НОВА ЄДИНА СВІТОВА РЕЛІГІЯ

Photo 2023 11 24 11 29 54

Прагнучи виглядати модернізаторами Католицької Церкви, вони представлять її вам як пропагування спільнот, які включають всіх – всі релігії зіллються в одну, так звану, Об’єднану Християнську Церкву. Всі зовнішні ознаки на початку можуть видаватись такими ж самими, як і були, і вони захочуть, щоб ви так це бачили. Поступово ви вже не розпізнаєте Мого Святого Письма, бо вам будуть подані нові слова, нові фрази і нові форми уділення Таїнств.

Серед правдивих віруючих, консервативних священиків розпочнеться паніка, коли вони будуть занепокоєні новою, сучасною формою, що її прийме Церква, коли знову почнуть просувати новий тип сучасної альтернативної Церкви.

Це буде зроблено масонською мережею, яка проникла в кожен закуток Католицької Церкви, в уряди і засоби масової інформації, які цю мерзоту представлять як велике нововведення.

Це буде початком кінця. Мою Присутність буде обережно вигнано з нової церемонії Меси [Богослужіння].

Всі ці помпезні церемонії будуть маскуванням порожніх скиній, тому що Мій Отець не дозволить на Мою Божественну Присутність у них.

[Ісус, посл. 707 від 13.02. 2013]

 

Об’єднана група політичних лідерів та керівників християнських церков створить всесвітню організацію – з якої і проросте нова мерзота – Нова Всесвітня Релігія.

[Ісус, посл. 1081 від 20.03.2014]

 

Ця нова мерзота буде проголошувати велику любов до бідних і голодних у світі. Але вона не буде проповідувати Моє Слово, і не залишиться вірною Моїй Церкві.

[Ісус, посл. 958 від 01.11. 2013]

 

Церкву будуть розвалювати в різний спосіб ще перед тим, як його, антихриста, попросять долучитися до неї. І він долучиться з рішенням, викладеним у плані по створенню Нової Єдиної Світової Релігії.

[Матір Спасіння, посл. 1213 від 07.09.2014]

 

Він об’єднає Католицьку Церкву з іншими церквами, в тому числі з поганськими церквами, щоб стати однією гидотою, однією світовою церквою без душі.

[Ісус, посл. 421 від 07.05.2012]

 

Все це відбудеться під керівництвом лжепророка, який ствердить, що він первосвященик всіх релігій, об’єднаних в одну. [Ісус, посл. 578 від 09.10.2012]

 

Обожнювання самого себе буде основною ціллю цієї мерзоти, а також введення законів, що спровокують дві речі: скасування Таїнств і скасування гріха [Ісус, посл. 498 від 20.07.2012].

 

Церква і світський світ

Коли Моїй Церкві відкрито аплодує гордий та світський світ, знайте, що дві окремі сутності вже близькі до того, щоб з’єднатися в одну. Коли Моя Церква обіймає світський світ, стає політично вмотивованою ним і починає шукати визнання у світі політики та бізнесу, знайте, що Я ніколи б не виправдав такої діяльності.

Моя Церква була збудована на Моєму Слові. Моя Церква була збудована на Правді і лише Правда повинна виходити з її уст. Коли Моя Церква з Моїм Авторитетом висловлюється проти гріха, вона завжди страждатиме від критики, бо людина завжди захищатиме гріх. Гріх робить життя людини прийнятнішим для неї та інших і тому вона робитиме все можливе, щоб проголошувати, що Пекла не існує. Коли Моя Церква говорить тільки про цей світ, його нещастя, його проблеми, страждання людини, і не проповідує Слово Боже, вона відокремлює себе від Мене. Тільки ті з Церкви, котрі залишаються вірними тому, чого Я їх навчав, справді можуть сказати, що вони належать до Моєї Церкви. Моя Церква складається лише з тих, які говорять Правду.

Коли ті, що є у Моїй Церкві, відкидають Мене, Ісуса Христа, тоді дух зла входить у її володіння. Мене витісняють з Моєї Церкви. Мене вже не почитають так, як раніше. Мої Власні Слова більше не використовують для проголошення Правди. Їх перекручують, щоб виправдати слова, вчинки і дії, які не походять і ніколи не будуть походити від Мене. Моє Слово ніколи не може бути зміненим і кожна людина, яка бере Моє Слово і осквернює його, страждатиме від вічної кари. [Ісус, посл. 954 від 27.10.2013]

 

Коли надійде день і ви станете свідками злиття Моєї Церкви зі світським світом, будьте насторожі. [Ісус, посл. 1294 від 16.12.2014]

 

Невдовзі ви побачите, що всі закони у ваших країнах і церквах зміняться, щоб прийняти кожен вид гріха і легалізувати його. Обидва набори законів змішаються разом в одне ціле, поки врешті Слово Боже не перестане обговорюватися і його не будуть дотримуватися.

