578. Ця нова Єдина Світова Релігія буде почитати звіра

Вівторок, 9 жовтня 2012 р. Божого, 21:31

Моя ніжно улюблена дочко, багато душ в цей час стають спостережливими, бо вони є свідками швидких змін в Моїй Католицькій Церкві, які зараз починають проявлятися.

Знаки починають виявляти все, що Я пророкував через тебе. Ви можете спостерігати брак доступу до Меси [Божественної Літургії]. Свята Євхаристія не є легко доступною. В багатьох Моїх Церквах обмежено Таїнство Сповіді.

В багатьох Моїх Церквах немає священиків для того, щоб управляти ними. Є так багато тих, які залишають Мої Церкви в цей час утиску, так що невдовзі ті церкви будуть передані комерційним власникам.

Оскільки християнська віра піддається випробуванню, важливо є, щоб ви продовжували молитися Мої Молитви Хрестового Походу. Незабаром до Католицької Церкви та інших християнських Церков будуть введені нові служителі.

На початку межі релігійних відмінностей будуть розмитими. Потім, впродовж короткого часу, ви вже не впізнаєте Мого Вчення, тому що воно непомітно зникне. На його місці опиниться серія розпливчастих, але поетичних висловлювань, які сприятимуть толерантності до гріха.

Нічого не підозрюючі люди, які регулярно відвідують церкву, на початковому етапі не помітять цієї брехні. Потім Моїх послідовників мучитимуть тривожні відчуття, що тут щось не так.

Остаточним обманом буде заміна Святих Таїнств поганськими замінниками.

Все це відбудеться під керівництвом лжепророка, який ствердить, що він первосвященик всіх релігій, об’єднаних в одну. Ця нова Єдина Світова Релігія буде почитати звіра.

Всі ті, які сліпо йтимуть за нею, будуть пожерті звіром і будуть втрачені для Мене назавжди.

Швидкість, з якою все це відбуватиметься, здивує Моїх послідовників. Цей план був ретельно організований. Кампанія, щоб обернути ворожість християн на прийняття світських законів, є професійно організованою.

Вона є спланованою серед багатьох народів однією групою, яка буде використовувати відомих особистостей, зірок і фігурантів – всіх тих, які користуються повагою більшості, щоб підтримати свою злу брехню.

Будьте уважні. Не приймайте брехню. Не дайте себе втягнути в план збезчещення Мого Святого Імені.

Ваш Ісус

Цар і Відкупитель всього людства

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.