1073. Відстоювати права християн буде рівносильно порушенню закону

Понеділок, 10 березня 2014 р. Божого, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, невдовзі ви почуєте чисельні заяви самозванців, які проникли в Мій Дім на землі. Єресь, яка надійде, вивалюючись з їхніх уст і їхні вчинки призведуть до нових законів, які осквернять Слово Боже і які будуть насильно накинуті усім тим, які вірні Слову.

Таїнств стане менше, а кількість Мес [Божественних Літургій] буде повільно скорочуватись, поки вони не стануть відправлятися дуже рідко. Робитимуться усі можливі виправдання, але все це буде приховувати справжню причину їхніх мотивів. Ви, Мої улюблені послідовники, є свідками всього того, про що Моя улюблена Мати передбачала в Ла Салет і Фатімі. Ви повинні зрозуміти, що існує план по оскверненню кожної Божої церкви ще до того, як антихрист засяде на троні у Моєму Храмі, в усій своїй огидній славі. Ті, які вимагатимуть відповідей, будуть проігноровані, а потім і висміяні за те, що насмілились запитувати тих, які стверджують, що керують Моєю Церквою на землі.

Кожен гріх в Очах Бога зрештою буде спростований. Гріх не лише відкинуть, але й представлять в усіх його огидних формах на Моєму Вівтарі. Скасування гріха буде помітним в ідеологічній обробці освіти дітей. Зокрема, дітей насильно годуватимуть єрессю. Їм скажуть, що якщо вони не приймуть цього вчення, то будуть винними в різкому засудженні тих, які заявляють, що гріх є доброю річчю. Дітей будуть вчити ніколи відкрито не проголошувати Слово Боже в присутності інших через страх бути звинуваченими у порушенні прав людини.

Всяке намагання у будь-який спосіб підтримувати моральність серед молоді буде люто відхилено і засуджено. Християни і ті, які публічно заявлятимуть про своє право на запровадження в життя християнського вчення, будуть побиті і примушені замовкнути. Їхні слова стануть шепотом і людям буде соромно визнавати, що вони є християнами. В той самий час права нехристиян будуть підтримуватись, а права атеїстів будуть оголошені першочерговою важливістю. Як Я вже казав вам, ненависть проти християн поза Моєю Церквою зростатиме. І тоді вона буде розібрана зсередини, частина за частиною, поки від неї не залишиться нічого, окрім оболонки. Цеглини і розчин все ще залишатимуться на місці, але Моя Церква на землі, якою ви її знаєте, зміниться понад ваше розуміння.

Мій народ є Моїм народом – тим, який буде відстоювати Святе Слово Боже і продовжувати користати з Пресвятих Таїнств, які будуть доступними для вас завдяки Моїм мужнім і сміливим висвяченим слугам, котрі ніколи не покинуть Мене.

Коли ви чуєте, що Моє Слово – яке міститься в записаному Слові і передається впродовж багатьох століть у Книзі Мого Отця – ставиться під сумнів і аналізується з бажанням переписати Його, то ви повинні знати наступне. Я не дозволяю такої єресі. Я засуджую цих зрадників через душі, яких вони зіб’ють з дороги. Також ви ніколи не повинні слухати будь-кого, хто каже вам зректися Мого Слова.

Невдовзі ви побачите, що всі закони у ваших країнах і церквах зміняться, щоб прийняти кожен вид гріха і легалізувати його. Обидва набори законів змішаються разом в одне ціле, поки врешті Слово Боже не перестане обговорюватися і його не будуть дотримуватися. Відстоювати права християн буде рівносильно порушенню закону і буде каратися у різний спосіб. Ті з вас, які не вірять, що такі речі можливі, стануть, на жаль, свідками цих речей за свого життя, як і було передбачено.

Як багато з вас залишаться вірними Моєму Слову? Моєму Вченню? Небагато. Окрім того, саме ті, які тепер кажуть, що вони почитають Мене і є відданими Моїй Церкві, будуть першими, які відвернуться від Правди.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.