707. Масонство проникло в Мою Церкву на землі, і невдовзі розкол, який був передбачений, викличе поділ і тривогу серед Моїх вірних слуг

AddText_09-17-06.33.41-930x620

Середа, 13 лютого 2013 р. Божого, 11:20

Моя ніжно улюблена дочко, гнів наповнює Небеса в цей час, коли Терновий Вінок опускається, щоб розчавити Моє Тіло, Католицьку Церкву на землі.

Це пророцтво, дане вам в деталях протягом останніх двох років, збувається. Зараз, коли інші Мої Одкровення невдовзі сповняться, дуже небагато Моїх висвячених слуг зможуть ігнорувати Мої Благання до людського роду в цю безбожну годину у вашому часі.

Вони, ця зла група, почала свою кампанію, щоб позбавити землю Правди Мого Вчення. Мій Святійший Вікарій був змушений зробити цей крок і через це сильно страждає. Масонство проникло в Мою Церкву на землі, і невдовзі розкол, який був передбачений, викличе поділ і тривогу серед Моїх вірних слуг.

Багато з них не здають собі справи з брехні, яка подається їм. Вони також не знають, що фундамент Моєї Церкви, Католицької Церкви, був розбитий вщент. На його місці постане мерзота і Я буду втручатися і посилати знаки, щоб попередити кожну душу про важливість молитви, щоб вони могли відрізнити правду від фікції.

Це не занепад Католицької Церкви, який незабаром стане очевидним, поділить світ. Це все їхня участь у створенні Нової Світової Церкви, Єдиної Світової Релігії, яка введе поганство та ідолопоклонство.

Лжепророк добре підготовлений, а його час надходить. У співпраці з антихристом вони поставлять світ на коліна. Це не Богу, а звіру вони будуть віддавати честь.

Я наполягаю, щоб всі Мої учні, всі Мої християнські послідовники по цілому світі зберігали спокій. Моліться за мир і дозвольте Мені, вашому Ісусові, вести вас у цей час.

Я закликаю всіх Моїх кардиналів, єпископів і Моїх висвячених слуг об’єднати своїх овець і залишатися вірними Моєму Вченню. Зверніть особливу увагу на те, про що вас попросять проповідувати, бо тут є зміни. Ваші проповіді будуть задумані і написані для світського середовища і будуть позбавленими змісту.

Прагнучи виглядати модернізаторами Католицької Церкви, вони представлять це вам як пропагування спільнот, які включають всіх – всі релігії зіллються в одну, так звану, Об’єднану Християнську Церкву. Всі зовнішні ознаки на початку можуть видаватись такими ж самими, як і були, і вони захочуть, щоб ви так це бачили. Поступово ви вже не розпізнаєте Мого Святого Письма, бо вам будуть подані нові слова, нові фрази і нові форми уділення Таїнств.

Серед правдивих віруючих, консервативних священиків розпочнеться паніка, коли вони будуть занепокоєні новою, сучасною формою, що її прийме Церква, коли знову почнуть просувати новий тип сучасної альтернативної Церкви.

Це буде зроблено масонською мережею, яка проникла в кожен закуток Католицької Церкви, в уряди і засоби масової інформації, які цю мерзоту представлять як велике нововведення.

Це буде початком кінця. Мою Присутність буде обережно вигнано з нової церемонії Меси [Богослужіння].

Всі ці помпезні церемонії будуть маскуванням порожніх скиній, тому що Мій Отець не дозволить на Мою Божественну Присутність у них.

Ви повинні залишатися об’єднаними, і якщо ви є католики, то продовжуйте брати участь у щоденній Месі і Святій Євхаристії. Оскільки всі християни повинні знати, що їх теж будуть спокушувати до Нової Світової Релігії, таємно розробленої тими народами, які перебувають у змові зі зрадниками Моєї Католицької Церкви. Вони хочуть створити світський, гуманістичний фасад – фасад, маскуючий зло, яке буде делікатно впроваджено.

Битва розпочалася, але ви, Мої улюблені послідовники, є сильніші, ніж думаєте. Я Є завжди поруч. Я добре вас підготував. Щоб вижити, ви повинні відмовляти цю Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [100]

Про виживання християнства

О дорогий Ісусе, ми благаємо Тебе про вміння пережити випробування, з якими ми зараз зустрічаємося, коли останній правдивий папа [Бенедикт XVI] закінчує свою місію для Тебе.

Допоможи нам витримати страшні зловживання, з якими ми будемо змушені зараз зустрітися через падіння Церкви, яку ми колись знали.

Ніколи не дозволь нам відхилитися від Правди Твого Божественного Слова.

Допоможи нам мовчати, коли ми на своїх плечах будемо відчувати тягар нападів, щоб спонукати нас відвернутися від Тебе і від Таїнств, які Ти дав світові.

Огорни Свою Армію могутньою Любов’ю, яка нам необхідна, як щит, щоб захистити нас від лжепророка і антихриста.

Допоможи Твоїй Церкві на землі поширюватись і помножуватись, щоб вона могла дотримуватися Істини і допомогла Тобі привести наших братів і сестер на Шлях Істини, щоб належно підготуватися до Твого Другого Пришестя. Амінь.

Не хвилюйтеся, Мої послідовники. Все є в Моїх Святих Руках. Будьте терпеливі. Не виправдовуйте будь-яких своїх вчинків в Моє Ім’я, бо коли ви так робите, то стаєте на захист Мого Слова, а все що вам потрібно робити, це проголошувати Моє Слово.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.