772. Вавилонська Вежа буде знову зведена і представлена як Божий храм

Неділя, 21 квітня 2013 р. Божого, 14:45

Моя ніжно улюблена дочко, хто може заперечити Мою смерть на Хресті? Хто може заперечити, що Я віддав Своє Життя, щоб Правда спасла грішників по всьому світу? Хто з вас, коли прийде той час, заперечить Правду Моєї Церкви на землі, коли вона буде розібрана по каміннях?

Вам була дана Правда. Ви знаєте Моє Вчення. Тож ви впізнаєте Мою Церкву по Моєму Вченню. Моя Церква на землі є Правдою. Моя Церква на землі є Моїм Тілом. Відтак, якщо людина з вашого оточення бичує Моє Тіло, а потім наново вигадує Моє Вчення та представляє вам неправду, чи ви заперечите Мене тоді?

Я, Ісус Христос, не кажу вам це для того, щоб розділити вас. Я кажу вам це для того, щоб ви шанували Моє Вчення, приймали Святі Тайни і залишалися вірними Істині. Жодна людина на землі не може змінити Вчення Моєї Церкви. Жодна людина. Жодному з вас не була дана влада оголошувати нові доктрини і представляти їх, як Мої. Попри це, багато з вас зречуться Мене, заперечуючи Правду, дану вам дві тисячі років тому. Вам так не вистачає знань про священні речі, що ви не зрозумієте нових законів, які будуть зневажати Мене, коли їх запровадять в Моїй Церкві на землі.

Так, як це було колись, Вавилонська Вежа буде знову зведена і представлена як Божий храм. Вона буде розташована в Римі і буде мати особливий новий знак нової Єдиної Світової Релігії. Цей символ буде видно на даху та при вході, він займатиме чільне місце на головному вівтарі. Моя дорогоцінна золота Дарохранительниця [Кивот], осквернена в усій своїй Славі, буде розміщена у центрі вівтаря у всіх на виду. Ця образа означатиме, що звірові відчинили двері для вторгнення в Мою Дарохранительницю. Моя Присутність в цьому часі зникне.

Мільйони людей – багато з яких не розумітимуть значення цієї мерзоти, зроблять все, про що їх попросять і вони будуть молитися звірові. Ті, які служитимуть у цьому, так званому, храмі, носитимуть нові шати, що будуть виготовленими із золотими емблемами і матимуть вигляд скромних ряс. Золота емблема, яка буде зображена у такий нахабний спосіб, стане символом Нової Світової Релігії.

Хрести зникнуть. Мого Розп’яття не буде видно ніде. А там, де його буде видно, у деяких громадських місцях, закон змусить людей зняти його.

Нова вежа, яка буде вшановувати сатану, буде скопійована в багатьох країнах, а потім стане відома друга частина обману. Церква привселюдно визнає, що існування Пекла є нісенітницею. Люди будуть приспані в помилковому відчутті безпеки, коли цю нахабну брехню приймуть усі церкви. Вона стверджуватиме, що Бог ніколи б не дозволив на існування такого місця, що Він любить усіх і що твердження про існування Пекла поширювали впродовж століть релігійні фанатики. І тому люди навіть виправдають існування смертного гріха. Гріх отримає настільки широке визнання, що люди більше не будуть молитися чи просити про Милосердя, оскільки вони не Бога будуть визнавати. Вони віддадуть свої душі звірові, а кожен крок їхнього шляху буде ретельно спланований ворогами Бога.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.