ФАЛЬШИВА ДОКТРИНА

Fb Img 1715277934666

Фальшива доктрина, яка буде введена, буде ретельно замаскована словами про любов. Ви зможете розпізнати, що вона не походить від Мене, за трьома ознаками.

  1. На першому місці вони розмістять потреби грішників, заявивши, що ви повинні молитися за визнання права людини грішити перед Господом.
  2. По-друге, вас попросять заявити, що гріх є природною річчю і тому ви ніколи не повинні боятися майбутнього – Бог ніколи не відкине грішника і всі Його діти увійдуть до Раю.
  3. По-третє, вам буде сказано, що Таїнства мають бути змінені зі своїх первісних значень у християнстві, щоб привернути до себе поган, які заслуговують на те, щоб їхні людські права задовольнялися в Очах Бога.

Коли все це станеться, то це буде означати тільки одне. Людина представить скрізь перед вівтарями Моїх церков свою інтерпретацію того, які із Законів, встановлених Богом, підходять їй, а які ні. І тоді вона буде очікувати, що Бог поступиться її вимогам. Вона, по суті, буде диктувати Богу, оскільки вважатиме себе більшою від Мене.

Я відкину ці душі геть від Себе, бо вони не будуть здатними декларувати себе християнами. [Ісус, посл. 1087 від 27.03.2014]

ПЕРША ОЗНАКА – ГУМАНІЗМ

 

Прокляття гуманізму полягає в тому, що він возвеличує людину в очах людини. Згідно з гуманізмом, потрібно передусім забезпечити потреби людини. Багато людей плутають гуманізм з християнством. Коли хтось проголошує важливість мирських благ в житті людини за будь-яку ціну для того, щоб уникнути страждань чи бідності, то легко припустити, що це є одна з форм любові до ближнього. Якщо ви кажете, що хочете покласти край бідності, безробіттю та іншим нещастям, багато хто подумає, що ви говорите в Ім’я Бога.

Загляньте під маску гуманізму – і ви не знайдете ознак Бога, ані також не почуєте згадки про Його Ім’я. Ті, які живуть за принципами гуманізму, не люблять Бога. Вони люблять лише себе. Вони також вважають, що важливим є лише добробут людства, зазвичай у формі світських речей, як засіб для досягнення мети.

Хоч те, що розглядається як турбота про потреби людини, може виглядати як доброчинна діяльність, та однак ніколи не можна заміняти Бога, ставлячи на перше місце людські потреби. Коли ви це робите, то ображаєте Бога.

[Ісус, посл. 858 від 27.07.2013]

 

Звернення до духовенства

Місія Церкви – навчати Правді Мого Вчення. Прийняття одного аспекту Мого Слова, щоб допомагати бідним, є чудовим, але вводить в оману, оскільки Моє Вчення чітко вказує на те, що ви повинні допомагати тим, які бідні душею. Допоможіть їм вилікувати їхні душі, перш ніж допоможете звільнитися їм від життєвих негараздів. Якщо б Я дав вам бідного чоловіка і попросив допомогти йому, як би ви це зробили? Дали б йому одяг? Гроші, щоб прогодувати його сім’ю? Чи ви б хотіли, щоб Я найперше врятував його душу?

[Ісус, посл. 933 від 06.11.2013]

 

Вашим завданням є приводити до Мене душі. [Ісус, посл. 990 від 10.12.2013]

 

Гуманізм, так зване бажання піклуватися про потреби людського роду шляхом усунення соціальної несправедливості, є помилковим.[…] Оскільки людина стане зосередженою тільки на своїх фізичних потребах і занедбає свою душу. В момент смерті її душа, яку вона відмовилась прийняти як життєдайний Божий Дар, і надалі не прийматиме Божого Милосердя. Багато з тих душ на цьому етапі повністю віддалять себе від Божого Милосердя.

