Медальйон Спасіння

medalik-zbawienia-1024x512 (1)

 

Що таке Медальйон Спасіння?

 

Завдання розробити і виготовити Медальйон Спасіння було дано Марії від Божого Милосердя Пречистою Дівою Марією, Матір’ю Спасіння, через Книгу Істини в Посланні 848 від 18 липня 2013:

“Моя дитино, будь-ласка, дай цей Медальйон для розроблення та виготовлення. Я вестиму тебе на кожному кроці твого шляху, а потім подбай про те, щоб Медальйон був доступний в усьому світі. “

 

Матір Божа також описала вигляд Медальйону у цьому Посланні. Медальйон Спасіння приносить багато духовних Ласк і має велике значення у наш час. Згідно з зазначеним Повідомленням, усі ті, які отримають цей Медальйон, повинні відмовляти Молитву Хрестового Походу 115. Медальйон має бути освячений священиком.

Молитва

Молитва Хрестового Походу [115]
Про Дар Навернення

О Мати Спасіння, покрий мою душу своїми Сльозами Спасіння.
Позбав мене від сумнівів.
Піднеси моє серце, щоб я відчув Присутність Твого Сина.
Принеси мені мир і розраду.
Молися, щоб я був дійсно навернений.
Допоможи мені прийняти Істину і відкрий моє серце, щоб отримати Милосердя Твого Сина, Ісуса Христа.
Амінь.

Лицьова сторона Медальйону

“Має бути створений Медальйон і на ньому викарбуваний Мій Образ, де з однієї сторони Я маю бути зображена із сонцем позаду Моєї голови, а на голові маю мати терновий вінок, в який вплетено дванадцять зірок.”.

Медаль містить латинські написи:
numisma salutis – Медаль спасіння
mater salutis – Матір спасіння
Матері спасіння тримає руки, складені в молитві. У нього заплющені очі та вуаля на голові, що падає на плечі.

Зворотна сторона медалі

“Я хотів би бачити Святе Серце Мого Сина з двома Мечами Спасіння з кожної сторони, що перетинаються на звороті Медалі.
Мечі порятунку матимуть подвійне призначення. Перший меч знищить звіра, і мені було надано повноваження робити це в останній день. Другий Меч проникне в серця найзапекліших грішників, і саме завдяки цьому Мечу будуть врятовані їхні душі “.

На звороті Медалі також є переплетені літери МС – перші літери титулу Божої Матері, розміщені на лицьовій стороні Медалі.
У центрі – Серце Ісуса, традиційно оточене терновим вінцем, а над ним – полум’я та хрест. Серце болить і кровоточить.
Знак авторських прав © розташований у нижньому правому куті

Уривки з повідомлень про медаль Спасіння

Мати порятунку: “Ця Медаль має бути доступна у величезних кількостях, і тоді, коли її отримають ті, хто її буде шукати, її треба принести в жертву священику, а потім безкоштовно роздавати іншим. Медаль спасіння пропонує дар навернення та спасіння “(з Послання четверга, 18 липня 2013 р., О 19.14).

Мати порятунку: “Медаль мого спасіння перетворить тих, хто її носить, і Мій Син покаже їм Милосердя. Я прошу вас, дитино, зараз виготовити медаль спасіння »(з Послання п’ятниці, 23 серпня 2013 р., 14.09).

Бог Батько: «Іди і пам’ятай, що Я Всемогутній і вся сила належить мені. Незабаром я знищу грішників і відкрию тобі Мій Новий Рай. Будьте терплячі. Довірся мені Слідуйте за моїм Сином і прийміть Дари, які Він та Його кохана Мати, Непорочна Діва Марія, дарують у формі Хрестової молитви та медалі спасіння “(з Послання в п’ятницю, 23 серпня 2013 року о 15.00).

Мати порятунку: «Мій обов’язок – дати якомога більше грішників, щоб врятувати їх душу. Я роблю це через одкровення, які переживаються, коли мені здається, що всюди розпалюють віру грішників. Я роблю це зараз, даруючи Медаль Спасіння. Як я вже казав, моя дитина, ця Медаль повинна бути доступна світу через вас і виходячи з моїх приписів для вас. Ці заповіді відомі лише вам. Ці Медалі навернуть усі душі, які будуть відкриті до Милосердя мого Сина, Ісуса Христа. Це призведе до порятунку мільйонів »(із Послання суботи, 14 вересня 2013 року, о 16.10).

