760. Вони скажуть, що цей новий храм є церквою, яка об’єднає усіх, тому що Бог любить усіх Своїх дітей

Неділя, 7 квітня 2013 р. Божого, 18:40

Моя ніжно улюблена дочко, кожна окрема Божа церква на землі, яка вшановує Мене, Сина Людського і ті, які є віддані Моєму Отцю, невдовзі будуть розділені. У кожній з церков багато хто збунтується і виникнуть великі поділи, оскільки ті з їхніх рядів, які є більше введені в оману, намагатимуться ввести закони, які виправдовують гріх.

Тим, які люблять і знають Святе Боже Слово, і які відчувають моральні зобов’язання, будуть піддані перевірці, їх звинуватять у жорстокості та безсердечності. Їхнім злочином буде спротив гріховним законам, які набудуть чинності, коли під час гонінь антихриста церкви будуть розформовані. Коли вони поділяться та роздробляться, їхній фундамент похитнеться. Вони більше не будуть здатні твердо стояти перед обличчям злодіянь і несправедливості. Тоді прийде час, коли багато спантеличених душ будуть сильно дезорієнтованими, бо вони стануть свідками альтернативного Божого храму.

Вони скажуть, що цей новий храм є церквою, яка об’єднає усіх, тому що Бог любить усіх Своїх дітей. І якщо Бог любить усіх Своїх дітей, тож Він хотів би їх об’єднати в одне ціле, щоб вони обійняли один одного, незалежно від своїх переконань, релігії, кольору шкіри, раси та законів. Їм скажуть, що все буде об’єднано перед обличчям Бога та попросять відправити своїх представників до нового храму, який буде розташований у Римі. Їм скажуть, що це – Новий Єрусалим, про який було пророковано у Біблії, і який є під опікою вибраного Богом провідника – лжепророка.

Дуже багато людей впіймаються на цю велику брехню, пародію на Святе Боже Слово, яке було дане Йоану Євангелисту [Богослову]. Кожне Слово, дане цьому пророкові для Кінця Часів, буде взяте, перекручене та пристосоване відповідно до програми антихриста.

Ті, які відмовляться прийняти цю нову, так звану всеохоплюючу церкву, будуть вважатися нехристиянами. Вони будуть залякані та виставлені дурнями. Якщо б не Святий Дух, Який їх провадить, вони були б втягнуті до фальшивого і огидного храму, який буде маскувати потворну правду, що лежить під його поверхнею.

Антихрист планує влаштувати свій великий вихід на світову сцену і саме він не лише буде царювати над тими церквами, але й буде обдурювати людей, примушуючи їх повірити, що він має особливі божественні дари. Його будуть вшановувати за великі заслуги у гуманітарних справах. Він, антихрист, буде отримувати міжнародні нагороди за свою благодійну діяльність. А потім вони скажуть, що він володіє харизмою, яка асоціюється зі святими людьми. Невдовзі по тому йому припишуть всілякі чуда, а потім він, врешті-решт, скаже, що він є пророком з місією від Бога.

Багато людей впіймаються на цей страшний обман, тому що його підтримають світові церкви і він отримає печать схвалення від лжепророка.

Вкінці світ повірить, що він є Мною, Ісусом Христом. Моє Слово падатиме на глухі вуха, коли його присутність пожиратиме усе людство, оплески яких заглушать голоси тих, які будуть проголошувати Правдиве Слово Боже. Однак через Моє Велике Милосердя Я буду, разом з Рукою Мого Отця, втручатися на кожному кроці цього шляху.

Мої Послання ніколи не припиняться, аж до самого останнього дня. Мій Голос ніколи не помре. Божі діти, які залишаться вірними Його Святому Слову, ніколи не помруть.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.