990. Ви не можете передавати Правду, якщо ваше «я» прагне популярності

Вівторок, 10 грудня 2013 р. Божого, 23:00

Моя ніжно улюблена дочко, як Мені боляче бачити, що так багато людей приймають фальшиве смирення, яке лежить в основі гуманізму, який підтримується тими, які є в Моїй Церкві.

Моя Роль як Спасителя і Відкупителя людського роду в даний час є забута. Ви і надалі будете свідками фальшивого смирення всередині Моєї Церкви і всі аплодуватимуть тим, які пропагують необхідність піклуватися про матеріальне благополуччя нужденних. В результаті все це призведе до виникнення фальшивої релігії.

Коли це ви, які називаєте себе Божими служителями, вирішили замінити Правдиве Слово Боже вашим власним спотвореним тлумаченням? Коли це ви вирішили замінити християнство на гуманізм, в якому і згадки немає про Мене? Хіба ви не знаєте, що нічого не вийде з того, що не походить від Бога? Як мало ви навчилися і якими безглуздими ви є, якщо вірите, що ваші так звані добрі справи, які сконцентровані на матеріальному добробуті, можуть коли-небудь замінити Правду.

Якщо ви ігноруєте свою головну роль – найважливіший догмат спасіння душ Божих дітей – тоді ви ніколи не зможете сказати, що ви є Моїми служителями. Як легко вам закликати до порятунку бідних, нещасних і економічно неблагополучних членів вашого суспільства. Ставши на цю помилкову стежку, на якій ви шукаєте захоплення у світі вашими так званими добрими вчинками, ви забуваєте про найважливішу роль, до якої були покликані. Тобто служити Мені, вашому Ісусові. Вона не полягає у пошуку власної популярності в Моє Святе Ім’я. Яка користь будь-кому від володіння земними благами в житті, коли він не може врятувати своєї душі? Якщо ви шукаєте захоплення в світського світу через привселюдні вчинки, які задумані, щоб зробити вас популярними, то ви не несете Мого Хреста. Якщо ви не наслідуєте Мене, то ви не можете говорити в Моє Ім’я. Ви не можете передавати Правду, якщо ваше «я» прагне популярності.

Якщо ви забуваєте про Жертву, яку Я склав, щоб врятувати ваші душі, то ви не можете служити Мені. Коли священик забуває, чому він став Моїм служителем, його гріхопадіння вдесятеро більше, ніж звичайної душі. Бо коли він віддаляється від Мене, то забирає з собою душі, на які має вплив і які довіряють його думці. Послухайте зараз, Мої служителі, Мій Заклик до порятунку душ усіх тих, над якими ви були встановлені через Таїнство Священства. Якщо ви неспроможні повторити того, чого вас навчили, то ви не навчаєте Правді. Коли ви пропагуєте гуманізм і закликаєте душі з вашої єпархії робити те ж саме, то ви відкидаєте Мене. Ви замінюєте Мене, Ісуса Христа, не тільки бажанням сприяти соціальній справедливості, але й пошуком захоплення в очах інших вашими добрими ділами. Їхнє захоплення і ваше бажання бути популярними свідчить про те, що ви більше не служите Мені. А якщо ви більше не служите Мені, то ви дозволяєте собі впасти в помилку і невдовзі ви взагалі не будете визнавати Мене у відповідний спосіб.

Лише нечисленні, вибрані, будуть служити Мені до Останнього Дня. В цей День багато з тих, які називають себе служителями в Моїй Церкві на землі, плакатимуть і пронизливо кричатимуть, благаючи Мене виявити їм Милосердя. Але до того часу вони втратять для Мене мільярди душ, багато з яких будуть настільки втягнутими в мерзоту, що не зможуть зрозуміти правди про свою долю, поки не стане занадто пізно. Прокиньтеся ви, які почуваєтеся стривоженими через почуття спустошення і розгубленості, які в цей час оточують вас як Моїх служителів. Завжди залишайтеся міцно вкоріненими в Правді. Пам’ятайте про свою роль як Моїх висвячених слуг – живити Моїх овець Правдою і забезпечувати, щоб вони отримували Поживу, необхідну для спасіння їхніх душ.

Вашим завданням є приводити до Мене душі.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.