498. Дуже скоро світові буде представлено найбільш підступну брехню, яку людству буде неможливо зрозуміти на цьому етапі

П’ятниця, 20 липня 2012 р. Божого, 17:46

Моя ніжно улюблена дочко, три з половиною роки, які залишилися в періоді Скорботи, розпочнуться в грудні 2012 року.

Це є період, коли антихрист виявить себе як військовий герой*.

Його душа належить сатані, який володіє кожною його частиною.

Сила, якою він володітиме, призведе до того, що з часом його приймуть не лише як людину миру, але й вважатимуть, що він є Мною, Ісусом Христом, Спасителем людства.

З часом також повірять, що антихриста було послано, щоб проголосити Друге Пришестя.

Тому так багато бідних душ охоче приймуть його знак, знак звіра. Бо він є звіром в усіх розуміннях через спосіб, в який сатана буде проявляти себе в його тілі.

Він робитиме чуда в небі.

Він оздоровлюватиме людей.

Він буде главою Нової Світової Релігії і разом з лжепророком, який очолить оболонку Католицької Церкви на землі, тісно співпрацюватиме, щоб обдурити Божих дітей.

Дуже скоро світові буде представлено найбільш підступну брехню, яку людству буде неможливо зрозуміти на цьому етапі.

Ви, кому була дана Книга Істини через ці Мої Святі Послання, які попереджують людство про ці речі, знайте наступне.

Таким витонченим буде їхній план, що багато буде обдурених люблячою гуманною зовнішністю їхнього злого плану, який вони представлять світові.

Антихрист і лжепророк вже завершують спільно планувати своє царство зла і першим ділом, яке вони зроблять, буде ескалація війни на Близькому Сході.

Антихрист буде найважливішою людиною, яка смикатиме з укриття за мотузки. Потім він проявить себе як посередник мирного плану.

Це настане тоді, коли світ впаде перед його чарами.

Тим часом лжепророк захопить владу в Католицькій Церкві.

Дуже скоро її буде втягнуто в Нову Світову Релігію, прикриття культу сатани. Обожнювання самого себе буде основною ціллю цієї гидоти, а також введення законів, що спровокують дві речі: скасування Таїнств і скасування гріха.

Таїнства будуть доступними тільки в тих священиків та іншого християнського духівництва, які залишаться вірними Мені. Вони продовжать уділяти ці Таїнства в особливих прихованих церквах.

Скасування гріха буде введено через прийняття законів, які будуть розглядатися як такі, що схвалюють толерантність.

Вони будуть включати аборти, евтаназію, одностатеві шлюби. Церкви будуть змушені дозволяти одностатеві шлюби і священики будуть змушені благословляти їх в Моїх Очах.

В тому часі вони будуть продовжувати відправляти свою власну версію Святої Меси. Їхнє жертвування Пресвятої Євхаристії, під час якої вони будуть оскверняти Гостію, буде здійснюватись у католицьких церквах.

Моя Присутність зникне не тільки на таких Месах, але і в церквах, в яких Мене будуть зневажати.

Всі ці речі будуть дуже страшними для Моїх послідовників. Ви більше не зможете скористатися з Таїнств, за винятком Таїнств від священиків із Залишку Моєї Церкви на землі. Саме тому Я даю вам зараз Дари, такі як Повний Відпуст для відпущення гріхів. Він не є для того, щоб замінити католикам Акт Сповіді.

Це буде спосіб, завдяки якому ви зможете перебувати в стані Ласки.

Незважаючи на те, що мільярди людей навернуться під час Попередження, ці пророцтва надалі будуть здійснюватись. Але багато з них може бути послаблено через молитву за зменшення страждань і переслідувань.

Мої послідовники, пам’ятайте, що ви повсякчас перебуваєте під захистом завдяки Печаті Бога Живого.

Ви маєте поширювати Печать і передавати її стільком людям, скільком зможете.

Прошу, зрозумійте, що Я говорю вам ці речі, щоб вас підготувати і щоб ви змогли попередити якомога більше душ не приймати знак звіра.

Сатана буде використовувати силу опанування над тими душами, які приймуть знак і дуже важко буде їх врятувати.

Мої послідовники, ви будете проінструктовані на кожному кроці шляху через цю Місію.

Ви не повинні дозволити страху увійти у ваші серця, бо Я вас наповню відвагою, силою, витривалістю і довірою, щоб ви випростались і крокували в Моїй Армії з високо піднятими головами.

Пам’ятайте, що сатана не зможе виграти цієї битви, бо такого ніколи не може бути.

Тільки ті, які з Печаттю Бога Живого і ті, які залишаться непохитними і вірними Богу, зможуть перемогти.

Ваш Ісус

* Молитва може затримати і послабити події. Ісус сказав в Посланнях: “Хоч багато з вас можуть бути наляканими, пам’ятайте, що ваші молитви затримують ці речі, а в багатьох випадках пом’якшують ці обставини. Молитви, багато молитов, затримують і послаблюють працю злого духа на землі” [вівторок, 13 листопада 2012року, 17:00] і “через ваші молитви Божественне Втручання, яке має покарати людство, було затримане” [Субота, 12 січня 2013 року, 15:10].

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.