769. Цей знак, який не слід плутати зі знаком звіра, стане символом нової Єдиної Світової Релігії

Середа, 17 квітня 2013 р. Божого, 20:00

Моя ніжно улюблена дочко, Мені важко на серці, коли Я маю зносити нужденність і страждання, які доведеться витерпіти всьому людству. Їх спричинить не Моя Рука, а прокляття сатани, бо його дух бродить і пожирає душі на своєму шляху. Оскільки люди нічого не підозрюють про вплив зла, вони звинувачують у своїх стражданнях будь-що інше. Вони перекладають провину за свої труднощі на інших і не розуміють, що такий хаос в їхнє життя приносить брак віри в Бога.

Коли дух зла захопить людство, Світло Бога вступить з ним у боротьбу, що буде засвідчено багатьма проявами.

Бурі посиляться, потрясіння будуть відчуватися у багатьох країнах. В народах спалахнуть заворушення, оскільки влада урядів забере свободу в людей, які є під їхнім правлінням. Тоді церкви, включно з тими, які люблять Бога, Триєдиного Бога, почнуть згортати свої служіння та зачиняти свої двері.

Кількість церков, які будуть зачиненими, буде спостерігатися в усіх західних країнах. Невдовзі знак комунізму буде видимий через спеціальний знак, який з’явиться в церквах, які залишаться відчиненими, у засобах масової інформації, на одязі, у фільмах, і цей знак з гордістю носитимуть високопосадовці. Він буде розглядатися як знак честі, а члени ієрархій всіх найбільших церков і релігійних конфесій будуть виставляти його напоказ. Ви побачите цей знак у громадських місцях, на вівтарях, в аеропортах і на шатах церковних керівників.

Цей знак, який не слід плутати зі знаком звіра, буде символізувати нову Єдину Світову Релігію. Відповідальні за неї більше не будуть боятися показувати свій знак, який є символом контролю та вірності звіру.

День, в якому щоденне Жертвоприношення Меси [Божественної Літургії] буде припинено у тому вигляді, в якому вона повинна жертвуватись у Моє Святе Ім’я, буде тим днем, в якому цей символ з’явиться на вівтарях і перед усіма Дарохранительницями по всьому світу.

Моліться, Мої улюблені послідовники, щоб ви знайшли потіху в тих Моїх висвячених слугах, які залишаться вірними Мені, бо під час цих випробувань ви будете потребувати розради. Я завжди буду вас підіймати і нести. Я ніколи вас не залишу, але ви ніколи не повинні відходити від Мого Вчення чи приймати поганські практики як замінник Правди.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.