[Ісус, посл 1073 від 10.03.2014]

 

Кожна зміна, яку ви побачите у світі політики і в Моїй Церкві на землі пов’язана – як і кожен вчинок, зроблений у відносинах між народами – як і кожен закон, який кидає виклик Божим Законам. І це не є випадковістю, що в цілому світі закони вводяться з такою швидкістю, як тепер, оскільки вони були ретельно організовані. Нові, раптові повідомлення щодо зміцнення зв’язків між Державою і Церквою, де їхні закони переплетуться, заскочать вас.

[Ісус, посл. 1096 від 07.04.2014]

 

Ви станете свідками брехні, яка буде введена силоміць і яка буде продемонстрована вашими світськими урядами. Ця брехня, під виглядом нових запропонованих законів, нових ідей і нових правил, насправді буде реалізувати лише одну річ – ламання Божих Законів. Це правила толерантності, які дозволять безперешкодно охороняти гріх у ваших конституціях і церквах. [Ісус, посл. 580 від 11.10.2012]

 

Люди, які диктують вам ці закони, в тому числі ті, які регулюють діяльність вашої Церкви, заставлять вас повірити в те, що право на свободу самовираження перевищує кожен Божий Закон…

Людина, яка вважає, що свобода самовираження є важливішою, аніж вірність Слову Божому, іде дуже небезпечною дорогою. Будь-яка людина, яка вірить у своє священне право заявляти про власні погляди, які виправдовують гріх, зраджує Мене.

Гріх охоплює багато аспектів життя і в сучасному світі кожному гріху знаходять пояснення, проголошуючи індивідуальне право кожної людини робити те, що їй подобається. В той час як жоден з вас не має права судити іншого в Моє Ім’я, так і жоден з вас не має права заявляти, що гріх є доброю річчю.

[Ісус, посл. 1120 від 06.05.2014]

 

Відстоювання прав християн буде рівносильно порушенню законів і буде каратися у різний спосіб. Ті з вас, які не вірять, що такі речі можливі, стануть, на жаль, свідками цих речей ще за свого життя, як і було передбачено.

[Ісус, посл 1073 від 10.03.2014]

 

Розкол у Моїй Церкві

Велике відступництво, про яке Я говорив, сьогодні набирає обертів по цілому світу… Це є час великого поділу Моєї Церкви на два табори.

З одного боку ви будете мати Моїх улюблених і вірних слуг, які дотримуються Мого Вчення і ніколи від нього не відступлять.

З іншого боку є священики та інші лідери Моїх християнських церков, які перебувають під впливом сучасного життя і які осквернять Мої Закони. Вони поступляться тискові з боку людей, які вимагатимуть від них проявити толерантність в Ім’я Бога і змінити Божі Закони задля вдоволення потреб людини.

Вони сповнені гордині, зарозумілості і світських амбіцій. Для них не матиме значення навіть якщо що вони змінять Святі Таїнства, тільки, щоб це задовольняло вимоги гріховної програми. [Ісус, посл. 484 від 08 .07.2012]

 

…кожна окрема Божа церква на землі, яка вшановує Мене, Сина Людського і ті, які є віддані Моєму Отцеві, невдовзі будуть розділені. У кожній з церков багато хто збунтується і виникнуть великі поділи, оскільки ті з їхніх рядів, які є більш введені в оману, намагатимуться ввести закони, які виправдовують гріх.

Ті, які люблять і знають Святе Боже Слово, і які відчувають моральні зобов’язання, будуть піддані перевірці, їх звинуватять у жорстокості та безсердечності. Їхнім злочином буде спротив гріховним законам, які набудуть чинності, коли під час гонінь антихриста церкви будуть розформовані. Коли вони поділяться та роздробляться, їхній фундамент похитнеться. Вони більше не будуть здатні твердо стояти перед обличчям злодіянь і несправедливості. [Ісус, посл. 760 від 07. 04.2013]

 

Кризи всередині Моєї Церкви на землі призведуть до того, що багато священиків будуть страждати від жахливої дилеми. Віра багатьох з них уже похитнулась і вони стоятимуть перед вибором – прийняти новий замінник доктрини, який підмінить Слово, чи залишитись відданими правдивій вірі. [Ісус, посл. 1077 від 15.03.2014]

 