Ісус: “Тепер знайте, що ви повинні скористатися дарами, які Моя мати дала світу протягом століть, щоб ви могли захистити себе. Також знайте, що Медаль Спасіння – сильніший за будь-який інший – стане вашим захистом від чарівності антихриста. Вони зроблять кожну спробу зупинити Медаль Спасіння, але ніщо не зупинить сили, пов’язані з цим даром “(з Послання четверга, 20 лютого 2014 року о 18.39).

Мати порятунку: “Його ненависть [до сатани] буде найбільш помітною для тих, хто відповість Мені, Матір Спасіння, коли моя Медаль” Спасіння “буде доступна у всьому світі. Медаль Спасіння перетворить мільярди душ, і тому злий докладе всіх зусиль, щоб її зупинити. Через такі напади ви побачите саму отруту, яка проллється від злого боку та кожного з його посланців, оскільки він не хоче, щоб цю Медаль роздали дітям Божим »(з Послання вівторка, 25 березня 2014 р., О 15.30).

Мати порятунку: “Медаль Спасіння – це, однак, унікальний подарунок з неба, який подається світові через велику Любов мого Сина, яку Він дарує всім Божим дітям. Завдяки силі, наданій мені наказом Мого Вічного Отця, ця Медаль врятує мільярди душ. Це можливо тому, що як тільки душа прийме цю Медаль із відкритим серцем, це призведе до навернення (…). Моя роль Ко-redemptrix, що допомагає Моєму Сину у Його великому плані об’єднати всіх, принесе їм життя вічне, як встановлено. Як Матір порятунку, мені давали всі сили, щоб розтрощити голову змія, через що його сила швидко зменшиться. Ось чому злий дух зневажає цю Медаль і використовує кожну душу, яку забороняє кричати прокляттями і битися з ним.

Мати порятунку: «Дорога моя дитина, Бог хоче врятувати кожного чоловіка від кожної релігії, а також тих, хто заперечує існування його та його сина Ісуса Христа. Ось чому люди різного віку, з усіх культур і релігій повинні отримати Медаль Спасіння.
Кожен, хто отримає Медаль, навіть якщо її не можна принести в жертву, отримає надзвичайний Подарунок. Незабаром Бог прищепить їй благодать, розуміння її власної безпорадності та усвідомлення Всемогутньої любові Бога. Він просвітить навіть найвпертіших душ і тих, у кого кам’яні серця. Незабаром вони шукатимуть Істину, і тоді вони будуть кричати до Бога, благаючи Його допомогти заспокоїти їхні серця та наповнити Його Його Великою Милістю.
Не відкидайте Дар Медалі Спасіння, бо ця остання Медаль, принесена мною, принесе мільярди душ у вічне життя завдяки Божому Милосердю. Коли Мій Отець сказав мені ввести Святий Розарій у св. Домініка у світ, багато хто відкинув його. По сьогодні вони так роблять, бо думають, що це я створив. Йому дали мені, щоб кожен, хто відмовляє йому, захистився від лихого. Через моє заступництво особливі прихильності передаються душам, і вони захищені від впливу злого духу.
Не помиляйтеся, відкидаючи цю Медаль, бо вона є для всього світу і з нею буде пов’язано багато чудес. Ті, хто відкидає це або намагається завадити іншим прийняти його, відкине порятунок – особливо атеїсти, яким найбільше потрібне втручання Бога. Ти завжди повинен ставити тих, хто відкидає Бога перед Престолом Мого Отця, і просити Милосердя для їхніх душ.
Будь ласка, переконайтесь, що цю Медаль Спасіння дарують якомога більше людей “(із Послання понеділка, 20 січня 2014 року о 12.09).

Мати порятунку: “Коли ви будете носити Медаль Спасіння з собою, разом з іншими Благаннями, які вона приносить, ви отримаєте захист від сили Антихриста” (з Послання в п’ятницю, 7 лютого 2014 року о 15.50).

Ісус: «Печатка Живого Бога захистить від знаку звіра, а Медаль Спасіння від єресі, виливаючи з уст моїх ворогів, які перехоплять Мою Церкву на Землі» (з Послання понеділка, 5 травня 2014 р. О 16.10).

Ісус: “Моя місія врятувати людство майже завершена. Мій відпочинок створено. Ви отримали Дари печатки Живого Бога, Медаль спасіння та молитву хрестового походу. Вони стануть вашою бронею проти мого опонента “(з Послання п’ятниці, 13 лютого 2015 року, о 18.00).

 

Як отримати медаль?

Медаль можна придбати в магазині ELGIDO.com

 

Поділитися в соціальних мережах