969. Першим знаком буде те, що земля почне обертатися швидше. Другий знак буде стосуватися сонця, яке виглядатиме більшим, яскравішим і почне обертатися

Вівторок, 12 листопада 2013 р. Божого, 20:30

Моя ніжно улюблена дочко, оскільки Мій Час наближається, багато людей будуть спати, але ті, які благословенні мати відкритими очі на Моє Світло, розпізнають знаки. Їм також буде надано благословення, щоб підготуватися і тільки ті, які залишаться вірними Мені, будуть в змозі пережити зміни.

Чим ближчим є День Мого Славного Пришестя, тим більше людей, які говорять, що вони люблять Бога, будуть відмовлятися від Мене. Навіть ті, які кажуть, що вони святі і возвеличують себе в ієрархії Моєї Церкви на землі, не будуть здатними побачити Правди. Вони не побачать Правди, тому що будуть дуже зайняті залученням до справ і церемоній, які будуть образливими для Мене.

Першим знаком буде те, що земля почне обертатися швидше. Другий знак буде стосуватися сонця, яке виглядатиме більшим, яскравішим і почне обертатися. Поруч з ним ви побачите друге сонце. Потім погода змусить світ захитатись і ці зміни означатимуть, що багато частин землі будуть знищені. Ці покарання – а їх буде багато – позбавлять людство від зарозумілості, так що душі благатимуть про Боже Милосердя. Ніщо інше не зворушить закам’янілі серця тих, які виключили Божу Любов зі свого життя.

Гріхи людства швидко зростатимуть і гріх ідолопоклонства тричі оповиє собою землю. Поганство під виглядом королівської монархії проникне в Мою Церкву на землі. Коли язичники приймуть Мою Церкву, вона не буде поклонятися Богові. Коли погани, атеїсти та інші невіруючі, які відкрито відкидають Існування Бога, приймуть Мою Церкву, то не переді Мною, Ісусом Христом, вони будуть схиляти коліна. Коли Моя Церква оголосить, що вона радо вітає всіх, не дайте себе обманути. Це не буде означати, що вони вітають поган в Моїй Церкві для того, щоб ті могли вклонитися перед Моєю Дарохранительницею. Ні, це буде парад ідолопоклонства переді Мною, який буде викликаний гріхом гордині, щоб осквернити Святі Дарохранительниці. Вони розмістять поганські символи на Моїх Вівтарях і вимагатимуть, щоб нічого не підозрююча паства поклонялася і приймала своїх співбратів і співсестер з прихильністю та щедрістю. Усім вам запропонують зректися Істини, щоб в той спосіб вітати фальшивих шанувальників, які топтатимуть Мої Вівтарі. І тоді впаде Божа Рука.

Війни будуть поширюватися, землетруси будуть трясти чотирма кінцями землі, голод охопить людство і кожен злий жест і образа, зроблені перед Богом, призведуть до страшного покарання. Коли ті, які приймають Моє Милосердя, будуть вести Мою Церкву – кожен демон проклинатиме тих Божих дітей. Бог втрутиться, щоб захистити їх і горе тим, які плюватимуть в Обличчя свого Творця.

Час настав. Ті, які проклинають Мене, будуть страждати. Ті, які йдуть за Мною, переживуть це переслідування, аж до Дня, коли Я прийду, щоб зібрати їх у Моїх Милосердних Обіймах. А потім тільки ті, які залишились, бо вони відкинули Мою Руку Милосердя, будуть віддані звіру, якого вони обожнювали і в якому шукали задоволення.

Так багато людей будуть відкидати Мене аж до самого кінця. Дві третини будуть плювати на Мене, протистояти Моєму Втручанню і викрикувати всякого роду непристойності на Мене. В міру того, як цей День наближатиметься, ненависть до Мене буде помітною усім. Навіть ті, які створюють враження перед світом, що вони вшановують Бога, будуть тихо проклинати Мене.

День, коли обман звіра стане явним для всіх, буде днем, якого ніхто не забуде. Тому що цей день, коли світ побачить самозванця, антихриста, піднесеного з Моєю Короною на голові – одягненого в червоні шати – буде днем, коли вогонь поллється з його уст. Коли все зануриться в жахіття, вогонь огорне його, і він та всі, які поклялися йому у вірності, будуть вкинуті у безодню. А тоді прийду Я, як і казав вам. Я підніму Мою Церкву і приведу світ до єдності зі Святою Волею Мого Отця, і вкінці запанує мир.

Все, що Я сказав вам, є правдою. Все, що має статися, станеться так, як Я вам сказав. Це відбудеться швидко, оскільки, незважаючи на Мій Гнів, який викликаний лицемірством і невдячністю людей, Я приходжу тільки тому, щоб принести кінець цим стражданням. Я приходжу, щоб врятувати всіх грішників, але багато з них не захочуть бути врятованими.

Будьте сильними, Мої улюблені послідовники, бо Я захищатиму всіх грішників, які під час Попередження приймуть Мою Милосердну Руку. Таким чином кожна Божа дитина, віруюча і невіруюча, буде включена в це Велике Втручання з Небес. Але після цього ангел Божий відсіє добрих від злих. Час є короткий.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.