[Ісус, посл. 1162 від 27.06.2014]

 

Моя Роль як Спасителя і Відкупителя людського роду в даний час є забута. Ви і надалі будете свідками фальшивого смирення всередині Моєї Церкви і всі аплодуватимуть тим, які пропагують необхідність піклуватися про матеріальне благополуччя нужденних. В результаті все це призведе до виникнення фальшивої релігії. [Ісус, посл. 990 від 10.12.2013]

 

Ви повинні наполягати на тому, не залежно від того, до якої християнської церкви ви належите, щоб Мої служителі не забували згадувати Моє Ім’я, коли вони говорять про добро, бо добро не може походити від каменю. Добро може походити тільки від Бога. [Ісус, посл. 847 від 17.07.2013]

 

Будьте обережні, коли приймаєте гуманізм, бо коли ви це робите, то відтинаєте себе від Мене. [Ісус, посл. 858 від 27.07.2013]

 

ДРУГА ОЗНАКА – ВИЗНАННЯ ГРІХА ПРИРОДНОЮ РІЧЧЮ

…вас попросять заявити, що гріх є природною річчю і тому ви ніколи не повинні боятися майбутнього – Бог ніколи не відкине грішника і всі Його діти увійдуть до Раю. [Ісус, посл. 1087 від 27.03.2014]

 

Гріх не є чимось, що вважається Мною слабкістю чи помилкою. Гріх твориться через ці дві риси, але виникає він завдяки існуванню сатани.

Невдовзі Моя Церква заспокоїть Моїх послідовників, вводячи їх в оману через прийняття брехні про те, що гріх є просто метафорою – що він вживається символічно, щоб спонукати Божих дітей залишитися на Богоугодному шляху. Вони скажуть, що гріх не повинен змушувати вас почуватися відокремленими від інших. Гріх, скажуть вони, не має великого значення, тому що Бог є Всепрощаючий.

Так, Я Є Всепрощаючий і пробачу всі гріхи – за винятком вічного гріха – якщо тільки грішник покається і докладе зусиль, щоб усунути всі спокуси, щоб уникнути повторення того гріха. Ви не можете просити Мене пробачити вам гріх, якщо ви живете в тому гріху. Вбивця, який мордує, калічить і вбиває, не може просити в Мене прощення, доки він продовжує вбивати і не має наміру припинити свої злочини. Який сенс просити Мене відкупити вас від гріха, якщо ви, найперше, не визнаєте, що грішите?

Гріх спричинений слабкістю і Я прощаю грішника, який правдиво кається. Якщо грішник перестає вважати, що він винен у гріху, то гріх вкорінюється в його душі. [Ісус, посл. 1110 від 24.04.2014]

 

Вони заявлять, що Бог не дозволить гріхам людини затемнити Його Справедливість. Бог швидше проігнорує гріх, бо він не має великого значення, тому що людина слабка і завжди буде грішити, незважаючи ні на що. Вам буде сказано, що Ісус прощає всім, тому що Його Милосердя витісняє Його Справедливість. Це буде брехня, але багато людей повірять в неї і взагалі не відчуватимуть жодних зобов’язань, щоб уникати гріха або просити прощення, тому що відтоді вони вважатимуть, що гріха в дійсності не існує. Саме такі душі є тими, які найбільше потребують молитви. Нехай ніхто і ніколи не плутає Моє Милосердя з Моєю Справедливістю, бо це є дві різні речі.

Моє Милосердя буде проявлене тільки до всіх тих, які проявлять розкаяння за свої гріхи. Воно не буде проявлене до тих, які гордо стоять переді Мною, не роблячи ніяких спроб зі свого боку шукати Мого Прощення. Коли Я прийду судити – світ здригнеться. І коли Моє Милосердя вичерпається, Моя Справедливість впаде як сокира. Я покараю нечестивих, які залишаться без допомоги. [Ісус, посл. 1055 від 18.02.2014]

 

Толерантне ставлення до гріха є найбільшим гріхом з усіх.

Толерантність – це дуже хитра брехня, засіяна у людському розумі царем брехні, сатаною.

Толерантність – це ще один спосіб виправдати гріх, щоб пристосувати його до слабкостей людини, яка піддається на спокуси сатани.

Прокиньтеся і визнайте гріх таким, яким він є. Ви можете сперечатися між собою і захищати гріх скільки завгодно, але він ніколи не буде прийнятним в Очах Мого Отця.

Щоб увійти до Раю, ви повинні бути вільними від гріха.