Розкол у Моїй Церкві буде розбитий на різні етапи

  1. Перший етап наступить тоді, коли ті, які насправді знають Мене і розуміють Правду Святого Євангелія, вирішать, що вони не можуть прийняти брехню в Моє Ім’я.
  2. Другий етап настане, коли люди будуть позбавлені Святих Таїнств у тому значенні, в якому вони повинні бути.
  3. Третій етап наступить тоді, коли Мої церкви будуть осквернені і коли Мої висвячені слуги нарешті зрозуміють Правду, яка міститься в Книзі Одкровення. [Ісус, посл. 945 від 20.10.2013]

 

Силу тих, які введуть в оману Мої церкви на землі, не можна недооцінювати, оскільки мільйони висвячених слуг приймуть нову фальшиву доктрину. Вони помилково вважатимуть, що ця нова доктрина є новою формою євангелізації. Їхня підтримка як добровільних слуг мерзоти призведе до великих труднощів для тих християн, які знають Правду і чиї голоси будуть подібні до шепоту посеред галасу тих, які стануть рабами брехні, створеної в Моє Ім’я.

[Ісус, посл. 876 від 10.08.2013]

 

Нова форма євангелізації

В ім’я соціальної справедливості і соціального співчуття лжепророк запропонує те, у що світ повірить – євангелізувати і створити сучасну церкву. Ця церква буде розглядатися як така, що простягне руку до всіх грішників і обійме тих грішників, чиї гріхи є неприйнятними для Мене.

[Ісус, посл. 876 від 10.08.2013]

 

Найближчим часом світські секти спробують забрати все, що є святим для Моїх учнів і введуть новий модерний рух всередині Церкви. Вони скажуть, що цей модернізм має допомогти у пошуку нових висвячених слуг і ввести більш прийнятний формат прославляння Бога, щоб нове молоде покоління могло бути притягнуто назад до Божих церков. Всі ці нові ритуали, молитви і форуми – які вони представлять як нову і більш сучасну інтерпретацію Мого Святого Слова – будуть маскувати порожнє вчення, яке не буде від Мене.

Цей новий рух буде просуватися як частина глобальної євангелізації, в рамках якої фальшиве вчення буде настільки ретельно сформульоване, що виглядатиме теологічно досконалим і зведе мільйони. Так багато людей буде втягнуто в цю форму модернізму, через що і відвернуться від правдивої віри. Те, що здаватиметься радикальним відродженням християнської віри, насправді буде відреченням від Правди.

Багато буде обдурених, а серед євангелізаторів підніметься багато лжепророків. [Ісус, посл. 1217 від 13.09.2014]

 

Лжепророки, як і було передбачено, піднімуться у великій кількості, щоб поширювати брехню через облудну глобальну форму євангелізації. Вони отримають повноваження від тих, які стверджують, що представляють Мене, щоб заманити мільйони у їхню нову, так звану модернізовану версію Моєї Святої Церкви на землі. О, як багатьох вони введуть в оману своєю перекрученою версією Мого Слова, в якій буде приховано багато єресі. Тільки проникливі розпізнають цю неправду, бо вона буде старанно прихована всередині лжевчення, яке виглядатиме як ковток свіжого повітря…

Мої вороги вивищать багатьох мирян і навчать їх, як євангелізувати. Багато стануть добровільними посудинами для звіра, який наповнить їх словами вчення з Пекла. Ви, Мої улюблені учні, повинні поставити під сумнів все те, що вам скажуть слухати і що, за словами Моїх ворогів, повинно дати нове життя Слову, яке міститься в Святому Письмі. Ці лжепророки дадуть вам нові молитви, які будуть ображати Мене і хулити Мою Божественність. Тоді мільйони піднімуться і будуть промовляти ці нові молитви і те саме буде з тими лжепророками. Вони будуть навчати Божих дітей, як обожнювати звіра через нову форму релігійного обряду. Цей новий обряд приведе усіх тих, які піднімуться і підуть за лжепророками в Єдину Світову Церкву, яка буде почитати звіра. [Ісус, посл. 1218 від 14.09.2014]

 

Заклик до об’єднання християн з людьми інших віросповідань

Вас попросять прийняти доктрини всіх релігій, які є поза християнством. Вам скажуть, що це є на благо всіх, що це новий, всеохоплюючий підхід, який є засобом для досягнення мети – щоб людство, нарешті, об’єдналося мирним шляхом.

Всі інші релігії, віросповідання, конфесії і доктрини, які вшановують Мого Отця, але не визнають Мене, Ісуса Христа, будуть взяті під крило антипапи. Силою звіра, в такий спосіб, вас будуть схиляти до прийняття ваших співбратів і співсестер. Вам скажуть, що всі релігії, які шанують Бога, об’єдналися в Божих Очах воєдино. Якщо ви спробуєте заперечити, вас будуть лаяти. Коли ви поясните, що єдиний шлях до Бога, до Мого улюбленого Отця, веде через Ісуса Христа, то вам скажуть наступне:

«Чи ви не розумієте, що Бог любить усіх Своїх дітей, тому якщо ви не проявляєте любові і співчуття до Його Церкви шляхом прийняття всіх, включно з їхньою вірою, то ви є лицемірами».

