718. Він буде дуже близьким союзником лжепророка і немає жодних ілюзій щодо того, ким він є – сином сатани

Понеділок, 25 лютого 2013 р. Божого, 23:00

Моя ніжно улюблена дочко, часи, що надходять, витрусять світ з його сну і люди, незалежно від їхньої релігії, навіть невіруючі, підуть за голосом малого рогу, який притягне увагу всього світу. Посаджений на Престолі Петра, цей шахрай буде голосно кричати і гордо проголошувати свої пропозиції, щоб об’єднати всі церкви в одну. Проголошений сучасним новатором, він буде вітатися оплесками світського світу, бо зробить гріх невинною річчю.

Він введе нові закони, які не тільки будуть суперечити Вченню Католицької Церкви, але і всім християнським законам. Священики, які виступають проти цих Послань, будуть змушені знову їх розглянути, коли ця страшна правда вийде назовні. Правда Мого Слова, дана тобі, Моя дочко, нарешті почне повільно доходити до них. О, як же вони заридають від жалю, коли усвідомлять, що це Я, Ісус Христос, є Той, Хто з благословення Мого Отця детально розкриває їм ці пророцтва Кінця Часів.

Тоді вони будуть поглинати кожне Слово з Моїх Святих Уст, коли Я відкрию їм більше подій, які мають надійти, щоб підготувати людство. Важливо, щоб людина слухала і відповідала на Мій Заклик, щоб Я міг врятувати кожного від хватки звіра.

Коли лжепророк буде зайнятий своїми високими амбіціями, щоб справити враження на католиків світу, він буде тимчасово відсторонений, тому що антихрист вийде на світову сцену, як і було передбачено. Коли ви почуєте, як засоби масової інформації повідомляють про нового, перспективного, досвідченого посланця миру, ви будете знати, хто це. Він буде дуже близьким союзником лжепророка і немає жодних ілюзій щодо того, ким він є – сином сатани.

Незважаючи на ті жахливі речі, які діятимуться, пам’ятайте, що це Я, Ісус Христос, є Царем. Жодна людина, жоден ворог не має більше влади, аніж Бог. Але битва за душі повинна відбутися, як було передбачено. Завдяки поширенню Мого Слова, Моїх Послань і Моїх Молитов, ви допоможете Мені врятувати душі, яких Я потребую, щоб Мій Новий Рай міг бути наповнений усіма Божими дітьми.

Завжди довіряйте Мені, вашому Ісусові, коли Я буду вести вас і захищати протягом цієї мерзоти на землі. Я обіцяю, що цей час буде коротким.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.