606. Дорога до Мого Вічного Царства повна гострого каміння і брил

Понеділок, 4 листопада 2012 р. Божого, 17:45

Моя ніжно улюблена дочко, нехай ніхто не думає, що може залишатися сильним у вірі без необхідності боротися за справедливість.

Існує багато перешкод, які блокують вашу віру в Бога і тільки ті, які тривало перебувають на молитві, можуть зберегти вогонь своєї любові до Бога палаючим у своїх душах.

Дорога до Мого Вічного Царства повна гострого каміння і брил. Це подібно до того, як іти кілометри босоніж, зазнаючи численних каліцтв і гострого болю, спотикаючись на кожному кроці. Ось чому так багато душ з добрими намірами падають на узбіччя, бо подорож є такою обтяжливою.

Якщо ви підете за Мною, то ваша подорож завжди буде болючою. Ніколи не буде легко, поки ви не скажете:

Молитва на той час, коли ви зазнаєте труднощів на Господній Дорозі

Ісусе, візьми мій біль, зціли мене і візьми мій хрест.

Амінь.

Лише тоді вам буде легше подорожувати зі Мною у Моє Славне Царство.

Всі ті, які люблять Бога, зазнають зараз кожного етапу Розп’яття – аж до останнього дня.

Готуючись до Мого Другого Пришестя, християни і всі, які люблять Мого Отця, Всевишнього Бога, будуть змушені зносити страждання Моєї Муки.

Почнеться все із закидів, що Бога не існує.

Я був засуджений як Син Божий. Цього разу буде відкинутий Всевишній Бог.

Всіх віруючих будуть переслідувати і бичувати, коли будуть введені поганські закони з давніх часів. Однак багато людей, які не знають Божих шляхів, не зважатимуть на ті злодіяння, бо вони будуть поглинуті гонитвою за особистими задоволеннями.

Тоді на тих, які насміляться привселюдно довести свою приналежність до єдиного Правдивого Бога, буде спрямоване покарання. До них не будуть ставитися з терпимістю і їм доведеться піти у підпілля, щоб продовжувати почитати Мого Отця.

Щоденні Жертви, Меса [Божественна Літургія], як це було передбачено, будуть припинені остаточно, бо лжепророк оголосить, що буде відправлятись нова форма Меси і старий стиль відправи, так би мовити, більше не буде відповідним.

Мою Присутність в Святій Євхаристії буде вигнано і Пожива Життя більше не живитиме Божих дітей. Тоді Рука Бога впаде на поган, які наважаться стверджувати, що вони говорять в Ім’я Бога. Їхня відданість звірові вплине на багатьох людей, а тих, які будуть введені в оману, вони приведуть до в’язниці темряви.

Поділи зростатимуть і, нарешті, всім Божим дітям доведеться зробити вибір. Вони або підуть за фальшивою ілюзією, представленою лжепророком, який скаже, що говорить в Ім’я Бога, або підуть слідом за Правдою.

Ніколи не вважайте, що ви будете достатньо сильними, щоб протистояти тиску тих фальшивих священиків, які будуть представляти звіра. Їхній вплив буде великим. Без Моєї допомоги ви будете спокушені відвернутися від Мого Вчення.

Прокиньтеся до того, як ці часи настануть. Щоденно просіть Моєї допомоги.

Ваш Ісус

 

А

удіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.