945. Розкол у Моїй Церкві буде розбитий на різні етапи

Неділя, 20 жовтня 2013 р. Божого, 17:48

Моя ніжно улюблена дочко, ідіть усі у світ і поширюйте Євангеліє, тому що ви повинні зробити це ще до того, як переслідування Моєї Церкви розпочнеться по-справжньому.

Ви повинні скласти всю свою довіру в Мені і бути спокійними, знаючи, що коли прийде Великий День, ви будете в мить ока піднесені з тілом і душею у Мої Обійми. Саме тому ви маєте з любов’ю і терпеливістю пригадувати світові Моє Вчення. Нагадайте їм, що гріх існує і буде прощений, але спершу вони повинні попросити у Мене пробачення. Не зважайте, коли вам говоритимуть, що гріх є другою природою людини. Вони мають знати, що незалежно від того, наскільки незначними видаються їм їхні гріхи, вони, як діти Божі, повинні щоразу просити примирення. Гріх – це те, що відокремлює вас від Бога. Чим більше ви грішите, тим темнішими стаєте і тим глибший біль будете відчувати. І ви станете настільки неспокійними, що лише Моя Благодать зможе полегшити ваш біль і принести вам правдивий мир.

Знайте, що коли розпочнеться панування єресі, ті, які будуть в неї втягнуті, відчуватимуть жахливу самотність і жалюгідність. Проте для зовнішнього світу все, що стосується Церкви, виглядатиме прийнятним. В той час, як ви будете вести внутрішню боротьбу, усі зовнішні ритуали, які будуть здійснюватися в ім’я Всесвітньої Об’єднаної Церкви, змусять вас почуватися ніяково. Протягом шести місяців від моменту запровадження єресі в Моїй Церкві багато людей, які проігнорували Мій заклик, втечуть і шукатимуть тих, які залишилися вірними Моєму Святому Слову. Тоді Моя Армія підніметься, зросте і збере Залишок з усіх християнських церков і боротиметься зі злим духом.

Розкол у Моїй Церкві буде розбитий на різні етапи. Перший етап наступить тоді, коли ті, які насправді знають Мене і розуміють Правду Святого Євангелія, вирішать, що вони не можуть прийняти брехню в Моє Ім’я. Другий етап настане, коли люди будуть позбавлені Святих Таїнств у тому значенні, в якому вони повинні бути. Третій етап прийде тоді, коли Мої Церкви будуть осквернені і коли Мої висвячені слуги нарешті зрозуміють Правду, яка міститься в Книзі Одкровення.

Мої пророки не брешуть. Їм не до вподоби те, що їх просять робити. Вони лише об’являють Моє Святе Слово і те, що їм доручено робити через Святу Волю Мого Отця. Зараз з’явилися ознаки того, що прийшов вже останній пророк – єдиний пророк, якому дано сьогодні дозвіл з Небес підготувати світ до Мого Другого Пришестя. Коли ви зрозумієте, що пророцтва, дані світові з Небес, призводять до зміцнення вашої віри і забезпечують, щоб ви залишилися вірними Моєму Святому Слову, тоді ви приймете їх. Коли вони будуть здійснюватися, як і було передбачено, тоді ви пізнаєте Правду.

Будьте готові. Перебувайте в мирі, бо Я йду з усіма вами, які зараз збираєтеся, щоб утворити Мою Армію Залишку на землі.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.