Тепер знайте наступне. Якщо ви визнаєте те, що всі релігії повинні бути прийняті в одну, що ви повинні рухатися в одному напрямку, щоб проявити повагу до віросповідань, які не визнають Сина Людського, то ви будете винні у страшному гріху. Ви відречетеся від Мене.

[Ісус, посл. 846 від 15.07.2013]

 

Коли діти Бога – ті, які вірять в Нього і поклоняються Йому через Його улюбленого Сина, Ісуса Христа – намагаються об’єднатись з усіма душами, усіма релігіями, вони повинні бути дуже обережними. Бог хоче, щоб усі Його діти любили один одного незалежно від раси, віросповідання чи нації. Але Він не дозволить, щоб християни прийняли поган у свої церкви. Коли це станеться, погани зітруть всі сліди християнства. Це є зневагою для Бога – відібрати Правду, Слово Боже і залишити місце на брехню, щоб вона забруднювала Його. [Матір Спасіння, посл. 872 від 06.08.2013]

 

Поганство зітре всі сліди християнства

Божі пророки застерігали людство перед небезпекою щодо прийняття поганства, оскільки це призведе до повного знищення. Коли це станеться, народи, які дозволять цю мерзоту у своїх церквах, будуть знищені, отримавши дуже мало Милосердя.

Не ставтесь толерантно до того, як погани захоплюють Божі церкви. Ви ніколи не повинні забувати про велику Жертву, яку приніс Бог, коли Він послав Свого Єдиного Сина, щоб принести вам Спасіння. Того дня, коли ви приймете практики інших церков, які є не від Бога або виявите повагу поганам, буде днем, коли ви відвернетеся від Правди.

Тримайте очі відкритими і моліться, щоб ваші церкви не змусили вас відмовитися від вірності Ісусу Христу.

[Матір Спасіння, посл. 872 від 06.08.2013]

 

Мій Дім є вашим. Мій Дім є для всіх. Але коли Я вітаю поган у Моєму Домі, то це не дає їм права змушувати Божих дітей приймати їхні звичаї або дозволяти їхнім церемоніям відбуватися у Господньому Домі.

Ви ніколи не повинні дозволити, щоб ваша віра була використана в такий спосіб або йти на компроміс, щоб погани зганьбили Мій Дім.

[Ісус, посл. 1131 від 18.05.2014]

 

Коли погани, атеїсти та інші невіруючі, які відкрито відкидають Існування Бога, приймуть Мою Церкву, то не переді Мною, Ісусом Христом, вони будуть схиляти коліна. Коли Моя Церква оголосить, що вона радо вітає всіх, не дайте себе обманути. Це не буде означати, що вони вітають поган в Моїй Церкві для того, щоб ті могли вклонитися перед Моєю Дарохранительницею. Ні, це буде парад ідолопоклонства переді Мною, який буде викликаний гріхом гордині, щоб осквернити Святі Дарохранильтельниці. Вони розмістять поганські символи на Моїх Вівтарях і вимагатимуть, щоб нічого не підозрююча паства поклонялася і приймала своїх співбратів і співсестер з прихильністю та щедрістю. Усім вам запропонують зректися Істини, щоб в такий спосіб вітати фальшивих шанувальників, які топтатимуть Мої Вівтарі.

[Ісус, посл. 969 від 12.11.2013]

 

Мій Дім більше не буде належати Мені, бо там майже не буде згадуватися Моє Правдиве Святе Слово.

Нові слова, які, як вони скажуть, походять з Моїх Уст, будуть використані Моєю Церквою на землі, щоб вітати у Моєму Домі чужинців. І поки Я тихо сидітиму в кутку, вони будуть бешкетувати у Моєму Домі – викидати геть скарби і всі символи, пов’язані зі Мною, Моєю улюбленою Матір’ю, а також cтації Хресної Дороги. Мій Дім буде очищений від усього, що Мені дороге і в ньому оселяться самозванці. Він стане місцем дивних пам’ятних церемоній, нових і незвичних молитов, а нова книга замінить стару. Це триватиме доти, доки Я не буду змушений покинути Мій Дім, оскільки він стане негідним Моєї Святої Присутності. Щодо усіх Моїх невинних послідовників, то вони будуть бачити тільки те, що буде вважатися ними як спроба модернізувати Католицьку релігію. [Ісус, посл. 1131 від 18.05.2014]

 

Поганство принесе зі собою жахливу темряву душі. І тоді за всі ті речі, які вони висунули проти Мене, Я поверну їхні мерзоти – на землю, по якій вони ходять, на воду, яку вони п’ють, на гори, якими вони піднімаються, на моря, які вони перетинають і на дощ, який зволожує їхні поля.

