856. Матір Спасіння: Здаватиметься, що лжепророк воскрес із мертвих, немов би сталося чудо

Четвер, 25 липня 2013 р. Божого, 18:52

Моя дитино, важливо, щоб Мої діти не падали духом, коли їм доведеться зіткнутися з болем, коли Церква Мого Сина буде вкинута у дику пустелю.

Я – Жінка з Книги Одкровення, одягнута в сонце, яка народила Дитину. Цією Дитиною є Ісус. Містичним Тілом Мого Сина, Ісуса, є Його Церква на землі. Церква Мого Сина є викрадена і незабаром Його Тіло вже більше не буде присутнім у ній. Це спустошення буде розривати навпіл серця тих, які дотримуються Вчення Мого Сина. Ті, яким не буде куди звернутися, опиняться вигнаними з будівель, в яких дотепер була присутня Свята Євхаристія. Але хоч вони і будуть вигнані з малим проявом милосердя до них, та вони будуть наповнені Святим Духом. Це означає, що вони будуть ведені і будуть нестримно вести Армію Залишку, яка складатиметься з тих, які є вірні Богові.

Інші, сліпі до Правди, йтимуть слідом за лжепророком до хаосу. Їхні серця будуть обмануті і невдовзі, коли лжепророка побачать на порозі смерті, вони будуть ридати. Але тоді здаватиметься, що лжепророк воскрес із мертвих, немов би сталося чудо. Вони скажуть, що він благословенний і наділений великою, надприродною силою з Небес і впадуть ниць перед ним, вклонившись йому. Його будуть любити та обожнювати ті, які не спроможні бачити.

Невдовзі з’явиться антихрист і його сходження до слави розпочнеться в Єрусалимі. Як тільки він з’явиться на публіці, все в Церкві Мого Сина швидко зміниться. Будуть введені нові правила. Будуть нав’язані нові реліквії, зміняться літургійні шати, які носять священики, і багато інших нових правил. Спочатку люди скажуть, що всі ці зміни зумовлені необхідністю бути покірними. І коли ця мерзота увійде до християнських церков, розпочнеться переслідування. Якщо ви наважитеся виступити проти цих сатанинських ритуалів, вас вважатимуть єретиком – порушником порядку.

Багато кардиналів, єпископів, священиків, черниць і простих людей буде відлучено від Церкви, якщо вони не будуть дотримуватися нових правил, або не будуть поклонятися лжепророкові. На цьому етапі ви повинні шукати прихистки, які будуть створені, щоб ви могли в мирі поклонятися Моєму Сину, Ісусу Христу. Священики повинні продовжувати уділяти Таїнства і забезпечувати Моїх дітей Святою Євхаристією.

Ви ніколи не повинні дозволити затягнути себе в обман, в якому вам запропонують взяти участь. Ті, які на це підуть, віддадуть свої душі злому духові.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.