1252. Бог Отець: Без Мене ви не могли б існувати

Вівторок, 28 жовтня 2014 р. Божого, 20:20

Моя найдорожча дочко, Мої діти повинні знати, що є тільки один Бог. Тільки один. Всі інші існують тільки в уяві людини. Будь-який інший бог є огидою в Моїх Очах, а людина, яка піддається поклонінню фальшивим богам, служить тільки дияволу, який радіє з того, що людина відпадає від Благодаті.

Я Є Початок і Кінець. Ніщо не здолає Мене. Навіть демони і впалі ангели, яких Я кинув у безодню, ніколи не стануть переді Мною, щоб кинути Мені виклик, тому що вони не мають такої сили.

Так багато релігій було створено схильною до помилок людиною, що призвело до великого замішання. Від самого початку Я говорив Одним Голосом і до самого кінця може бути тільки Один Голос. Світ є Моїм, тому що Я створив його. Я створив кожну живу істоту. Я також створив Мою Небесну Ієрархію, з якої Я викинув тих ангелів, що не послухалися і зрадили Мене. Багато з тих впалих ангелів спілкуються з Моїми дітьми, які створили форму спіритизму New Age. Я попереджаю тих з вас, які поклоняються фальшивим богам за допомогою таких практик. Такий спіритизм відкриє ваші душі для злих духів, єдиним бажанням яких є знищити ваші душі.

Ці фальшиві ангели є демонами, замаскованими під живих духів світла і вони будуть спокушати вас повірити у брехню. Вас годуватимуть всякою брехнею про Мою Небесну Ієрархію, щоб ви склали всю вашу надію на сатану та злих духів. Все, що вони роблять, це роздирають ваші душі, як дикі звірі, а потім залишають вас порожніми і позбавленими будь-якої любові. Коли ви піддаєтеся такому ідолопоклонству, то спочатку у вас виникає помилкове відчуття миру. Демони можуть дати таку силу, але вона є короткотривала. Тому що як тільки вони отримають доступ до ваших душ, вони будуть мучити вас і спонукати до диявольських вчинків.

Я Є все, що було на Початку і Я Є Кінець. Все починається і закінчується зі Мною. Коли ви виставляєте фальшивих богів переді Мною і робите це через ваше егоїстичне бажання шукати задоволення, влади і контролю над своєю долею, то ви є винні у порушенні Моєї Першої Заповіді.

Без Мене ви не могли б існувати. Без Мене у вас немає майбутнього. Без Мого Сина ви не можете прийти до Мене. Відкидаючи Мого Єдиного улюбленого Сина, Ісуса Христа, Правдивого Месію, ви відкидаєте Мене.

Правда була вперше дана світові тоді, коли поганство процвітало. Правда була дана світові з народженням Мого Сина і покоління були навернені. І зараз Правда знову дається світові, оскільки велике відступництво придушує душі тих, які вірять в Мого Сина і коли поганство знову процвітає. Так само, як було на початку, коли Я був відкинутий невдячними людьми, так буде і в кінці, коли людські серця перетворяться на камінь, а їхні душі будуть добровільно віддані дияволу. Тоді цей світ, який ви знаєте, перестане існувати, бо Нове Небо і Нова Земля зіллються воєдино. Вкінці знову запанує мир і Я об’єднаю тих, які вирішили піти зі Мною.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.