Щоб звільнитися від гріха, потрібно розкаятись.

Щоб розкаятись, вам потрібно, перш за все, прийняти Десять Заповідей.

Врешті, вам потрібно виявити правдивий жаль.

Правдивий жаль можуть відчути лише ті, які упокорюються переді Мною.

І лише тоді гріх може бути прощений.

Тільки тоді душі будуть здатні увійти до Царства Мого Отця.

[Ісус, посл. 506 від 29.07.2012]

 

ТРЕТЯ ОЗНАКА – ЗМІНА ТАЇНСТВ

[Вони скажуть, що] Таїнства мають бути змінені зі своїх первісних значень у християнстві, щоб привернути до себе поган, які заслуговують на те, щоб їхні людські права задовольнялися в Очах Бога.

[Ісус, посл. 1087 від 27.03.2014]

 

З часом буде недопустимо відкрито практикувати деякі християнські практики. Сюди будуть включені Таїнства Хрещення і Святого Причастя. Вони будуть вважатися неприйнятними у сучасному і секуляризованому світі, і вам буде неможливо їх отримати. [Ісус, посл. 662 від 01.01.2013]

 

ТАЇНСТВО ХРЕЩЕННЯ

Ніколи не відмовляйте своїм дітям в Таїнстві Хрещення

Нарешті моліться за маленьких дітей, ваших синів і дочок, та за молодь у світі. Кожен з них заслуговує на те, щоб їм була показана Істина. Їм не була показана Істина Божої Любові і не давалось керівництво їхніми батьками по причині духовної темряви, яка існувала на землі протягом останніх двох десятиліть. Навіть якщо ваша власна віра є слабкою, не ухиляйтеся від свого обов’язку в якості батьків, щоб дати їм доступ до Таїнств, особливо Хрещення. Ніколи не беріть на себе відповідальність відмовити в найбільш важливому Таїнстві вашій власній дитині. Багато батьків, які гордо займають тверду позицію, коли кричать про свої погляди невірства, завдають шкоди душам своїх дітей. Дайте вашій дитині Дар Таїнств. Згодом вони або подякують вам за це, або відмовляться від Мене. Це буде залежати від них. Відмовтеся від Мене, якщо ви хочете, але не викрадайте душі Моїх дітей. Ви можете бути їхніми батьками на землі, але вони є дітьми Мого Предвічного Отця, Творця і Сотворителя всіх речей. Не намагайтеся забрати їх в темряву разом з собою. Згадайте знову, що незважаючи на ваші власні переконання, Я люблю вас усіх.

[Ісус, посл. 15 від 21.11.2010]

 

Коли вони змінять Таїнство Хрещення, то усунуть з нього всі обітниці зректися сатани, оголосивши їх старомодними та занадто страшними. Вони скажуть, що це є несуттєвим. [Ісус, посл. 928 від 28.09.2013]

 

ТАЇНСТВО СВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ

Свята Євхаристія – це Дар, який дає вам Вічне Життя. Ніколи цього не забувайте. [Матір Спасіння, посл. 588 від 19.10.2012]

 

Я повинен нагадати вам про Силу Найсвятішої Євхаристії і про те, що це Я, ваш улюблений Ісус, є Той, Хто правдиво Присутній в ній. Я віддав вам Своє Тіло, щоб спасти вас від вічного прокляття. Я віддав вам Своє Тіло, щоб мати змогу залишатися у ваших душах.

Я Є Присутній у Найсвятішій Євхаристії через Акт Переісточення. Я дуже чітко пояснив це Моїм апостолам під час Тайної Вечері. Тоді чому ж так багато з вас не приймає цей великий Дар, даний вам такою великою ціною? Це є Мій Дар для вас. Мої Тіло і Кров зміцнять вашу душу. Моя Божественна Присутність підтримує вашу душу і уділяє всім, які приймають Мою Святу Євхаристію, особливу Ласку, яка наблизить вас до Мене.

