852. Вони зараз готують антихриста до його грандіозного виходу

Неділя, 21 липня 2013 р. Божого, 18:05

Моя ніжно улюблена дочко, Я маю важливе Послання для світу – для тих, які вірять в Мене, тих, які не вірять, тих, які можуть не вірити в Мого Отця, як також і для тих, які не визнають, що всі речі походять від Мене.

Організовуючи змову проти Мене, звір створив диявольський план на Кінець Часів, маючи на меті обдурити світ найбільшою брехнею, щоб могти забрати з собою людство у вогонь Пекла.

Знайте, що Я вже об’явив світові цей план, але залишається одна таємниця, яку необхідно відкрити, щоб ви зрозуміли Правду. Як і у будь-якій битві, ворог займає позицію, і це, зазвичай, дуже ретельно сплановано у таємниці, щоб супротивник не знав, де перебувають його вороги.

У цій останній битві за душі сатана і його когорти зайняли позицію проти двох свідків Бога. Організація змови тривало багато років, але діти Божі найперше мають знати, хто такі ці два свідки, перш ніж вони зрозуміють, як цей план був розроблений.

Ворог зараз зайняв позицію у Моїй Церкві. Він робить це як ворог, прихований всередині троянського коня. Вороги – і пам’ятайте, що їх є багато і всі вони поклоняються звірові – також вкорінилися на Близькому Сході. Їхньою справжньою ціллю є Ізраїль, домівка другого свідка.

Два свідки – це християни і дім Ізраїля. Християнство є першою ціллю, бо воно походить від Мене. Ізраїль є другою ціллю, бо Я народився євреєм і це земля вибраного Божого народу – дім для Єрусалиму.

Не випадково сатана хоче знищити їх обох, бо він їх ненавидить, а стираючи всі їхні сліди, він проголосить свою найбільшу заяву – що він вищий за Бога. Як же ці два свідки страждатимуть в Ім’я Бога. Вони не помруть, але виглядатимуть позбавленими будь-якого життя.

Таїнства будуть знищені першими, потім – Меса [Божественна Літургія], а тоді – Біблія і всі сліди Слова Божого. У ці часи багато хто боротиметься, щоб проголошувати Слово Боже. Саме в тих часах завдяки Силі Святого Духа Моя Благодать буде вилита повсюди, щоб Бог ніколи не був забутий.

Антихрист

Дуже швидко антихрист представить себе як миротворець, який створить найамбітніший план мирного врегулювання на Близькому Сході.

Вони зараз готують антихриста до його грандіозного виходу. Тим часом триває диявольський план, щоб обдурити невинних, навчаючи їх брехні в Моє Ім’я. Ті з вас, які не приймають Правди, знайте, що ці часи вже чекають на вас. Якщо ви не можете зараз прийняти Правди і якщо ви по-справжньому любите Мене, то Я дам вам Благодать розрізнення.

Дуже багато з вас не можуть побачити цього злого плану, який дуже ретельно прихований, але реалізація якого розгортається на ваших очах, як і було передбачено. Святе Письмо ніколи не обманює. Моє Слово – це Правда. Правда є вашим рятівним канатом для спасіння. Якщо ви приймете брехню, представлену у Моїй Церкві тими, які не приходять в Моє Ім’я, то ви потрапите у велику темряву і будете пожерті такою гріховністю, коли братимете участь в окультних практиках, представлених в Моє Ім’я, що будете втрачені для Мене.

Невдовзі, коли буде запроваджено фальшивий мир, розпочнуть здійснюватися плани по знищенню євреїв. Тоді як звір буде нападати на Ізраїль, лжепророк відкине Мою Присутність та обдурить не лише католиків, але й усіх християн, усі релігії, щоб боготворити звіра під виглядом Єдиної Світової Релігії.

Якщо це Послання викликає страх у ваших душах, то знайте, що Моїм наміром є не приховувати від вас нічого, що може вас знищити. Найважливішим є залишатися вірними Моєму Вченню і молитися про Мій Захист. Коли ви віддаєте себе Мені, вашому Ісусові, і просите Мене вести вас, все буде добре.

Я візьму вас під Свій Захист, усіх тих, які не відхиляються від Правди.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.