781. Буде введена нова форма Хреста

Вівторок, 30 квітня 2013 р. Божого, 15:40

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Влада ніколи не зменшиться, вона, як світло, яке блякне в густому тумані, але завжди буде видиме, навіть коли буде зменшене до слабкого проблиску.

Коли світ знову змінюється, бо дух зла провокує поділ за поділом, лише Боже Світло підтримуватиме вас. Моя Присутність буде відчуватися тими, які звернуться до Мене по допомогу, адже Я ніколи не залишу вас, особливо тоді, коли ви будете відчувати безнадію в усьому. Коли брак милосердя, який очевидний в сучасному світі, зростає, а людські серця перетворюються на камінь, ніщо, окрім Правди, не допоможе вам дати собі з тим ради.

Правда міститься у Святій Біблії. Це пожива, за допомогою якої людина може жити, і зараз, і в майбутньому. Невдовзі Біблію неможливо буде придбати, оскільки багато країн, особливо в Європі, введуть нові закони, які будуть забороняти всі книги, які пропагують Слово Боже.

Зараз пишеться лист, щоб звабити всіх, які є на служінні в Католицькій Церкві. Невдовзі всі Мої висвячені слуги будуть повідомлені про зміни, разом із запевненням, що вони є для добра Церкви.

Нові правила, які внесуть зміни в молитви Святої Меси [Божественної Літургії], здадуться невинними. Багато хто не надасть цьому значення, але вони будуть стосуватися Святої Євхаристії і Моєї Присутності у Ній. Буде використано слово «commemorate»[1], а усі церкви незабаром будуть позбавлені своїх скарбів. Вилучення церковних скарбів, в тому числі золотих Дарохранительниць, які будуть замінені на дерев’яно-кам’яні, стане однією з ознак того, що вони збираються ввести Нову Світову Релігію.

Церкви всередині буде змінено, що призведе до осквернення вівтарів. Почнуть зникати Монстрації, які містять Мою Святу Євхаристію, а дні, коли Моя Свята Гостія буде виставлятися для почитання, добіжать до свого кінця.

Якщо ви будете зневажати зараз Моє Слово, то будете плакати гіркими слізьми, коли ці акти постануть перед вами. Невдовзі по тому шати, які носять Мої висвячені слуги, будуть змінені і буде введена нова форма Хреста. Та нова мерзота не буде базуватися на простому хресті. Натомість вона буде непомітно зображати голову змія. Я прошу вас збирати зараз Мої святі Хрести і зберігати їх в своїх домівках разом зі свяченою водою.

Я закликаю вас усіх дотримуватися Правди про те, що Я сказав вам. Окрім того, Я хочу, щоб ви довіряли Мені цілковито. Ніколи не вірте в те, що Я залишу вас на поталу злому духу. Я залишатимуся близько вас повсякчас. Я виллю особливі благословення на голови Моїх улюблених, вірних, висвячених слуг, щоб тримати їх переплетеними з Моїм Найсвятішим Серцем.

Тримайте ваші серця близько Мене та один до одного. Потішайте та зміцнюйте один одного, тому що ви повинні любити один одного більше, ніж будь-коли раніше, особливо перед прийдешніми часами. Я є вашою родиною. Ви є Моїми. Ми будемо залишатися у єдності аж до миті, коли прозвучать сурми і буде оголошено, що Я повинен об’явити Себе, нарешті, у Моєму Другому Пришесті. Тоді ви відчуєте радість і мир, який Я вам обіцяв. Тоді усі страждання закінчаться.

Ваш Ісус

[1] варіанти перекладу: святкувати, відзначати (яку-небудь подію), влаштовувати на спомин – прим. ред.

 

Аудіозапис

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.