484. Будьте пильні. Нова світова релігія зовні буде видаватись доброю і святою організацією, сповненою любові та співчуття

Неділя, 8 липня 2012 р. Божого, 17:17

Моя ніжно улюблена дочко, велике відступництво, про яке Я говорив, сьогодні набирає обертів в усьому світі.

Цього разу воно простирається як завіса над Моєю Святою Церквою на землі і як густий туман затьмарює її погляд.

Це є час великого поділу Моєї Церкви на два табори.

З одного боку ви будете мати Моїх улюблених і вірних слуг, які дотримуються Мого Вчення і ніколи від нього не відступлять.

З іншого боку є ті священики та інші лідери Моїх християнських церков, які перебувають під впливом сучасного життя і які будуть осквернювати Мої Закони.

Вони поступаються тиску з боку людей, які вимагають від них проявити толерантність в ім’я Бога і змінити Божі Закони для задоволення потреб людини.

Вони сповнені гордині, зарозумілості і світських амбіцій. Для них не матиме значення, навіть якщо вони змінять Святі Таїнства, тільки щоб це задовільняло вимоги гріховної програми.

Вони будуть сприяти мерзенним вчинкам в Церкві Мого Отця і все це в ім’я громадянських прав та толерантності.

Вони будуть миритися з гріхом і зневажатимуть Мене, виставляючи ті гріхи напоказ перед Моїми Святими Кивотами, очікуючи, що Я прийму ці мерзенні вчинки.

Незабаром вони скасують Таїнства, щоб задовольнити усіх.

На їхньому місці будуть відбуватися урочистості та інші види розваг.

Це буде нова світова церква, яка матиме величну будівлю в Римі, але яка не шануватиме Бога.

Вона буде побудована з таємними сатанинськими символами на виду у всіх і буде боготворити звіра.

Кожен гріх, який є огидний Моєму улюбленому Отцеві, буде публічно вшанований і мільйони людей приймуть їхні аморальні закони, як щось гідне в Очах Бога.

Мої висвячені слуги, які залишаться вірними Мені, будуть змушені відправляти Месу [Божественну Літургію] таємно або будуть ув’язнені.

Вони зберуться з силами і наповнені Святим Духом будуть продовжувати годувати Божих дітей Хлібом Життя.

Вони повинні забезпечити, щоб всі ті, яких вони ведуть, отримали захист Печаті Бога Живого.

Час, коли буде збудовано новий храм на честь звіра, вже зовсім близько. Його збудують під час диктатури антихриста, який вийде на світову сцену найближчим часом як людина миру.

Зберіться разом, всі Мої послідовники, якомога швидше. Мої священики, які розпізнають Мій Голос, повинні розпочати підготовку і забезпечити Мою Церкву на землі, щоб вона змогла мужньо витримати переслідування, яке наближається.

З часом для вас будуть приготовані притулки, якими ви скористаєтесь, бо вже від певного часу Я повчаю Моїх послідовників, щоб забезпечили, аби вони служили для ваших цілей.

Це переслідування буде коротким і ви пройдете через нього, хоч це і буде боляче.

Будьте обережними. Нова Світова Релігія зовні буде виглядати доброю і святою організацією, сповненою любові та співчуття.

Вона демонструватиме прекрасний образ толерантності й вихвалятиме кожен гріх, знаний Богові. Кожен гріх буде перекручений, так щоб він видавався прийнятним в Очах Бога.

Але ви повинні знати, що така мерзота викликає у Мене нудоту, і горе тим, які підуть цим небезпечним шляхом вічного прокляття!

Гріх завжди буде гріхом в Моїх Очах.

Час не змінить цього. Нові правила, які будуть задовільняти потяг людини до грішних вчинків, ніколи не будуть прийняті Мною.

Підготуйтесь зараз до цього великого обману, бо він надійде дуже швидко.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.