[Ісус, посл. 811 від 02.06.2013]

 

Слідкуйте за змінами в способі освячення Мого Тіла і Крові. Якщо зміняться слова, які заперечать Існування Мого Тіла у Святій Євхаристії, тоді ви повинні захищати Мою божественну обітницю: Той, хто їсть Моє Тіло і п’є Мою Кров, матиме життя вічне. [Ісус, посл. 233 від 28.10.2011]

 

Ті з вас, які заперечують Існування Мого Сина в Святій Євхаристії, відмовляють собі у великому Дарі. Ви не будете засуджені за відмову від Його Тіла в Святій Месі, але не отримаєте тих Ласк, якими Він прагне обдарувати всіх Божих дітей. [Матір Спасіння, посл. 588 від 19.10.2012]

 

Чому важливо зберегти Жертвоприношення Святої Меси за всяку ціну?

Меса [Божественна Літургія] є центральним місцем Моєї Присутності – Моєї Справжньої Присутності у світі. Моя Присутність приносить і Життя, і Світло. Вона принесе Життя душі і наповнить її особливою Ласкою. Вона принесе зі собою Світло – Моє Світло – яке є яскравішим за сонце. Достатньо проблиску Мого Світла, щоб освітити кімнату, яка знаходиться у темряві. Доки Моя Свята Євхаристія оточена великою славою на вівтарях Моїх Церков, доти буде існувати життя. Без неї наступить темрява. Коли Я не є Присутній – немає Світла. Без Мого Світла немає нічого, окрім темряви в душі. Ні миру. Ні любові. Ні надії. Ні життя. [Ісус, посл. 1148 від 10.06.2014]

 

Коли антихрист поглине всі релігії, тоді єдиною зброєю проти нього, проти якої він буде безсилий, буде Свята Меса і Переісточення хліба і вина в Моє Тіло і Кров у Святій Євхаристії. [Ісус, посл. 448 від 01.06. 2012]

 

Практики уділення Святої Євхаристії, які ображають Бога

Було прийнято багато законів, які ображають Мене, особливо уділення Моєї Святої Євхаристії мирянами. Відсутність поваги до Мене і до Мого Предвічного Отця через нові закони, введені для сприяння сучасному суспільству, змусила Мене плакати від смутку.

Найсвятіша Євхаристія повинна прийматися на язик і не бути забрудненою людськими руками. Але це саме те, що зробили Мої висвячені слуги. Ці закони не були затверджені Мною в Дусі. Моїх висвячених слуг повели шляхом, який не відповідає Вченню Моїх апостолів.

[Ісус, посл. 132 від 06.07.2011]

 

Обов’язком священиків є захищати Святу Євхаристію. Вони повинні бути сильними і ніколи не псувати цей Дорогоцінний і Святий Дар.

[Матір Спасіння, посл. 425 від 10.05.2012]

 

ТАЇНСТВО ШЛЮБУ

Подружня присяга є дуже серйозною, бо пам’ятайте, що вона є Таїнством і здійснюється в присутності Бога Отця, але для багатьох все крутиться навколо матеріалізму і зовнішніх атрибутів. Багато тих, які приймають Таїнство шлюбу, згодом не визнають його важливості. Багато так легко ламають складену присягу. Чому вони це роблять? Чому тільки на словах підтримують цей найсвятіший союз, щоб розлучитися незабаром після цього? Це насмішка над одним з найважливіших союзів, благословенних Рукою Мого Предвічного Отця. Багато людей не звертають уваги на Волю Мого Отця щодо того, що жодна людина згодом не повинна розривати такий союз, але багато людей розлучаються, що є правом, не визнаним Моїм Отцем. Розлучення – це простий спосіб втекти від своїх обов’язків. Всі шлюби укладаються на Небесах. Ніхто не може зруйнувати шлюб, не образивши Мого Отця.

[Ісус, посл. 132 від 06.07.2011]

 

Таїнство шлюбу зміниться і шлюб буде доступний в іншій формі. На тому етапі єдиний спосіб отримання правдивих Таїнств буде можливий тільки через Залишок Церкви. [Ісус, посл. 662 від 01.01.2013]

 

ТАЇНСТВО ПОКАЯННЯ – СПОВІДЬ

Регулярна сповідь є Таїнством дуже невірно зрозумілим. Тільки завдяки щотижневому відвідуванню сповідальниці ваша душа може залишатися в стані Благодаті. Коли ваша душа освячується в такий спосіб і через щоденну молитву – тільки тоді ви можете тримати шахрая на відстані. Якщо ви страждаєте від провини в результаті гріховного вчинку, незалежно від того, наскільки тяжким є злочин в Очах Мого Отця, не хвилюйтеся. Поверніться, відкрийте своє серце і попросіть прощення.