[Бог Отець, посл. 1137 від 26.05.2014]

 

Зміни і нові правила в Католицькій Церкві

Як тільки він [антихрист] з’явиться на публіці, все в Церкві Мого Сина швидко зміниться. Будуть введені нові правила. Буде нав’язано нові реліквії, зміняться літургійні шати, які носять священики, і багато інших нових правил.

[Матір Спасіння, посл. 856 від 25.07.2013]

 

Зміну за зміною буде введено у той час, коли Вчення Мого Сина вивернуть навиворіт і замінять фальшивим світським вченням.

Ні для чого іншого, окрім Слова Божого, немає місця в будь-якій церкві, яка заявляє про себе, що йде слідами Ісуса Христа. Але прийде час, коли Церква Мого Сина стане частиною політичного руху грандіозного масштабу і буде вказувати шлях в усьому, що стосується світських справ, проте не залишиться вірною Слову, так як було закладено Богом. Все це відбудеться, як і було передбачено, бо Мій Предвічний Отець дозволить Своїм ворогам пожирати Тіло Свого Єдинородного Сина – але тільки впродовж обмеженого часу. Він дозволить на ці випробування, щоб перевірити на міцність тих, які знають Правду, тих, які залишаються вірними Його Церкві, а також тих, які відмовляються від неї на користь вчення темряви.

Це займе певний час, перш ніж всі ці зміни будуть введені, але насіння вже засіяно. [Матір Спасіння, посл. 1305 від 03.01.2015]

 

Вже тепер ви можете спостерігати брак доступних Богослужінь. У багатьох Моїх церквах обмежено Таїнство Сповіді. У багатьох Моїх церквах немає священиків, щоб управляти ними. Так багато осіб залишають Мої церкви в цей час утиску, що невдовзі ті церкви будуть передані комерційним фірмам.     [Ісус, посл. 578 від 09.10.2012]

 

Використання церков як місця торгівлі і прибутку

…католики і християни по цілому світі відчуватимуть страждання, коли побачать, як їхні церкви і місця поклоніння перетворять на місця розваг.

У церквах, які призначені для того, щоб почитати Мене, будуть влаштовувати багато заходів, які зневажать Моє Ім’я. Невдовзі вони почнуть використовувати церкви як місця для торгівлі та отримання прибутку. Всі ці речі мають надійти, а ті, які Мене люблять, плакатимуть у великому смутку… Там буде спів, сміх, гучні голоси і читання оповідань, які не мають нічого спільного зі Мною. Однак всі ці мерзенні вчинки будуть здійснюватися у Моїх церквах і переді Мною. [Ісус, посл. 878 від 13.08.2013]

 

Церкви почнуть згортати своє служіння

В народах спалахнуть заворушення, оскільки влада урядів забере свободу в людей, які є під їхнім правлінням. Тоді церкви, включно з тими, які люблять Бога, Триєдиного Бога, почнуть згортати свої служіння та зачиняти свої двері. Кількість церков, які будуть зачиненими, буде спостерігатися в усіх західних країнах. [Ісус, посл. 769 від 17.04.2013]

 

Новий служебник

…фальшива церква – церква, яка замінить Церкву Мого Сина на землі – вже підготовлена і всі єресі будуть вміло приховані між параграфами нового служебника, який замінить старий.

[Матір Спасіння, посл. 1278 від 27.11.2014]

 

Найближчим часом буде оприлюднено всі коригування в церковних служебниках, а їхньою причиною назвуть те, що вони будуть відображати сучасний світ, тому вони повинні включати інші віровизнання та релігії, щоб задовольнити і їх.

Як тільки правдиве Слово Боже і Вчення Мого Сина, Ісуса Христа, будуть змінені, вони стануть безплідними, тому що не будуть відображати Правду, дану світові Моїм Сином. [Матір Спасіння, посл. 1213 від 07.09.2014]

 

Фальшиві молитви

Будьте обережними з фальшивими молитвами, які вам можуть бути представлені, бо вони не будуть натхненні Святим Духом і тому їх слід уникати. Невелике слово, маленька фраза або просто упущення, тут або там, можуть перетворити молитву на неправду. Зло є тихим вбивцею духа і нелегко визначити, коли воно маскується під Правду.

[Ісус, посл. 1323 від 28.01.2015]

 

…прийде час, коли молитва Символ Віри, яка є визнанням того, Ким Я Є, буде змінена, щоб замість Мене величати фальшивих богів.

