425. Матір Спасіння: Я плачу слізьми смутку над тими священиками в Католицькій Церкві, які в цьому часі страшно терплять

Четвер, 10 травня 2012 р. Божого, 15:45

Моя дитино, Мій Син, Ісус Христос, зараз готується до порятунку перед Попередженням стількох Божих дітей, скільки можливо. Після Попередження залишиться зовсім небагато часу до Славного Повернення Мого Сина.

Я плачу слізьми смутку над тими священиками Католицької Церкви, які страшенно терплять у цей час.

Ці чисті, загублені та заблукані слуги, потрапили в середину розколу, з якого вони не можуть вибратися.

Вони страждають від мук через гріхи інших, зауважуючи, що вірність Моєму улюбленому Синові відкинуто.

Ті злі поділи, викликані масонськими групами, є навмисними. Гріхи тих, які винні у злочинах проти невинних душ, використані як привід для зміни законів, які керують Церквою.

Багатьох введено в оману через фальшиве почуття вірності щодо Божих дітей.

Як Я страждаю, коли бачу, як стіни Католицької Церкви розбирають, виймаючи цеглинку за цеглинкою, щоб звільнити місце для нової церкви!

Нова церква, яка з’явиться найближчим часом, не буде прийнятною для Мого Сина.

Натомість вона скасує Присутність Святої Євхаристії і Мій Син ще раз страждатиме від болю Розп’яття.

Та Жертва, яку Він склав, щоб дати світові цей Дар, незабаром буде проігнорована і відкинута.

І вони, ця нова церква, не розповідатимуть Божим дітям, що Євхаристія є правдивою Присутністю Ісуса, Мого Сина.

Вони створять нову інтерпретацію Пресвятої Євхаристії і будуть нездатними викликати Присутність Мого Сина. Пожива Життя помре. Божі діти не будуть живлені правдивим Тілом і Кров’ю Мого Сина.

Їхні душі стануть безплідними, порожніми, позбавленими Присутності Мого Сина і тих Благодатей, які Він уділяє тим, які Його приймають.

Обов’язком священиків є захищати Пресвяту Євхаристію. Вони повинні бути сильними і ніколи не можуть послаблювати цей Дорогоцінний і Святий Дар.

Мій Син любить Католицьку Церкву і знає, як вона зараз страждає. Він відчуває її біль. Моє Непорочне Серце розривається від болю, тому що є свідком цього навмисного руйнування Святого Храму.

Моліться, моліться, моліться до Отця в Ім’я Його улюбленого Сина, щоб показав милосердя тим, які перебувають на Святому Престолі і мають намір розділити Церкву та вигнати дітей Божих у безодню спустошення.

Будь-ласка, відмовляйте цю Молитву Хрестового Походу за Католицьку Церкву:

Молитва Хрестового Походу [53]

За Католицьку Церкву

О Боже, Отче, в Ім’я Твого улюбленого Сина я благаю Тебе дати необхідні сили і Ласки, щоб допомогти священикам витримати переслідування, яких вони зазнають.

Допоможи їм дотримуватися Істинного Вчення Твого Сина, Ісуса Христа, і ніколи не відмовлятися, не слабнути і не піддаватися неправді про Існування Святої Євхаристії.

Амінь.

Ваша любляча Мати

Цариця землі

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.