778. Антихрист буде зі Сходу, а не із Заходу

П’ятниця, 26 квітня 2013 р. Божого, 12:30

Моя ніжно улюблена дочко, світ є приготований до приходу антихриста. Багато потужних політичних сил подбали про те, щоб привести його через парадний вхід.

Антихрист буде зі Сходу, а не із Заходу, але його будуть любити, поважати і шанувати як на Сході, так і на Заході, і в кожному куточку землі. А розпочнеться це в наступний спосіб.

Антихрист за допомогою ворогів Бога швидко спровокує війну між двома державами на чолі з двома впертими і сильними лідерами. Ці війни будуть загострюватися, а потім перекинуться на інші країни. Коли загроза стане настільки серйозною, що почне впливати на наймогутніші народи, тоді розпочнуться мирні переговори.

Звір з’явиться невідомо звідки. Своїм умінням, яке вразить світ, він покладе край війнам. Він буде мати сильний голос. Він буде дуже розумним і створить собі вражаючий, харизматичний образ. Його приваблива зовнішність, чарівність і почуття гумору будуть наче потужним гіпнотичним магнітом. Він отримає велике схвалення відомих світових лідерів та засобів масової інформації і стане знаменитістю. Його постава буде звернена до бізнес-лідерів, які вважатимуть його визначальним у створенні багатства, бо економіка почне зростати.

Антихрист буде виглядати настільки особливим, що народи будуть гучно запрошувати його відвідати їхні країни. Його будуть любити, а він буде копіювати найменші деталі, кожен момент Моєї Місії, коли Я ходив по землі. Його, як проповідника важливості любові, миру та єдності між народами, вважатимуть творцем великих чудес скрізь, куди б він не прийшов. Він не такий, як інші люди. Він не буде таким, як будь-яка інша харизматична особистість. Його зірка буде сяяти і виблискувати так, як жодна інша раніше. Він буде розглядатися як голова Єдиної Світової гуманітарної Релігії. Саме йому припишуть так званий успіх цієї мерзоти. Всі будуть падати до його ніг. Зображення його обличчя будуть скрізь. Його бачитимуть з керівниками багатьох релігійних конфесій. Згодом скажуть, що в його присутності люди несподівано зцілюються. Завдяки силі сатани він зможе творити діла, які багатьох шокують і їх вважатимуть чудесами.

І тоді невігласи вважатимуть його Месією. Тоді він натякне, що його послав Бог, щоб врятувати світ. Багато людей, включаючи тих, які не визнають Мого Існування, будуть переконані, що ця людина – Син Людський, Ісус Христос. Ті, які будуть вшановувати його, які будуть коритися усім його вимогам і які любитимуть його, будуть настільки заражені злом, що їхні душі будуть засмоктані у вакуум, з якого вони вже не зможуть вибратися.

Ті, які знають Правду Мого Вчення, розпізнають обман, який буде представлений людству, і вони встоять перед цією мерзотою. Тим, які кажуть, що знають Бога і є практикуючими християнами, не вдасться зрозуміти Моєї Обіцянки повернутися. Я повернуся для того, щоб Судити. Я ніколи не ходитиму по землі вдруге. Попри всі свої знання про Моє Вчення, вони не зрозуміють того, що Я сказав. Зараз Я нагадую їм. Я не буду ходити в тілі. Кожен, хто каже, що він є Мною, є брехуном.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.