Коли буде введено Єдину Світову Релігію, це буде зроблено дуже обережно, щоб не створити враження, що Мене, Предвічного Отця, більше не почитають. Якщо Мене не будуть вшановувати, тоді ця нова молитва стане мерзотою і Мої діти ніколи не повинні відмовляти її, якщо хочуть залишитися зі Мною і бажають Вічного Життя. Набагато краще просто мовчати, аніж вимовити хоч б одне слово богохульства, яке буде введено в усіх церквах по всьому світу, в яких вшановують Мене, вашого Отця, і визнають Мого Сина, Ісуса Христа, вашого Спасителя.

Слова, які величають Моє Ім’я та Ім’я Мого Сина, будуть перекручені, а вислови, які стосуються Мого Сина, міститимуть такий вираз, як «Ісус Світла». Ця нова молитва буде робити акцент на вищості людини, її відповідальності у забезпеченні добробуту своїх братів і в радісному прийнятті, як один, усіх релігій, щоб почитати Бога. Всі посилання на Мого Сина щодо способу, в який Мій Син має бути вшанований, буде замінено тим новим титулом, який вони Йому нададуть…

І коли ця молитва буде прийнята за чисту монету, з’явиться інша мерзота – введення переписаного Слова, яке не буде нести в собі нічого, окрім гнилі.

[Бог Отець, посл. 1137 від 26.05.2014]

 

Перекручення Слова Божого

…невдовзі багато людей почнуть використовувати свої наукові знання для оцінки Найсвятішого Євангелія. Замість того, щоб проголошувати Правду Мого Слова, яке походить з Божої Премудрості, вони почнуть перекручувати його таким чином, щоб надати йому більш сучасний імідж.

Всі Мої Слова, які містяться у Святому Євангелії, будуть витлумачені по-іншому. Вони скажуть, що Моє Слово означає щось нове, що буде більш актуальне для сучасного світу. Вони будуть намагатися навести приклади того, як Я би вас навчав, якщо б Я ходив по землі у цей час. Зникне простота Божого Слова, яке призначене для всіх. Ті, які є розумними, добре обізнаними і які пишаються прогресом людини у сфері науки, почнуть робити образливі заяви.

Церква прийме так звані нові наукові відкриття, які будуть дискредитувати те, що міститься у Святій Біблії. Вони будуть демонструвати те, що буде названо новими доказами, які поставлять під сумнів те, як був створений світ. Тоді вони скажуть, що багато чого з того, що міститься в Біблії, є просто метафорою, яка призначена для того, щоб створити мир між людьми. Вони використають послання гуманізму і взаємної любові з точки зору вашої здатності піклуватися про бідних, неосвічених і нужденних, як замінник Правди, даної вам у Євангелії. Тоді нові, фальшиві доктрини, які будуть здаватися подібними до Правди, будуть прийняті священиками і тільки ті, які залишаться вірними Моєму Слову, збережуть Правду живою.  [Ісус, посл. 965 від 09.11.2013]

 

Зникнення Біблії

Правда міститься у Святій Біблії. Це пожива, за допомогою якої людина може жити і зараз, і в майбутньому. Невдовзі Біблію неможливо буде придбати, оскільки багато країн, особливо в Європі, введуть нові закони, які заборонять всі книги, що пропагують Слово Боже.

[Ісус, посл. 781 від 30.04.2013]

 

Біблію буде заборонено у більшості місць. [Ісус, посл. 497 від 19.07.2012]

 

Нова форма Меси

Робота шахрая проникла в Мою Церкву на кожному рівні. Дуже швидко ви побачите повільне, але спрямоване скорочення Святих Мес [Божественних Літургій]. Ви побачите видалення особливих молитов, а значення деяких Святих Таїнств, таких як Свята Тайна Сповіді, почнуть применшувати.

[Ісус, посл. 191 від 13.09.2011]

 

Щоденні Жертви, Меса [Божественна Літургія], як це було передбачено, будуть припинені остаточно, бо лжепророк оголосить, що буде відправлятись нова форма Меси і старий стиль відправи, так би мовити, більше не буде відповідним. [Ісус, посл. 606 від 04.11.2012]

 

Церковне масонство досягло найбільшого рівня потужності у Моїй Пресвятій Церкві на землі і невдовзі накине свою нову літургію, яка буде суперечити Моїй Найсвятішій Волі. Створена ворогами Бога і замаскована у відповідності до вимог політичних сил, які хочуть заборонити християнство, вона буде настільки швидко представлена, що багато хто у Моїй Церкві буде вражений.

