1294. Про жодну добру справу, зроблену вами, не говоріть нічого

Вівторок, 16 грудня 2014 р. Божого, 23:00

Моя ніжно улюблена дочко, тих, які кажуть, що походять від Мене і які благословенні Святим Духом, легко розпізнають ті, які володіють справжньою проникливістю. Вони ніколи не будуть зосереджувати увагу на собі, ані шукати похвали. Вони ніколи не будуть шукати популярності і при цьому не будуть популярними, бо коли ви говорите Голосом Бога, це приносить вам масу критики, адже Правда зневажається світським світом.

Слово Боже завжди матиме критиків і воно ніколи не прийматиметься світським світом з ентузіазмом. Коли надійде день і ви станете свідками злиття Моєї Церкви зі світським світом, будьте насторожі. Мої служителі, які залишаються вірними Мені і публічно проголошують Слово таким, яким воно було дано людству в Святій Біблії, ніколи не будуть популярними. Їх можуть терпіти, але до їхніх голосів прислухаються рідко, а Правду, як правило, відхиляють зі зневагою.

Серед вас є такі, що просувають себе як вчителі Мого Слова і поширюють неправду про Слово Боже, хоч і приховують її за ретельно підібраними словами. Я знаю, чому ви це робите і це є не для того, щоб допомогти Мені рятувати душі. Натомість ви прагнете відтягнути від Мене душі, бо ви проти є Мене.

Зрадникам з Моєї Церкви, в тому числі мирянам, Я повинен сказати наступне. Погляньте на ваш власний сад, бо він занедбаний, а ґрунт безплідний. Бур’яни пустили коріння і здорові рослини ніколи не виростуть, якщо ви не викопаєте гниль і не заміните ґрунт новим і родючим. Тільки тоді, коли ви оновите свій сад і почнете все заново, ваш сад зможе знову родити життя. Інакше в ньому не буде життя і все загине. Ви зруйнуєте не лише своє власне життя, але й життя близьких вам людей, тому що Мій супротивник не має ніякого жалю навіть до тих, кого він використовує як рабів, щоб помститися Мені.

Ті, які є Моїми, подібні до Мене у багатьох аспектах. Чим ближчими вони є до Мого Серця, тим більше вони наслідують Мене. Вони будуть смиренними, бо вони ніколи не могли б хвалитися своїми знаннями про Мене. Вони говорять тільки те, що сказав би Я – Правду, навіть коли вона стягує на них ненависть. Вони почуваються дуже незручно, коли їх підносять або хвалять за будь-які добрі справи, бо це не є їхньою метою. Вони лише прагнуть виконувати Мою Святу Волю.

Голоси, які кричать: «Подивіться на мене – я слуга Божий», що гордо виявляють свої добрі діла, які чинять в Моє Ім’я напоказ для цілого світу, огидні Мені. Після кожної благодійної справи, яку ви завершуєте, переходьте до наступного завдання – і не кажіть нічого. Не шукайте похвали, бо це Мою Працю ви робите. Всі добрі діла, здійснені в Моє Ім’я, повинні бути принесені Мені у смиренному служінні.

Ви ніколи не повинні возвеличувати себе в Моє Ім’я, бо це огидно Мені. Коли ви служите Богові, ви служите Його людові і ви повинні дякувати Йому за те, що Він дає вам Ласку робити це. Ви не можете казати, що робите такі вчинки в Моє Ім’я, якщо шукаєте подяки, визнання або похвали від інших. Якщо ж ви так чините, то ви є лицеміри.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.