910. Матір Спасіння: Вас будуть висміювати через те, що ви не визнаєте нового трактування католицизму

Середа, 11 вересня 2013 р. Божого, 16:30

Моя дитино, Моє Серце є переплетене із Серцем Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа, в цьому часі великого смутку, коли збільшується переслідування усіх Божих дітей.

Кожна особа у світі, особливо ті, які без грошей, впливу чи майна, страждатимуть через жадібність тих, які контролюють багато держав. Моя Праця по допомозі Моєму Синові досягнути заключної частини Його Завіту, щоб врятувати людство, почала помічатися у багатьох аспектах. Завдяки Божій Силі Я буду вести всіх, які засмучені горем через страждання у своєму житті, до Притулку Захисту Мого Сина. Ті, які змушені терпіти таку велику бідність, голод, тугу, несправедливість – що б це не було – будуть потішені, коли попросять Мене молитися за них.

Всім тим, які страждають через те, що свідчать про Ісуса Христа, Спасителя людства, буде дана у цей час додаткова сила, якщо ви попросите Мене про цю допомогу. Невдовзі ви станете свідками найбільшої несправедливості всередині Церкви Мого Сина, коли пересічні віруючі, як і висвячені слуги, будуть звинувачені у непокорі Вченню Ісуса Христа.

Вас попросять скласти присягу, яку потрібно буде відмовити як Апостольський Символ Віри, щоб задекларувати свою вірність зміненій формі поклоніння Богу. Присягнувши цією клятвою, яка не визнається у Найсвятішій Біблії, ви наразите свою душу на велику небезпеку. Літургія буде змінена, будуть оголошені нові доповнення, водночас про ті інші частини, які відмовлялися впродовж багатьох років, більше не будуть згадувати. Цей злий план буде виправданий, оскільки вони приймуть всі атрибути, пов’язані з Моїм Сином і оголосять їх причиною таких змін.

Саме тому ті з вас, які вірні Моєму Синові, будуть глибоко стривожені і ваші душі сильно страждатимуть. Тоді як ви і надалі віддаватимете шану Моєму Синові, вас будуть висміювати через те, що ви не визнаєте нового трактування католицизму і християнства. Ви ніколи не повинні втратити мужність під час цих випробувань, бо ви, дорогі діти, маєте благодать від Бога і Він залишиться з вами до самого кінця.

Ніколи не відвертайтеся від Правди. Ніколи не вірте у будь-що, що не походить від Бога.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.