[Ісус, посл. 42 від 24 січня 2011]

 

Сповідь у теперішній формі припиниться. Людям скажуть, щоб вони просили про спокутування провин у свій власний спосіб, а відтак багато хто взагалі не буде перейматися тим, щоб просити Мого Прощення. Вони не будуть того робити, бо вони вже більше не визнаватимуть, що гріх є скоєний навмисно, а тому будуть вважати, що Бог все пробачить. Це помилка, яка була передбачена і яка приведе мільйони у вогонь Пекла, куди їх вестимуть лжепророк і антихрист. [Ісус, посл. 928 від 28 .09.2013]

 

ТАЇНСТВО МИРОПОМАЗАННЯ

Коли ви почуєте розмови про нове відновлене визнання віри, яке буде формою Таїнства Миропомазання, знайте, що воно буде штучним. Воно буде безглуздим в Моїх Очах. Воно буде представлене лжепророком як частина його глобального плану об’єднання всіх релігій у світі.

[Ісус, посл. 1010 від 02.01.2014]

 

СВЯТІ ТАЇНСТВА – ПОЖИВА ДЛЯ ДУШІ

Пам’ятайте, що без Таїнств ваша віра слабшає. Через деякий час, якщо ваша душа позбавлена Моїх особливих благословень, вона впаде у сплячку. Уся віра в Мене і Мого Предвічного Отця поступово зникне і залишаться тільки крихітні проблиски визнання, яке час від часу спалахуватиме. Поверніться до Мене через Таїнства. Проявіть належну повагу до Таїнств і ви по-справжньому відчуєте Мою Присутність знову.

Пам’ятайте, Таїнства існують не просто так, тому що вони є поживою, необхідною для Вічного Життя душі. Без них ваша душа помре.

[Ісус, посл. 132 від 06.07.2011]

 

Нове значення Божого Слова, Таїнств і Вчення

Таїнств стане менше, а кількість Мес [Божественних Літургій] буде повільно скорочуватись, поки вони не стануть відправлятися дуже рідко. Будуть зроблені всі можливі виправдання, але все це буде приховувати справжню причину їхніх мотивів. [Ісус, посл. 1073 від 10.03.2014]

 

Таїнства будуть знищені першими, потім Меса [Божественна Літургія], потім – Біблія і всі сліди Слова Божого. [Ісус, посл. 852 від [21.07.2013]

 

Моє Слово, Мої Таїнства, Моє Вчення не мають потреби у вдосконаленні, тому що вони походять від Мене. Я Є Бог. Я досконалий. Моє Слово залишається навіки. Будь-яка людина, яка спотворює Моє Найсвятіше Слово, є ворогом Бога. Мій Гнів у цей час є великим і коли будь-яка людина, яка без поваги ставиться до Мого Тіла, Найсвятішої Євхаристії каже, що веде Мій народ, знайте, що це є неправда. Я ніколи не попросив би керівника Моєї Церкви змінити Слово Боже через введення нових значень або нових інтерпретацій. Цього ніколи не може бути. [Ісус, посл. 933 від 06.10.2013]

 

Коли все це станеться, то це буде означати тільки одне. Людина повсюди, перед вівтарями Моїх церков, представить свою інтерпретацію того, які із Законів, встановлених Богом, підходять їй, а які ні. І тоді вона буде очікувати, що Бог поступиться її вимогам. Вона, по суті, буде диктувати Богові, оскільки вважатиме себе більшою за Мене.

