811. Я Є Присутній у Найсвятішій Євхаристії через Акт Переісточення

Неділя, 2 червня 2013 р. Божого, 22:15

Моя ніжно улюблена дочко, Я повинен нагадати усім Божим дітям Правду про Мою Обітницю надати людству Дар Святої Євхаристії.

Я повинен нагадати вам про Силу Найсвятішої Євхаристії і про те, що це Я, ваш улюблений Ісус, є Той, Хто правдиво Присутній в ній. Я віддав вам Своє Тіло, щоб спасти вас від вічного прокляття. Я віддав вам Своє Тіло, щоб могти залишитися у ваших душах.

Я Є Присутній у Найсвятішій Євхаристії через Акт Переісточення. Я дуже чітко пояснив це Моїм апостолам під час Тайної Вечері. Тоді чому ж так багато з вас не приймає цей великий Дар, даний вам такою великою ціною? Це є Мій Дар для вас. Мої Тіло і Кров зміцнять вашу душу. Моя Божественна Присутність підтримує вашу душу і уділяє всім, які приймають Мою Святу Євхаристію, особливу Благодать, яка наблизить вас до Мене.

Коли ви будете складати Мені товариство під час Євхаристійної Адорації, Я виллю на вас найбільші Дари. І невдовзі ви переконаєтесь, що вас буде важко відтягнути від Мене і Я стану ближчим до вас. Ваше серце буде переплетене з Моїм Найсвятішим Серцем.

Ви ніколи не повинні забувати про Силу Моєї Святої Євхаристії, бо вона підтримує у світі Світло Моєї Присутності. Без Моєї Правдивої Присутності у Святій Євхаристії ви би заблукали і не були б здатними залишатися в стані Благодаті.

Коли ви будете позбавлені Мого Тіла, то почнете почуватися порожніми. Ви будете відокремлені від Мене і хоч ви все ще будете любити Мене, однак будете боротися, щоб залишитися у єдності зі Мною.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.