1218. Мої вороги вивищать багатьох мирян і навчать їх, як євангелізувати

Неділя, 14 вересня 2014 р. Божого, 17:45

Моя ніжно улюблена дочко, щоб не сталося, Правдиве Слово Боже надалі житиме, хоч і буде підтримуватись тільки Залишком Моєї Церкви.

Лжепророки, як і було передбачено, піднімуться у великій кількості, щоб поширювати брехню через облудну глобальну форму євангелізації. Вони отримають повноваження від тих, які стверджують, що представляють Мене, щоб заманити мільйони у їхню нову, так звану модернізовану версію Моєї Святої Церкви на землі. О, як багатьох вони введуть в оману своєю перекрученою версією Мого Слова, в якій буде приховано багато єресі. Тільки проникливі розпізнають цю неправду, бо вона буде старанно прихована всередині лжевчення, яке виглядатиме ковтком свіжого повітря.

Багато похвал щедро литиметься на тих Моїх ворогів, які проникли в Мою Церкву, щоб підготувати її до приходу антихриста. Вони чинитимуть багато галасу на своїх публічних зібраннях і поки вони проклинатимуть Мене своєю брехнею, будуть зроблені також неправдиві одкровення про Мене – Ким Я Є насправді, про Мої стосунки з Предвічним Отцем, про Моє Вчення і Мою Божественність. Вони будуть змішувати Правду з брехнею для того, щоб обдурити християн, побоюючись, щоб ті не побачили, ким вони є насправді.

Мої вороги вивищать багатьох мирян і навчать їх, як євангелізувати. Багато стануть добровільними посудинами для звіра, який наповнить їх словами вчення з Пекла. Ви, Мої улюблені учні, повинні ставити під сумнів усе те, що вам скажуть слухати і що, за словами Моїх ворогів, повинно дати нове життя Слову, яке міститься в Святому Письмі. Ці лжепророки дадуть вам нові молитви, які будуть ображати Мене і хулити на Мою Божественність. Тоді мільйони піднімуться і будуть промовляти ці нові молитви і так само буде з тими лжепророками. Вони будуть навчати Божих дітей, як обожнювати звіра через нову форму релігійного обряду. Цей новий обряд приведе усіх тих, які піднімуться і підуть за лжепророками, в Єдину Світову Церкву, яка буде почитати звіра.

Ті з Моїх висвячених слуг, які досить швидко зрозуміють цей підступний план по введенню в оману Моїх послідовників, почуватимуться безпорадними. Багато впадуть жертвою обману, бо вони матимуть так мало віри, що навряд чи потурбуються прочитати нове лжевчення і в такий спосіб воно буде пристосоване у церквах без серйозної протидії.

Коли Моє Слово буде осквернене, нічого доброго з того не вийде і зло процвітатиме. Я даю вам це попередження задля добра ваших душ і щоб підготувати вас до найбільшого відступництва в історії людства, яке пожере Слово Боже.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.