[Ісус, посл. 1087 від 27.03.2014]

 

Будь-яка доктрина, яка вчить ставити себе вище за інших, є доктриною, що походить від сатани. [Ісус, посл. 367 від 07.03.2012]

 

РІЗНІ ФОРМИ ЛЖЕВЧЕННЯ

Про екологію

Так багато дезінформації поширено про навколишнє середовище, хоч тільки Бог може наказувати землі, як вона має функціонувати. Людина може нашкодити землі, але ніколи не зможе знищити її, бо всі ці речі знаходяться в Руках Бога. Брак довіри до Бога означає, що людина вважає, ніби вона контролює Всесвіт. Обдурена людина думає, що її діяльність може змінити Божі Закони. Мудра людина знає, що Бог Всемогутній і поки Йому віддається шана та дотримуються Його Закони, життя людини буде забезпечене. Виживання землі не має жодного стосунку до смертної людини. Тільки Бог має владу контролювати повітря, яким ви дихаєте, воду, яку ви п’єте і здатність підтримувати життя. Єдиною небезпекою для людства є сама людина.

[Ісус, посл. 1304 від 01.01.2015]

 

Наукове спростування існування Бога

…в найближчі два роки вчені прикладуть максимум зусиль, щоб спростувати Існування Бога. Вони будуть фальшиво стверджувати, що людина може підтримувати життя і на інших планетах, окрім Землі. Земля – це єдина жива частина Всесвіту, створена Богом для Його дітей. Але це не єдина причина, чому ці претензії будуть пред’явлені, щоб довести, що Бога не існує. Вони будуть проголошувати велич людини, її інтелект і досягнення в галузі науки, щоб спростувати думку про те, що людина була створена Богом. Найбільшою образою буде твердження, що людина виникла завдяки науковому чуду. Вони підуть дуже далеко, щоб тільки довести, що людина непереможна, однак вони не будуть мати відповіді на питання, що відбувається після фізичної смерті тіла, яка чекає на кожну людину. Це питання ігноруватиметься тими, які брешуть і які заперечують Бога.

Вони будуть висміювати будь-кого, хто вірить в існування Неба або в їхнього Істинного Творця, Бога Всевишнього. І під час усіх цих публічних виступів проти Правди не буде сказано жодного слова тими, які стверджують, що ведуть Мою Церкву. В останні дні релігія стане поганською концепцією, в якій поклоніння землі, сонцю, місяцю і зіркам замінить почитання Бога.  [Ісус, посл. 1088 від 29.03.2014]

 

Ідолопоклонство

Поганство розвивається дуже швидко і сприймається як нова популярна культура, як альтернатива до віри в Єдиного Правдивого Бога. Воно набирає багато форм. Що найважливіше, воно буде представлене як нешкідлива розвага для тих, які займаються практиками New Age, і як вагома складова особистого розвитку – форма гуманізму та самолюбства.

Це глобальне поганство було пророковане в Кінці Часів і багато людей не можуть побачити його таким, яким воно є. Воно полягає в любові до себе і до фальшивих богів, в яких багато хто вірить з огляду на так звані магічні блага, які вони мають їм запропонувати. [Ісус, посл. 812 від 03.06.2013]

 

Доктрина New Age та інші релігійні практики

Багато тих, які шукають розваг, щоб заповнити порожнечу в своїх душах, роблять це через поклоніння статуям Будди, які стали центром їхнього життя, їхніх будинків та місць праці. Вони є заколисані духовним спокоєм, коли практикують поганство New Age, такі як йога, рейкі і так звані медитації. Проте невдовзі після цього вони поринають в глибоку тугу та, все ж, продовжують вірити в брехливі обіцянки тих, які практикують цю мерзоту. Тому що вона є тим, чим є – формою окультизму, яка засліплює багато мільйонів душ на Божу Правду.

Незалежно від того, чи доктрина New Age, чи інші релігійні практики обіцяють вам духовний комфорт, який призначений для розширення можливостей ваших користолюбних цілей, знайте, що такі речі ніколи не можуть походити від Бога. Ви повинні за всяку ціну уникати кожної доктрини, яка нав’язує вам обожнювання статуеток, які не від Бога чи пропонує вам взяти участь у практиці окультизму. Хіба ви не знаєте, що такі речі роблять з вашою душею, розумом та тілом? Вони їх знищують. [Ісус, посл. 812 від 03.06.2013]

 

Мої діти повинні знати, що є тільки один Бог. Тільки один. Всі інші існують тільки в уяві людини. Будь-який інший бог є огидою в Моїх Очах, а людина, яка піддається поклонінню фальшивим богам, служить тільки дияволу, який радіє з того, що людина відпадає від Благодаті.

