846. До священиків: День, коли вас попросять заперечити Мою Божественність, вже близько

Понеділок, 15 липня 2013 р. Божого, 17:52

Моя ніжно улюблена дочко, Я повинен звернутися до Моїх священиків, які зараз починають усвідомлювати, що це Я звертаюся до світу через ці Послання в цей час.

Ви повинні бути обережними. Ви маєте дотримуватися правил Моєї Церкви на землі, за умови, що вони залишаються незмінними. Не почувайтеся засмученими, бо ви були збагачені Даром Святого Духа. Коли вас попросять відректися від Мене, це буде зроблено витонченим, але смертельним способом. Вас попросять прийняти доктрини всіх релігій, які є поза християнством. Вам скажуть, що це є на благо всіх, що це новий, всеохоплюючий підхід, який є засобом для досягнення мети – щоб людство, нарешті, об’єдналося мирним шляхом.

Всі інші релігії, віросповідання, конфесії і доктрини, які шанують Мого Отця, але не визнають Мене, Ісуса Христа, будуть взяті під крило антипапи. Силою звіра, в такий спосіб, вас будуть схиляти до прийняття ваших співбратів і співсестер. Вам скажуть, що всі релігії, які шанують Бога, об’єдналися в Божих Очах воєдино. Якщо ви спробуєте заперечити, вас будуть лаяти. Коли ви поясните, що єдиний шлях до Бога, до Мого улюбленого Отця, веде через Ісуса Христа, то вам скажуть наступне:

«Чи ви не розумієте, що Бог любить усіх Своїх дітей, тому якщо ви не проявляєте любові і співчуття до Його Церкви шляхом прийняття всіх, включно з їхньою вірою, то ви є лицемірами.»

Тепер знайте наступне. Якщо ви визнаєте те, що всі релігії повинні бути прийнятими в одну, що ви повинні рухатися в одному напрямку, щоб проявити повагу до віросповідань, які не визнають Сина Людського, то ви будете винні у страшному гріху. Ви відречетеся від Мене.

Ті, які можуть бути введені в цей обман, знайте, що з’являться й інші ознаки, які будуть вказувати на одне – Мою Божественність більше не проголошуватимуть.

У ваших церквах з’являться нові хрести, в яких буде вбудована голова звіра, ваші вівтарі будуть змінені і будуть висміювати Мене. Щоразу, коли ви будете бачити нові і незвичні символи у Моїй Церкві, придивіться до них уважно, бо звір є пихатий, він хизується своєю нечестивістю, демонструючи знаки, які його величають.

Тих з поміж вас, які не перебуватимуть насторожі щодо цього обману, втягнуть до практик, які не вшановують Мене. Вони замаскують свої правдиві наміри, які полягатимуть у поклонінні сатані і його злим духам.

Ознаки вже почали проявлятися. Дії, про які Я говорю, ще попереду, але той день, коли вас попросять заперечити Мою Божественність, вже близько. Ви маєте тримати свої очі відкритими, бо ті, які стверджують, що приходять в Моє Ім’я, але натомість поклоняються звірові, вже розпростерли свої крила. Вони вже керують посеред вас, але багато хто з вас поки що не може побачити цієї мерзоти.

Але якщо ви любите Мене, Я уділю вам Ласки, які дозволять побачити Правду, бо Я ніколи вас не залишу. Час вже близький і ви повинні приготуватися, бо невдовзі зійде темрява. Ті, які благословенні Божим Світлом, будуть страждати від рук Моїх ворогів.

Запам’ятайте ці Слова, відмовляйте їх і Я відкрию вам Правду через Дар Святого Духа.

Молитва Хрестового Походу [114]

Для духовенства. Щоб отримати Дар Істини

О Мій Господи, відкрий мої очі.

Дозволь мені побачити ворога і закрий моє серце на обман.

Я все віддаю Тобі, дорогий Ісусе.

Я довіряю Твоєму Милосердю.

Амінь.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.