Про сторінку

ПРО  СТОРІНКУ

Дана сторінка присвячена Посланням, які стосуються глобальної події, названої Попередженням, що наближається. Заключають в собі переказ з Неба, духовні вказівки і пророцтва, що відносяться до Вселенської Церкви і світу, яке повинне виповнитися тепер, в час який веде до Другого Пришестя Ісуса Христа. Наступить воно за життя цього покоління, як сам Ісус сказав це в  Посланнях.

Послання і Об’явлення.

Послання отримує Марія Божого Милосердя, католицька візіонерка з Європи. Перше було їй передане 8 листопада 2010 року. До травня 2015 року вона отримала від Святої Трійці і Матері Божої понад 1330 Послань. Хоч тепер наступила перерва в переказі цих повідомлень, то Ісус сказав, що Послання в майбутньому будуть передаватись аж до часу Його Другого Пришестя.

Всі Послання являють Книгу Істини, яку в Старому Завіті вже взнав пророк Даниїл, а в Новому Завіті мав ознайомлення з нею Іван Євангеліст. Зміст цієї книги подав за допомогою символів в книзі Одкровення (Апокаліпсису).

Печаті  і пророцтва

В цих об’явленнях Ісус відкриває Печаті з Книги Одкровення (Апокаліпсису) і виявляє їх значення.

Пророцтва передані в Посланнях, передрекли зречення Бенедикта XVI  a  також прихід фальшивого пророка, який засідає тепер на троні Петра у Ватикані.

Послання виявляють такі події, як розподіл  в католицькій Церкві і велике відступництво від католицької віри (Перша Печать), глобальні зміни клімату, обов’язкові світові зчеплення (вакцинації), які принесуть смерть, політичні перевороти, III світова війна (Друга Печать), поява антихриста, один світовий порядок, нова світова церква, голод на світі (Третя Печать), введення чіпа – ознаки бестії, і багато інших.

Інші Печаті з Книги Апокаліпсису, це Четверта і наступні, не були ще зламані і пояснені.

Всі ці події вказують, що ми живемо тепер наприкінці часу і незабаром наступить Господній День.  Така є істотна мета Послань -попередження стосовно до того, що повинно наступити раніше, і підготовка людства до найважливішої події в історії християнства від часу Смерті і Воскресіння Христа, то є саме Його близький Повторний Прихід, який наступить після трьох днів темряви.

Метою цих Послань є спасіння як найбільшої кількості душ.

Попередження

Найбільш термінові  Послання стосуються містичної події, яка незабаром наступить у всьому світі. Подія описана через Ісуса Христа як Велике Попередження і Освітлення Сумління, дана  буде світу як найбільший акт Божого Милосердя.

Попередження, чудесний Дар особистої зустрічі кожної душі з Богом, допоможе підготувати людей на повернення Ісуса Христа. Ця подія буде досвідчена в одну мить через кожну людину на світі у віці старше семи років. Триватиме близько 15 хвилин. Буде це так сильне переживання, що ніхто не зможе його зігнорувати. Всі, навіть атеїсти, впевняться, що Бог існує. Кожному будуть показані його добрі вчинки а особливо гріхи, якими вони є в очах Бога. Цей Дар спонукає людей до повторної оцінки свого життя і того, щоб попросити Бога про пробачення. Завдяки Попередженню наступить багато чудесних навернень.

Печать Бога Живого

Була передбачена в Книзі Апокаліпсису і тепер дана в цих Посланнях як  Молитва  Хрестового  Походу (№33). Ісус рекомендує нам, щоб завжди ми носили Печать Бога Живого при собі в будь-якій формі (зміст цієї молитви) і мали у своїх будинках. Печать слід відмовляти щоденно. Вона захищає нас, наші тіла і душі, і жодна кривда не станеться з тими, які мають Печать. Не можна її продавати і має бути доступна для кожного. У Посланнях ми знаходимо також багато інших повідомлень щодо Печаті, в яких  пояснюється її роль і значення. Вона є Даром від Бога, щоб нас захистити і допомогти нам протривати до нової Ери Миру на Землі.

Хрестовий Похід Молитви

У Посланнях Ісус передає також Молитви і Літанії, що утворюють Хрестовий Похід Молитви. Просить нас, щоб ми щоденно  молилися ними. З цими молитвами пов’язані  багато Милостей, багато навернень, мають вони потужну силу. Ісус рекомендує нам також засновувати групи  Хрестового Походу Молитви, щоб спільно молитися з іншими для порятунку душ і про охорону у цей трудний час. Ці молитовні групи допоможуть створити Армію Ісуса Христа – Божу Армію Вірного Останку, вірну Святому Писанню і католицькій Традиції.