[Бог Отець, посл. 1252 від 28.10.2014]

 

Більша частина світу повернеться до поганства і це принесе смерть їхнім душам. Незважаючи на всі Втручання Мого Отця, вони стануть на інший шлях. Ось чому Мій Отець пообіцяв світові Книгу Істини – роз’яснення Книги Одкровення, щоб спасти ваші нещасні душі.

[Ісус, посл. 1088 від 29.03.2014]

 

Фальшиві боги, створені людиною [культ тіла, добробут, гроші, влада, кумири]

Моя ніжно улюблена дочко, світ і люди, які живуть у ньому, перебувають у запереченні. Вони не вірять в Правдивого Бога, Мого Предвічного Отця. Вони, а їх є мільярди, бігають по колу, не орієнтуючись, і поспішаючи сліпими вуличками у пошуках бога, якому могли б проявити свою вірність.

Проблема богів, фальшивих богів, яких вони ставлять на п’єдестал, полягає в тому, що цих ідолів вони ж самі і вигадали – їхній власний витвір, пристосований до власної інтерпретації того, яким повинен бути Бог. Ці боги, Моя дочко, а вигадано їх сотні, сформовані їхньою власною уявою. Ці самі боги служать лише одній меті: прикрашати очікування, які випливають із самолюбства, щодо того, яким має бути їхній ідеальний бог.

Боги, яких вони створили, є складними. Вони взивають до їхніх почуттів божественного права власних душ. Ці душі вірять, що боги, створені ними ж самими, підтримують їхнє право на дивовижні речі.

Коли ви просите фальшивих богів дати вам багатство, принести вам успіх, або якщо будете шукати привілеї, то ви є егоїстами.

Лише тоді, коли ви просите Бога надати вам дари згідно Його Святої Волі, тоді ви дійсно спілкуєтеся з Єдиним Правдивим Богом.

Якщо ви поклоняєтесь фальшивим богам і просите про великий добробут, багатство та інші дари лише для того, щоб задовольнити свої власні бажання, тоді ви притягуєте князя темряви.

Він чекає того моменту, щоб надати вам таку послугу. Не відкривайте двері цареві брехні, бо прийдеться заплатити за це високу ціну. Він обміняє ці світські дари на вашу душу. [Ісус, посл 536 від 28.08.2012]

 

Молодь, люди середнього віку та літні люди, всі так звані послідовники християнства, ображають Мене власною розбавленою версією, яка, як вони вважають, є прийнятною для Бога. Вони створили нову доктрину, своє власне творіння, яке відповідає їхньому стилю життя. І при цьому вважають, що вони можуть надалі бути богоугодними і що їхня доктрина є прийнятною для Нього… Це зрадливе мислення послідовників модерністського християнства, які на кожному кроці намагаються змінити і пристосувати християнське Вчення, і тим самим нищать Мою Церкву, викликає страхітливе замішання. Вони роблять посміховисько з Бога і Моєї смерті на Хресті.

В такий спосіб християни повертаються до поганства, і цей перехід може бути блискавичним. Фальшиві боги, фальшиві церкви, фальшиві релігії мають одну спільну рису. Їхні послідовники поклоняються богу, створеному руками людини. Такі релігії є образою для Бога…[Ісус, посл. 710 від 15.02.2013]

 

Єресь буде представлена масам як частина нової конституції Моєї Церкви, яка не матиме нічого спільного зі Мною. Всі будуть вимагати прийняти її, бо вони не будуть остерігатися часів, що ведуть до Великого Дня, про які ви були попереджені. Ви повинні вже зараз підготуватися до цього Дня. Ви повинні відійти, коли Моя Божественність буде заперечуватись різними способами всередині Моєї Церкви на землі. Якщо ви будете сперечатися з Моїми ворогами, то ви не переможете. Ігноруйте їх. Моліться за їхні душі і готуйте свої власні, бо невдовзі все це закінчиться. [Ісус, посл. 961 від 04.11.2013]

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.