876. Знайте, що біль відкинення буде таким ж як і біль, який Мені і Моїм апостолам довелося витерпіти протягом Мого Часу на землі

Субота, 10 серпня 2013 року Божого, 12:49

Моя ніжно улюблена дочко, жодна людина серед вас не є настільки чистою душею, що може судити інших в Моє Ім’я. Але знайте наступне – ті з вас, які вірні Мені і які дотримуються Мого Вчення – вам доведеться витерпіти великий смуток, коли ви будете змушені стати свідками найбільш злої мерзоти, яка очікує на світ.

В ім’я соціальної справедливості і соціального співчуття лжепророк запропонує те, у що світ повірить – євангелізувати і створити сучасну церкву. Ця церква буде розглядатися як така, що простягне руку до всіх грішників і обійме тих грішників, чиї гріхи є неприйнятними для Мене.

Вас, Мої улюблені послідовники, розглядатимуть як єретичну секту, тому що ви будете продовжувати проголошувати Правду. Всі спроби залишитися вірними Мені будуть завзято атаковані. Ви будете вигнані і проголошені правими сектантами. Будь-яка спроба зберегти традиції Священних Обрядів буде проігнорована.

Силу тих, які введуть в оману Мої церкви на землі, не можна недооцінювати, оскільки мільйони висвячених слуг приймуть нову фальшиву доктрину. Вони помилково вважатимуть, що ця нова доктрина є новою формою євангелізації. Їхня підтримка, як добровільних слуг мерзоти, призведе до великих труднощів для тих християн, які знають Правду. Їхні голоси будуть подібні до шепоту посеред галасу тих, які стануть рабами брехні, створеної в Моє Ім’я.

Знайте, що біль відкинення буде таким ж як і біль, який Мені і Моїм апостолам довелося витерпіти протягом Мого Часу на землі. Священики того часу, які стверджували, що люблять Бога, не вагалися заглушити голоси Моїх учнів, які принесли їм новину про те, Хто Я Є. Цього разу, коли Я сповіщаю Моє Друге Пришестя, Мої пророки і Мої учні зазнають цього болю, коли їхні голоси відхилять і вони будуть звинувачені у богохульстві.

Хоч Мої послідовники поширюються і зростають, вони будуть подібними до жебраків і підніматимуться на пагорб Голготи нагими, ні з чим, окрім своєї віри. Тоді як вони будуть підтримувати Полум’я Мого Світла в Моїй Церкві – Моїй Правдивій Церкві – вони ніколи не відхиляться від Правди і нестимуть на своїх плечах важкий хрест. Це є хрест спасіння, бо на своїх бідних, втомлених плечах вони нестимуть гріхи тих, які покинули Мене. Їхня доля буде важкою. Через свою любов до Мене вони страждатимуть за інших, щоб врятувати їхні нещасні душі.

Ті душі не заслуговують на спасіння. Вони будуть врятовані тільки тому, що Я прийняв рішення врятувати їх. Вони будуть ображати Мене, завдадуть жахливих страждань Моїм вірним послідовникам і Моїй замученій Армії Залишку. Проте Я врятую їх через віру тих, які є в Моїй Армії Залишку.

Ті інші люди, які продали свої душі звірові, знайте наступне. Ви можете не вірити в Пекло, але Я відкрию вам, які страждання воно вам принесе. День, коли Я покажу вам рівні мук у Пеклі, нажахає вас і багато з вас волатиме до Мого Милосердя. І Я врятую вас, якщо ви попросите Мене пробачити вас. Я зроблю це протягом Дня Великого Попередження. Ті з вас, які станете свідками палаючого вогню Пекла, але які не звернетеся до Мене – ви не переживете Попередження, і той момент, в який ви Мене відкинете, буде вашим останнім моментом.

Всі ті, які залишаться відданими Мені і вірними Моєму Слову, знайте, що хоч ви і будете страждати – майбутнє, яке попереду, є майбутнім великої слави.

Ті, які не зважатимуть на Моє Попередження чи не слухатимуть Правди, будуть у великій небезпеці.

Ті з вас, які обожнюють звіра і які йдуть слідом за лжепророком у Нову Світову Релігію, будуть вкинуті у палаючий вогонь Пекла живими, з тими двома.

Правда є гіркою на смак, але якщо ви приймете її, вона принесе вам Вічне Життя, де ви будете насолоджуватися Моїм Царством разом зі своїми близькими навіки. Не відтинайте пуповини Вічного Життя, бо будете терпіти страшні муки і ніколи не отримаєте полегшення.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.