933. Невдовзі вам скажуть, щоб ви використовували свою віру для створення політичної кампанії по всьому світу для порятунку бідних

Неділя, 6 жовтня 2013 р. Божого, 23:30

Моя ніжно улюблена дочко, голос лжепророка ричить на все, що є святим в Моїй Церкві. Однак мало буде сказано ним про важливість дотримання Божого Вчення, Таїнств і проголошення Правди. Натомість вас відволікатимуть турботою про бідних і голодних світу і це буде вважатися вашим першочерговим завданням як Божих служителів.

Як служителі і послідовники Бога в Церкві, ви повинні найперше бути вірними Правді, яку Я вам дав. Любити бідних і голодних і допомагати їм – це прекрасна справа, але Моя Церква на землі має набагато важливішу роль, на яку вона присягнула Мені. Вона включає навчання Правді в усьому, чого Я навчив вас і ви будете робити це, якщо дійсно любите Мене.

Місія Церкви – навчати Правді Мого Вчення. Прийняття одного аспекту Мого Слова, щоб допомагати бідним, є чудовим, але вводить в оману, оскільки Моє Вчення чітко вказує на те, що ви повинні допомагати тим, які бідні душею. Допоможіть їм вилікувати їхні душі, перш ніж допоможете звільнитися їм від життєвих негараздів. Якщо б Я дав вам бідного чоловіка і попросив допомогти йому, як би ви це зробили? Дали б йому одяг? Гроші, щоб прогодувати його сім’ю? Чи ви б хотіли, щоб Я найперше врятував його душу?

Незабаром вам скажуть зосередити всю свою увагу на бідних у світі. У вас будуть просити грошей – і гроші будуть взяті з різних джерел – щоб допомагати обездоленим, безробітним і бездомним у світі. Вам будуть говорити, що Я, Ісус Христос, завжди любив бідних. Проблема полягає в наступному. Я, насамперед, шукав бідних духом – щоб визволити їх від втраченого життя. Бідні душею, які мають слабке духовне відчуття Бога, це ті, яких Я прагну. Благословенні ті, які є бідними в цьому житті і може мало це виявляють, але які люблять Мене, бо ці люди зовсім не бідні. Багата людина, яка не любить Мене, набагато більше потребує Моєї Любові, Мого Милосердя, Мого Співчуття, аніж ті, які змушені щодня шукати їжу, одяг і дах над головою. Важливим для вас є те, як ви любите Мене і як просите Мене врятувати вас. Таїнства будуть рятівною силою для тих, які є багатими чи бідними, але які не мають любові до Мене.

Невдовзі керівники Моєї Церкви в усьому світі скажуть вам, щоб ви використовували свою віру для створення політичної кампанії по всьому світу для порятунку бідних. Нічого не буде сказано про те, щоб спонукати вас готуватися до Мого Другого Пришестя, бо вони не наважаться підготувати вас до цього Великого Дня. Вони волітимуть відволікати вашу увагу від Мене через прохання проводити якомога більше часу, вшановуючи працю лжепророка.

Невдовзі в церквах по всьому світу з’являться статуї, реліквії, плакати, чаші і великі картини із зображенням лжепророка. З часом його зображенням, разом із зображенням антихриста, будуть прикрашати багато громадських місць, церков, політичних центрів, також в країнах, в яких можна буде побачити, що парламенти охоче приймають Католицьку Церкву в «новому світлі». Це створить нову форму фальшивої євангелізації, а оскільки вона буде звернена до сучасного світського суспільства, то притягне прихильників з усього світу.

Жодне слово не буде виправдовувати важливості Святих Таїнств, так як вони були надані світові, ані важливості Ласк, які вони приносять. Натомість всі вони будуть применшені і до них будуть додані нові значення, щоб вони були відповідними для тих, які заперечують їх в тому значенні, в якому вони зараз є. Це буде робитися зі сподіванням, що цю мерзоту осквернення Моїх Таїнств буде запропоновано якомога більшій кількості людей, щоб відвернути їх від Бога і для того, щоб вороги Бога могли завершити їхню угоду з дияволом.

Диявол зведе багатьох з тих, які належать до Моєї Церкви в цей час історії. Він зробить це в найбільш привабливий і переконливий спосіб і виправдає брехню, коли Його слуги будуть казати, що Я б схвалив ці зміни. Мене, Ісуса Христа, будуть невірно цитувати для того, щоб здобути душі. Моє Вчення будуть перекручувати, щоб зруйнувати Мою Церкву і викрасти душі, які є найближчими до Мене. Мільйони людей у світі безтурботно прийматимуть брехню. Ви маєте молитися за них в надії, що з часом вони усвідомлять собі, що тут щось не так.

Коли Я призначаю керівників і коли вибрана душа була призначена поширювати Моє Святе Слово всередині Моєї Церкви на землі, то Правда завжди є прямою, зрозумілою, чіткою і в суті простою. Коли вам будуть брехати через вплив духа зла, ви станете дезорієнтованими. Вислови будуть позбавлені сенсу. Так звані вдосконалення, представлені ворогами всередині Моєї Церкви, означатимуть, що Правда вже не є «достатньо доброю».

Моє Слово, Мої Таїнства, Моє Вчення не мають потреби у вдосконаленні, тому що вони походять від Мене. Я Є Бог. Я досконалий. Моє Слово залишається навіки. Будь-яка людина, яка спотворює Моє Найсвятіше Слово, є ворогом Бога. Мій Гнів у цей час є великим і коли будь-яка людина, яка без поваги ставиться до Мого Тіла, Найсвятішої Євхаристії каже, що веде Мій народ, знайте, що це є неправда. Я ніколи не попросив би керівника Моєї Церкви змінити Слово Боже через введення нових значень або нових інтерпретацій. Цього ніколи не може бути.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.