1113. Матір Спасіння: Дні перед приходом антихриста будуть днями великих святкувань

Неділя, 27 квітня 2014 р. Божого, 23:20

Мої дорогі діти, дозвольте Божому Світлу зійти на вас, оскільки плани по підготовці світу до Другого Пришестя Мого Сина, Ісуса Христа, завершені. Тепер все буде відбуватися згідно Святої Волі Бога і Я прошу вас вживати молитву як найкращу зброю, оскільки битва за Божих дітей посилюється. На відміну від попередніх воєн битва за душі буде дуже заплутаною, тому що ворог буде сприйматися як приятель, в той час як правдива Христова Церква буде оголошена ворогом.

Наскільки сильними ви повинні бути, якщо маєте стати справжніми християнськими воїнами. Ви ніколи не повинні поступатися тиску, щоб промовляти богохульства, в яких вас попросять взяти участь привселюдно і перед вівтарями Мого Сина. Коли ви побачите людей, піднятих на владні позиції в храмах Мого Сина, які вимагатимуть, щоби ви поклонилися на знак поваги перед ними, але не буде там знаку Хреста, тоді тікайте, бо вас буде введено в оману. Ви будете знати, що надійшов час, щоб антихрист увійшов до Церкви Мого Сина, коли кивоти будуть змінені і в багатьох випадках замінені дерев’яними версіями.

Діти, будь ласка, майте на увазі, що багато з вас відвернуться від Правди, тому що для вас буде майже неможливо її прийняти. Дні перед приходом антихриста будуть днями великих святкувань у багатьох церквах в усіх християнських та інших конфесіях. Всі правила будуть змінені, Літургія перероблена, Таїнства підроблені, поки, врешті, Меса [Божественна Літургія] більше не буде служитися відповідно до Святого Вчення. Тоді від того дня, коли антихрист гордо засяде на своєму троні, вже більше не буде Присутності Мого Сина. І від того дня тим, які люблять Мого Сина, стане важко залишатися вірними Йому так, як належить, бо їм буде представлена всяка мерзота. Коли довкола вас з’явиться достатньо багато відволікань та коли ставити під сумнів нову ієрархію стане правопорушенням – вас будуть спокушати поступитися і прийняти Єдину Світову Релігію через страх втратити друзів і родину.

Божа Армія – Залишок – буде рости і поширюватися, а Молитви Хрестового Походу забезпечать усім велику силу. Мій Син втрутиться і проведе вас через виклики, які надходять і ви будете знати, що це Його Сила дає вам мужність і витривалість. Бо тільки сильні з вас залишаться вірними Святому Божому Слову, але навіть якщо Армія Залишку буде тільки малою часткою у порівнянні з армією звіра, Бог наповнить її силою лева. Він зміцнить слабких і дасть їм великі Ласки. Він послабить силу тих, які стануть відданими слугами антихриста. Всі ці події будуть виглядати страшними, але в дійсності вони будуть здаватися багатьом новою ерою єдності та миру у світі. Люди будуть аплодувати новій всесвітній церкві і скажуть: «Яке велике чудо створив Бог». Ті, які приведуть світ до такої єдності, користуватимуться великою пошаною у людей як всередині церкви, так і поза нею. Велика хвала і честь буде віддаватися цим людям, а потім їх будуть вітати гучними скандуваннями, а також спеціальним розпізнавальним знаком на кожному громадському зібранні.

І буде радість, святкування і урочистості там, де єретиків нагородять великими почестями. Ви побачите велике багатство, єднання різних релігій і заслужених людей, яких будуть приймати як живих святих – всіх, окрім одного. Той один, кого Я маю на увазі, це антихрист, бо вони увірують, що він є Ісусом Христом.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.