878. Невдовзі вони почнуть використовувати церкви як місця для торгівлі та отримання прибутку

Четвер, 13 серпня 2013 р. Божого, 15:00

Моя ніжно улюблена дочко, яке страждання відчуватимуть католики і християни по всьому світу, коли вони побачать, як їхні церкви і місця поклоніння перетворять на місця розваг.

У церквах, які призначені для того, щоб почитати Мене, будуть влаштовувати багато заходів, які зневажать Моє Ім’я. Невдовзі вони почнуть використовувати церкви як місця для торгівлі та отримання прибутку. Всі ці речі мають надійти, а ті, які Мене люблять, плакатимуть у великому смутку. Як ці бідні душі страждатимуть, коли їм доведеться боротися з такими богохульствами. Єресь, яку їм силоміць впихають до горла, буде означати, що до таких душ буде виявлено мало поваги під час багатьох практик та обрядів, які ображають Бога. Там буде спів, сміх, гучні голоси і читання оповідань, які не мають нічого спільного зі Мною. Однак всі ці мерзенні вчинки будуть здійснюватися у Моїх церквах і переді Мною.

Моя дочко, уважно послухай зараз Мою Обітницю. Я піду на край землі, щоб врятувати кожного грішника. Але душі стануть настільки зараженими, що незалежно від того, що Я зроблю для них, вони ніколи не приймуть Мого Милосердя навіть на порозі смерті, хоч вони і знатимуть, що на них чекає Пекло. Тому ви повинні прийняти те, що ці душі будуть втрачені для Мене, бо їхня гріховність настільки вкоренилася у їхніх душах, що жодне втручання не відокремить їх від звіра.

Я повинен вам сказати наступне. Не дозвольте тим, які заражені злим духом, через їхню брехню забрати вас від Мене. Коли ви приймаєте брехню, нав’язану вам тими, які не почитають Мене, ви послаблюєте свою віру, навіть якщо йдеться тільки про один з аспектів, що стосується Мого Вчення. Якщо ви поступитеся хоча б однією вимогою, яка може змінити ваше розуміння того, що Я вам сказав, то це буде означати, що ви дозволите злому духові ще більше спокусити себе відвернутися від Мене.

Закрийте вуха руками, коли богохульства будуть виливатися з уст звіра. Не приймайте взагалі нічого, що буде зрадою Моїх Таїнств чи Мого Вчення. Відверніться у протилежний бік і йдіть за Мною, бо коли все це станеться, ви зможете йти лише однією дорогою. Це Моя Дорога – Дорога Правди. Тільки цілісна Правда є прийнятною. Половина Правди означає, що вона стає брехнею.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.