847. Ви не можете правдиво йти за Мною, не двигаючи болю Хреста

Середа, 17 липня 2013 р. Божого, 11:40

Моя ніжно улюблена дочко, як сильно молитви всіх Моїх улюблених послідовників надихають Мене у цей час. Я перебуваю в їхніх серцях і душах, і їхні душі є благодатні. Я змушений попросити їх знести висміювання, з яким вони зустрінуться, якщо будуть йти Моєю Дорогою і нести Мій Хрест, бо прийде час і вони зрозуміють, чому так повинно бути.

Ви не можете правдиво йти за Мною, не двигаючи болю Хреста. Якщо ви любите Мене, Світло є присутнім у ваших душах. Це чисте Світло подібне до магніту, оскільки воно притягує те, що є найгірше в інших людях. Душі з добрими намірами часто зазнають нападів духа зла, який прагне завдати болю кожному, хто дотримується Правди Мого Вчення.

Коли ви проголошуєте Правду Божу, вас будуть ненавидіти ті, які не люблять Бога. Коли ви йдете за Мною, навіть мовчки, ви зносите такий самий біль. Цей біль викликають ті, кого ви зазвичай любите і поважаєте, але які нападають на вас, тому що ви любите Мене і вірні Моєму Вченню.

Надійшов для вас час, щоб вийти і розповісти про Мої Послання. Втім священикам це буде важко, оскільки вони повинні коритися своїм наставникам. Багато хто в Моїй Церкві буде боятися свідчити про Мої Послання, але це не означає, що вони не можуть захищати Правду Мого Святого Слова. Слово, дане Моїм апостолам, продовжує жити, хоч багато хто намагається знищити його. Ви помітите, наскільки мало Мене вшановують публічно – майже ніколи.

Моє Вчення більше не відіграє важливої ролі у вашому суспільстві. Ви повинні наполягати на тому, незалежно від того, до якої християнської церкви ви належите, щоб Мої служителі не забували згадувати Моє Ім’я, коли вони говорять про добро, бо добро не може походити від каменю. Добро може походити тільки від Бога.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.