660. Він через окультні сили здійснюватиме те, що виглядатиме оздоровленням невиліковно хворих

Неділя, 30 грудня 2012 р. Божого, 17:50

Моя ніжно улюблена дочко, Я прагну тобі сказати, що цілий світ невдовзі побачить зміни, які підготують його до Мого Другого Пришестя.

Війни на Близькому Сході прискоряться і поширяться. Вони залучать до себе як Захід, так і Схід. Ці заворушення будуть зупинені чоловіком миру, звіром, антихристом. Багато хто з часом повірить, що він є богом, месією, бо буде здаватися, ніби він має величезну силу. Його сила була йому дана батьком зла, сатаною.

Він через окультні сили здійснюватиме те, що виглядатиме оздоровленням невиліковно хворих. Вони будуть тимчасово зцілені від своїх хвороб і люди повірять, що його сила походить з Небес. Що він є Мною, Ісусом Христом. Вони вважатимуть, що він прийшов, щоб підготувати світ до Нової Ери і що на їхніх очах відбувається Друге Пришестя.

Він робитиме й інші чуда, але це буде просто ілюзія. Деякі з Моїх висвячених слуг впадуть перед ним і віддадуть йому честь. Політичні лідери публічно аплодуватимуть йому. Його будуть розглядати як доброго і покірного месію, і він буде наслідувати всі Мої риси. На жаль, він зведе багатьох.

Я благаю вас, Мої учні, щоб ви попереджали людей, що Я, Ісус Христос, не прийду в тілі. Цього не може бути. Я вже приходив на землю в тілі і цього не може повторитися. Коли Я прийду знову, то це відбудеться так само, як тоді, коли Я відходив і нечестиві будуть вигнані, а Мій Новий Рай замінить землю.

Не дайте себе обдурити. Чувайте. Я буду продовжувати застерігати вас перед антихристом і брехнею, яку він представить світові. В такий спосіб ви зможете допомогти Мені врятувати ті бідні душі, які по-рабськи йтимуть слідом за ним у безодню Пекла.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.