965. Незабаром багато людей почнуть використовувати свої наукові знання для оцінки Найсвятішого Євангелія

Субота, 9 листопада 2013 р. Божого, 11:48

Моя ніжно улюблена дочко, незабаром багато людей почнуть використовувати свої наукові знання для оцінки Найсвятішого Євангелія. Замість того, щоб проголошувати Правду Мого Слова, яка походить з Божої Премудрості, вони почнуть перекручувати його таким чином, щоб надати йому більш сучасний імідж.

Всі Мої Слова, які містяться у Святому Євангелії, будуть тлумачені по-іншому. Вони скажуть, що Моє Слово означає щось нове, що буде більш актуальним для сучасного світу. Вони будуть намагатися навести приклади того, як би Я навчав вас, якби Я ходив по землі у цей час. Зникне простота Божого Слова, яке призначене для всіх. Ті, які є розумними, добре обізнаними і які пишаються прогресом людини у сфері науки, почнуть робити образливі заяви.

Церква прийме так звані нові наукові відкриття, які будуть дискредитувати те, що міститься у Святій Біблії. Вони будуть демонструвати те, що буде названо новими доказами, які поставлять під сумнів те, як був створений світ. Тоді вони скажуть, що багато чого з того, що міститься в Біблії, є просто метафорами, які призначені для того, щоб створити мир між людьми. Вони використають послання гуманізму і любові один до одного з точки зору вашої здатності піклуватися про бідних, неосвічених і нужденних як замінник Правди, даної вам у Євангелії. Тоді нові, фальшиві доктрини, які будуть здаватися подібними до Правди, будуть прийняті священиками і тільки ті, які залишаться вірними Моєму Слову, збережуть Правду живою.

Мої улюблені послідовники, коли ви побачите, що дуже небагато слухають Правду – Слово Боже – тоді ви повинні потішати один одного. Ви повинні продовжувати нагадувати Правду тим, які вітатимуть у Моїх Церквах введення єресі, бо багато з них і надалі нічого не розумітимуть. Вони настільки далеко відпадуть від Мене, що охоче приймуть ці зміни. Тим, які мають слабку віру, буде набагато легше прийняти слова тих, які вимагатимуть реформування, аніж залишатися вірними Божому Слову.

Невдовзі відбудеться заклик до перших змін. Із заспокійливою солодкістю і пристрасною розмовою про необхідність піднятися в одному об’єднаному світі – щоб проявити любов і толерантність до всіх – вас поведуть у найбільшу помилку. Багато з вас будуть шоковані тим, як швидко Моя Церква обійме світський світ. Багато будуть у захваті від того, в який спосіб різні релігії, погани і єретики будуть пробиратися, щоб приєднатися до цієї нової єдиної світової благодійної церкви. Вони скажуть: «Нарешті церква, яка є толерантною, простягнула свою руку до всіх». Вони більше не будуть соромитися виявляти непослух Богові. Натомість вони будуть з гордістю заявляти, що їхні мерзенні гріхи не тільки прийнятні в Очах Бога, але й взагалі більше не вважаються гріхом. Це призведе до великої радості скрізь.

Вперше в історії тих, які введуть Мою Церкву в оману, будуть любити, обожнювати і фактично не критикувати.

Найбільша єресь від часу Моєї смерті на Хресті пожиратиме зараз Мою Церкву на землі. Вони наповнять Мої Церкви образливими поганськими символами, а Мене ніде не можна буде побачити. І поки вони будуть заповнювати будівлі, які вони збудували для поклоніння Мені, Моя Правдива Церква, що буде складатися з тих, які залишаться вірними Правді, стане єдиним Правдивим Божим Храмом, тому що вони ніколи не приймуть осквернення Мого Тіла. Їхня віра дасть їм змогу поширювати Євангеліє і підтримувати Полум’я Святого Духа палаючим.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.