Побачивши ту мерзоту, вони відчуватимуть біль, але голосу Моїх вірних слуг громадськість не почує, оскільки вони, масони, будуть контролювати всіма можливими способами те, як сприйматимуть цю нову літургію. Кожен протест у єпархіях по цілому світі буде проігнорований та відхилений. Виправданням буде те, що Церкві потрібно залучати нові молоді душі, які від неї відпали. Звертаючись до світського світу, вони скажуть, що завдяки новій літургії навернеться більша кількість людей. [Ісус, посл. 929 від 30.09.2013]

 

Літургія буде змінена, будуть оголошені нові доповнення, водночас про ті інші частини, які відмовлялися впродовж багатьох років, більше не будуть згадувати. [Матір спасіння, посл. 910 від 11.09.2013]

 

Нові правила, які внесуть зміни в молитви Святої Меси [Божественної Літургії], здадуться невинними. Багато хто не надасть цьому значення, але вони будуть стосуватися Святої Євхаристії і Моєї Присутності у Ній. Буде використано слово «commemorate»[варіанти перекладу: святкувати, відзначати [яку-небудь подію], влаштовувати на спомин], а усі церкви незабаром будуть позбавлені своїх скарбів. Вилучення церковних скарбів, в тому числі золотих Дарохранительниць, які будуть замінені на дерев’яно-кам’яні, стане однією з ознак того, що вони збираються ввести Нову Світову Релігію.

Якщо ви будете зневажати зараз Моє Слово, то будете плакати гіркими слізьми, коли ці акти постануть перед вами. Невдовзі по тому шати, які носять Мої висвячені слуги, будуть змінені… [Ісус, посл. 781 від 30.04.2013]

 

Нові священичі обіти

Я повинен попросити усіх Моїх висвячених слуг стежити за закликом відвідати реколекції, які будуть запроваджені для того, щоб переконати їх погодитися на нову клятву вірності, яка зробить недійсними їхні найсвятіші обіти, які вони склали Мені, Ісусу Христу, якщо вони на це погодяться.

[Ісус, посл. 929 від 30.09.2013]

 

Вас попросять скласти присягу, яку потрібно буде відмовити як Апостольський Символ Віри, щоб задекларувати свою вірність зміненій формі поклоніння Богу. [Матір спасіння, посл. 910 від 11.09.2013]

 

Вас попросять відмовитися від значення Святої Євхаристії і прийняти її нову інтерпретацію, тоді ви знатимете, що час надійшов. Це буде день, коли розпочнеться гниття і скрізь буде засвідчено руйнування стін під дахами церков… Коли ці часи надійдуть, ви повинні бути готовими продовжити виконувати Божу Працю і нести Його Хрест зі стійкістю та гідністю задля добра ваших власних душ і душ усіх Божих дітей.

[Матір Спасіння, посл. 1042 від 07.02.2014]

 

Зникнення Адорації

Церкви всередині будуть змінені, що призведе до осквернення вівтарів. Почнуть зникати Монстрації, які містять Мою Святу Євхаристію, а дні, коли Моя Свята Гостія буде виставлятися для почитання, добіжать до свого кінця. [Ісус, посл. 781 від 30.04.2013]

 

Нова форма хреста

…буде введена нова форма Хреста. Ця нова мерзота не буде базуватися на простому хресті. Натомість вона буде непомітно зображати голову звіра.

[Ісус, посл. 781 від 30.04.2013]

 

Хрести зникнуть. Мого Розп’яття не буде видно ніде. А там, де його буде видно, у деяких громадських місцях, закон змусить людей зняти його.

[Ісус, посл. 772 від 21.04.2013]

 

Я прошу вас збирати зараз Мої святі Хрести і зберігати їх у ваших домівках разом з освяченою водою. [Ісус, посл. 781 від 30.04.2013]

 

Всі ці зміни сформують Нову Єдину Світову Релігію

Відбудеться багато замін, доки Нова Релігія остаточно сформується і вона звіщатиме усе те, що назовні виглядатиме як добро для всіх.

[Матір Спасіння, посл. 1305 від 03.01.2015]

 

Всі ці зміни – через які Церква привселюдно закликатиме до об’єднання всіх релігій – настануть ще до того, як антихрист займе своє місце на Троні Мого Сина на землі. Тоді і буде очищений шлях для звіра, щоб він міг вільно увійти до Церкви Мого Сина, де йому буде відведене почесне місце.

[Матір Спасіння, посл. 1213 від 07.09.2014]

 

Все, що було присутнім у Церкві Мого Сина, буде замінено на все нове. Але одна річ ніколи не зміниться.

Фундамент, на якому була збудована Церква Мого Сина, не порушиться, бо він міцно посаджений в землю. Жодна людина не зможе зрушити і не зрушить його, тому що Бог не дозволить на це.

