1042. Матір Спасіння: Багато людей вважатиме антихриста за дуже святу людину

П’ятниця, 7 лютого 2014 р. Божого, 15:50

Моя дитино, якщо б Мій Син, Ісус Христос, прийшов в цей час на землю, Він був би підступно вбитий. Жоден офіційний представник Моєї Церкви не прийняв би Його. З Нього би насміхалися, потім би боялися і врешті Ним би погорджували, а після цього Його б розіп’яли, як минулого разу.

Цього разу Мій Син прийде тільки в Дусі і за Велінням Мого Отця. Він не з’явиться на землі як людина в тілі. Я закликаю, щоб це Послання було зрозумілим для всіх, бо багато прийде в Його Ім’я, але один з них досягне високого становища і скаже, що Він є Моїм Сином, але це буде брехнею.

Антихрист буде зростати і стане настільки могутнім, що його зображення буде виднітися скрізь. На його честь зводитимуть статуї, а його обличчя постійно з’являтиметься у новинах на всіх телевізійних екранах по цілому світі. Йому аплодуватимуть найпотужніші лідери, але свій вплив на людство він по-справжньому проявить тільки після того, як його відкрито привітає, а потім і схвалить лжепророк.

Якщо б Мій Син дав себе пізнати у тілі знову і привернув би до Себе увагу, вони б знищили Його. Антихрист, однак, буде сердечно прийнятий світом і помилково визнаний за Ісуса Христа.

Кожне слово з Біблії щодо Другого Пришестя Мого Сина буде пристосоване і перекручене, щоб переконати світ в тому, що він [світ] є свідком повернення Ісуса Христа. Вороги Мого Сина, які змішалися з Його невинними служителями в Церквах Мого Сина по всьому світу, вестимуть людство до серйозної помилки. Їхні лідери приймуть антихриста і будуть заохочувати душі обожнювати його. Його вплив шокуватиме багатьох з тих, які залишаться вірними Богу і дуже важливо, щоб ви захистили свої душі перед його гіпнотичною чарівністю.

Якщо ви будете носити на собі Медальйон Спасіння, то він, разом з іншими Ласками, які приносить, надасть вам захист від сили антихриста. Не припустіться помилки, бо антихрист зачарує багатьох і виглядатиме як найбільш могутній, популярний, харизматичний і впливовий лідер усіх часів. Багато людей вважатиме антихриста за дуже святу людину і через його зв’язки з Церквою Мого Сина мільйони людей пристануть на те, що вони вважатимуть за Правду. Ці фальшиві прояви святості принесуть сльози радості усім тим, які до того часу не мали у своєму житті ніякої віри в Бога. Вони щедро розсипатимуть похвалу цій людині і довірять йому спасіння своїх душ.

Спочатку антихрист буде здаватися великим лідером із привабливою, чарівною і люб’язною зовнішністю. З часом він почне виявляти силу оздоровлення і багато людей будуть зголошуватись і заявляти, що він зцілив їх. Багато будуть стверджувати, що стали свідками чудес у його присутності. Пізніше по всьому світу настане серія фальшивих об’явлень, в яких буде видно зображення знаку Святого Духа.

Засоби масової інформації створять йому богоподібний образ і лише незначна кількість людей наважиться публічно дорікнути йому. Завдяки знанням багатьох мов він обдурить мільйони за дуже короткий проміжок часу. Потім почнуть розповсюджувати чутки, що Ісус Христос прийшов вдруге. Ці чутки будуть підживлюватися тими, які невтомно працюватимуть на антихриста, поширюючи брехню доти, доки, врешті-решт, його помилково не приймуть за Мого Сина. Зараз всі ці події можуть виглядати неправдоподібними, але коли вони розкриються перед вами, то здаватиметься, що це природна послідовність подій, яка сприйматиметься багатьма з духовним піднесенням.

Потім, так як всяку злу брехню сатана представляє світові навиворіт, буде видно, як антихрист через сатанинські ритуали підноситься на Небо. Мій Син під час Свого повернення буде сходити на хмарах – зворотнім шляхом до того, як Він вознісся на Небо – так, як Він і обіцяв.

Тоді антихрист і всі ті, які по-рабськи поклонялися йому, будуть вкинуті у вогняне озеро, а мир буде з вами, дорогі діти. Всі ті, які залишаться вірними Істині, будуть в мить ока піднесені до Нового Раю, де Небо і земля стануть одним.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.