1162. Моя Церква, коли розділиться і впаде, з великим задоволенням прийме гуманізм

П’ятниця, 27 червня 2014 р. Божого, 22:11

Моя ніжно улюблена дочко, вам ніколи не вдасться легко виявити роботу сатани у світі, тому що він дуже хитрий. Він рідко буде виставляти свої справи у такий спосіб, що змусило б людей задаватися питанням щодо його впливу. Впродовж свого царювання на землі він зайшов дуже далеко, переконавши світ у тому, що його не існує. Ви рідко будете бачити Правду, тому що вона буде прихована тими людьми, яких він використовує, щоб переконати людей у тому, що Бога не існує.

Мета диявола – обдурити людей, щоб вони повірили в те, що цей світ та існування людського роду є засобами, за допомогою яких можна осягнути мети. Його найбільшим успіхом було введення гуманізму і зокрема світського гуманізму.

Гуманізм, так зване бажання піклуватися потребами людського роду шляхом усунення соціальної несправедливості, є помилковим. Ті, які приймають гуманізм у своєму житті, замінюють ним віру в Бога і причина таких їхніх дій зрозуміла. На жаль, багато релігій випустили відступників, поведінка яких не перебуває під впливом Бога. Свою ненависть до інших і душогубні наміри вони здійснюють в Ім’я Бога, хоч в дійсності сам сатана надихає їх на кожен крок. Він робить це для того, щоб відтягнути людей від Бога. Ці темні душі скоюють жахливі злочини та використовують Ім’я Мого улюбленого Отця для здійснення грішних злодіянь. Потім вони виправдовують ці вчинки в ім’я своєї релігії і тим доводять багатьох людей до цілковитого відкидання віри в Бога.

Оскільки світський гуманізм схвалює всі добрі справи в ім’я соціальної справедливості, то він є дуже привабливим для чутливих серцем душ, які мають добрі наміри. На жаль, коли вони приймають цю доктрину, то вони кажуть, що сотворення світу було випадковістю, викликаною природою. Але це неправда, бо світ був створений Mоїм Предвічним Отцем. Жоден вчений не є здатним пояснити сотворення світу, бо це знання ніколи не буде виявлене людині.

Якщо ви відкидаєте надприродне і Божественне Існування Бога, то це означає, що ви відкидаєте моральні орієнтири, які походять від Бога. Це означає, що мораль – глибоке відчуття того, що є бажаним, а що не бажаним для Бога – не може бути стійкою і це приведе до темряви. Натомість людина стане зосередженою тільки на своїх фізичних потребах і занедбає свою душу. В момент смерті її душа, яку вона відмовилась прийняти як життєдайний Божий Дар, і надалі не прийматиме Божого Милосердя. Багато з тих душ на тому етапі повністю віддалять себе від Божого Милосердя.

Моя Церква, коли розділиться і впаде, з великим задоволенням прийме гуманізм. І в результаті вона потягне всі ті душі до невірного тлумачення Правди про їхнє існування. Світ прийме цей новий вид церкви – церкви, яка буде займатися соціальною несправедливістю – і не буде сказано жодного слова про важливість спасіння ваших душ.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.