1323. Святу Біблію майже неможливо буде знайти

Середа, 28 січня 2015 р. Божого, 17:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я був відкинутий в пустелю і почуваюся нещасним у Своєму Горі від того, як паплюжать християнство у світі.

Мій Голос є всього лиш шепотом посеред ревіння звіра і тих, які зневажають Мене. Ці голоси невдоволення будуть множитися і заглушать Слово, яке походить з Мого Життя. Єретики, погани, фальшиві візіонери та пророки, зрадники і любителі божків з литого золота одностайно піднімуться, бунтуючись проти Мене. Ті, які йдуть Моїми Слідами, будуть принижені та обтяжені тягарем Мого Хреста і їм доведеться підніматися на стрімку гору, якщо вони будуть дорожити усім тим, чого Я їх навчив.

Святу Біблію майже неможливо буде знайти, поки вона зовсім не зникне. Різні спроби заперечувати Бога будуть робитися доти, доки Слово не буде замінене вченням темряви. Ті з вас, які вірять в Мене, вашого Ісуса, ніколи не повинні піддаватися будь-чому, що не походить від Мене. Тільки Я збережу вас від кривди і тільки через Мене ви віднайдете Вічне Спасіння.

Остерігайтеся фальшивих молитов, які можуть бути представлені вам, бо вони не будуть натхненні Святим Духом і тому їх слід уникати. Невелике слово, маленька фраза або просто упущення, тут або там, можуть перетворити молитву в неправду. Зло є тихим вбивцею духа і нелегко визначити, коли воно маскується під Правду. Прийшов час, щоб виполоти ваш город і залишитись вірними усьому, чого Я вас навчав, оскільки будь-що інше є недоречним і може призвести до втрати вашої віри.

Віра в Мене та довіра до Моєї Обітниці прийти знову у Великій Славі ніколи не повинні бути відкинуті на узбіччя на користь приємного збудження від лжепророків, чародіїв, поган та єретиків. Мої вороги наполегливо працюють, щоб обдурити вас і більшість з них прекрасно розуміють, Ким Я Є, але вони хочуть за всяку ціну змусити вас відкинути Мене. Ви повинні залишатися як малі і довірливі діти, коли взиваєте до Мене і Я поведу вас Дорогою до Мого Царства. Я буду захищати усіх тих, які цілковито довіряють Моїй Любові та Моїй Святій Волі. Тільки тоді Я зможу втрутитися, щоб знищити Моїх ворогів і поширити Правду, щоб у новому прийдешньому світі могла замешкати кожна Божа дитина.

Довіра, віра, надія і любов є важливими, якщо ви хочете знайти сили, щоб залишитися на Моєму Боці. Любов до Мене без будь-яких умов здобуде для вас велику Ласку під час вашої подорожі до Мого Славного Царства – світа, який не матиме кінця.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.