[Матір Спасіння, посл. 1278 від 27.11.2014]

 

Антихрист в образі месії

Ніколи не припускайте, що син сатани, антихрист, з’явиться як агресивний або злий диктатор, бо його стиль буде не таким. Натомість в нього буде багато друзів. Він буде улюбленцем багатьох урядів, а також ворогів всередині Моєї Церкви, які будуть гучно аплодувати кожному його кроку, доки він не отримає почесну посаду в Моїй Церкві. Кардинали, єпископи та інші члени Моєї Церкви будуть постійно говорити про нього і вихваляти його у своїх проповідях. Сила його зваблювання буде настільки великою, що стане гіпнотичною. Завдяки надприродній силі сатани він приваблюватиме усіх тих, які приймають рішення всередині Моєї Церкви, поки з часом вони не поклоняться перед ним, немов би він був Мною.

Саме через амбітних представників духовенства, які впадуть у своїй вірі, але все ще будуть благословенні Даром священства, антихрист отримає надзвичайну владу. Він виманюватиме в цих бідних, введених в оману Моїх зрадників, останній сегмент влади в Моїй Церкві, поки вона не буде готовою для входу нового лідера.

[Ісус, посл. 1077 від 15.03.2014]

 

Він буде розглядатися як голова Єдиної Світової гуманітарної Релігії

[Ісус, посл. 778 від 26.04.2013]

 

Врешті буде оголошено, що він став лідером Єдиного Світового Порядку і відбудеться пишна коронація. Увесь світ буде спостерігати за цією подією, в якій прийматимуть участь політики, високопоставлені особи та знаменитості і коли вже на його голову буде закладена корона, то це буде так, ніби в Тіло Мого Сина забили останній цвях. В цей день Католицька Церква буде збезчещена і багато єпископів та священиків втечуть, бо тоді вони зрозуміють, що передбачені пророцтва розгортаються на їхніх очах.

І якщо відповідальними за встановлення ядра Залишку Церкви, тобто з того, що залишилося від Церкви, встановленої Моїм Сином на землі, дотепер могли бути миряни, то від цього моменту поведуть її вперед уже священики.

[Матір Спасіння, посл. 1213 від 07.09.2014]

 

Тоді надійде час для проголошення Нової Світової Релігії і її прийняття в Моїй Церкві. Це призведе до того, що антихрист займе своє почесне місце в Моїй Церкві, як і було передбачено, коли його буде запрошено як почесного гостя тими, які працюють у повному підпорядкуванні сатані.

[Ісус, посл. 1217 від 13.09.2014]

 

Посаджений на Престолі Петра, цей шахрай буде голосно кричати і гордо проголошувати свої пропозиції, щодо об’єднання всіх церков в одну.

[Матір Спасіння, посл. 718 від 25.02.2013]

 

Ви побачите велике багатство, єднання різних релігій і заслужених людей, яких будуть приймати як живих святих – всіх, окрім одного. Той один, кого Я маю на увазі, це антихрист, бо вони увірують, що він є Ісус Христос.

[Матір Спасіння, посл. 1113 від 27.04.2014]

 

Від того дня, коли місце Бога буде віддане антихристу, він демонструватиме великі фізичні знамення, через які переконуватиме людей у своїй святості. Вони скажуть вам, що антихрист має стигми і буде вважатися, що він оздоровлює слабких та невиліковно хворих. Йому будуть приписувати великі чуда і з часом він переконає багатьох у тому, що він є Ісус Христос і що його піднесення на вершину цієї фальшивої церкви є знаком Другого Пришестя. [Матір Спасіння, посл. 1213 від 07.09.2014]

 

Кожне слово з Біблії щодо Другого Пришестя Мого Сина буде пристосоване і перекручене, щоб переконати світ, що він [світ] є свідком повернення Ісуса Христа. Вороги Мого Сина, які змішалися з Його невинними служителями в церквах Мого Сина по всьому світу, вестимуть людство до серйозної помилки. Їхні лідери приймуть антихриста і будуть заохочувати душі обожнювати його. Його вплив шокує багатьох з тих, які залишаться вірними Богові і дуже важливо, щоб ви захистили свої душі перед його гіпнотичною чарівністю.

Якщо ви будете носити на собі Медальйон Спасіння, то він, разом з іншими Ласками, які приносить, надасть вам захист від сили антихриста.

…Мій Син прийде тільки в Дусі… Він не з’явиться на землі як людина в тілі [Матір Спасіння, посл. 1042 від 07.02.2014]

 

Я благаю вас, Мої учні, щоб ви попередили людей, що Я, Ісус Христос, не прийду в тілі. Цього не може бути. Я вже приходив на землю в тілі і це вже не може повторитися. Коли Я прийду знову, то це відбудеться так само, як і тоді, коли Я відходив [шляхом Вознесіння на небо] і нечестиві будуть вигнані, а Мій Новий Рай замінить землю. [Ісус, посл. 660 від 30.12.2012]

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.