Всі, які навернуться і приймуть Бога, будуть через Ісуса забрані в день Остаточний  до Нового Раю, Нового Неба і Землі – Ери миру і щастя.

Святе Писання

  • Книга Даниїла 10, 21:  «Однак я сповіщу тобі те, що було написане в Книзі Правди».
  • Книга  Даниїла 12, 4:  «Ти  Даниїле, заховай ці слова, і запечатай цю книгу аж до часу кінця».
  • Книга Даниїла 12, 9:  «Іди,  Даниїле, бо заховані й запечатані ці слова аж до часу кінця».
  • Книга Даниїла 12,10-13: «Багато – хто будуть очищені, і вибіляться, і будуть перетоплені; і будуть несправедливі несправедливими, і цього не зрозуміють усі несправедливі, а розумні зрозуміють. А від часу, коли буде припинена стала жертва (Свята Літургія, ред.), щоб була поставлена гидота спустошення, мине тисяча двісті й дев’ятдесят день. Благословенний той, хто чекає, і досягне до тисячі трьох сотень тридцяти й п’яти день! А ти йди до кінця, і відпочинеш, і встанеш на свою долю під кінець тих днів!»
  • Мф 24, 15: «Тож, коли ви побачите ту «гидоту спустошення», що про неї звіщав був пророк Даниїл, на місці святому, хто читає, нехай розуміє, (…)»

Катехізис Католицької Церкви

Остання спроба Церкви

  1. Перед приходом Христа Церква повинна пройти через кінцеву спробу, яка охолодить віру багатьох  вірних. Переслідування, яке супроводжує його паломництво на землі, розкриє  “таємницю безбожності” у вигляді шахрайської релігії, даючи  людям мниме  рішення їх проблем за ціну відступництва від правди. Найбільшим релігійним шахрайством є шахрайство Антихриста, тобто шахрайство псевдомесіанізму, в якому людина  обожнює самого себе замість Бога і Його Месії, який прийшов в тілі.

Книга Істини

photo_2023-11-22_10-06-15

  • Ап.10, 7: «але в дні голосу сьомого ангела, коли має сурмити, тоді здійсниться тайна Божа».

Сьомим посланцем є саме Марія Божого Милосердя, якої завдання є виявлення змісту Книги Істини поданої в Книзі Даниїла:

“Ти, Моя дочко, є  сьомим  посланцем, ти була обрана до інформування Моїх дітей про Істину. Багато Моєї Істини була дана тобі вже, однак значно більше надійде тепер.”  21.01.2012

“Книга Істини розкривається тобі, сьомому посланцеві  на остаточні часи.”  05.03.2012

“Ніколи не можна вам нічого додавати до Книги Одкровення, пробувати власної інтерпретації або відбавляти з неї чого-небудь, так щоб підбирати то до своїх власних побажань, оскільки за таку поведінку ви терпітимете. Коли щось таке ви робите, ви маніпулюєте Богослов’ям.  Книга ця була  вам обіцяна. Бог вислав Свого сьомого посланця, щоб оголосити Істину.”  15.08.2013

“Ті, які відчайдушно протистоятимуть Моїм переказам, що даються тобі, сьомому посланцю  на остаточні часи, будуть поділені на два табори.”  24.02.2012

“Пророцтва Печатей, які буде відкрито і пред’явлено вам, докаже також той факт, що це Я розмовляю зі світом через Мого сьомого посланця, сьомого ангела.”  13.07.2012

“Моя дорога, улюблена дочко, Моя Церква на землі, врешті  визнає, що зараз Я переказую повідомлення для світу через тебе, сьомого посланника.”  06.09.2012

“Я є таким як Я є. Я стою перед вами, як це й мало бути, зараз. Мій Отець ніколи не дозволить  Мені розкрити зміст Книги Одкровення кому-небудь іншому, окрім сьомого посланця, і цей день настав.”  22.08.2013

“Ви не повинні ніколи відкидати Божі спроби принести вам Істину. Він, мій Вічний Отець, любить кожного і ця місія була передбачена. Він приносить світові таємниці, що містяться в пророцтвах, даних пророку Даниїлу, а пізніше Його обраному учневі Івану Богослову. Книга Істини міститься в Публічному Одкровенні, і важливо, щоб ви не відкидали цю Святу Книгу.” 08.11.2014

 

Книга Істини в різних мовах світу  http://theremnantarmy.info/

world_map

globe.flags

Поділитися в соціальних мережах