367. Перша Печать – відступництво

IMG_20230529_224120_974

Середа, 7 березня 2012 р. Божого, 15:40

Моя найдорожча, улюблена дочко, скажи Моїм дітям, що жодна людина не володіє знаннями і повноваженнями, щоб виявити Правду, яка міститься в Книзі Одкровення.

Незважаючи на те, наскільки добре обізнаними вони можуть себе вважати, тільки Я, Ісус Христос, Спаситель і Відкупитель людства, є Тим, Хто має владу виявити світу те, що міститься в Книзі Істини.

Тільки Я, Агнець Божий, маю право виявити сучасному світові Правду, яка була надана Моєму учневі Йоану Євангелисту [Богослову], інструментові Правди.

Перша Печать – це відступництво, і воно буде спостерігатися не тільки серед невіруючих, але також і серед тих, які стверджують, що знають Мене, і тих, які привселюдно заявляють про свою любов до Мене. Це є час, коли правдива віра буде перекрученою, коли Моїм дітям буде представлено розмиту доктрину, яка буде образою Мого Вчення. Я вам так скажу, діти: коли ви побачите нові фальшиві вірування і релігійні доктрини, тоді знатимете, що прийшов час на виявлення Першої Печаті.

Озирніться довкола, і що ви бачите? Релігії, які складають честь новим богам, про яких ви ніколи не чули. Релігії, оперті на наукову фантастику, які є нонсенсом і які позбавлені змісту. Духові істоти, які не від цього світу, але які, як багато хто вірить, представляють Небесне Царство Мого Отця.

Зверніть зараз на це увагу, бо ви живете у світі фантазій.

Жодне з цих метафізичних переконань не представляє Правди.

Будь-яка доктрина, яка вчить ставити себе вище за інших, є доктриною, що походить від сатани.

Не слухайте. Відверніться від цього жорстокого обману.

Ті, які шукають фальшивих богів і присвячують своє життя їхньому обожнюванню, є загубленими для Мене.

Якщо ви не зупинитесь і не будете молитися до Мене про керівництво, то Я не зможу вас врятувати.

Ви і всі ті, які свідомо відречетеся зараз від царя темряви, отримаєте Дар Розрізнення, якщо попросите Мене про це у цій Молитві Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [36]

Допоможи мені почитати Єдиного Істинного Бога

Ісусе, допоможи мені, бо я є загублений і збентежений.

Я не знаю Правди про життя після смерті.

Пробач мене, якщо я образив Тебе, почитаючи фальшивих богів, які не є Істинним Богом.

Спаси мене і допоможи мені ясно побачити Правду і врятуй мене від темряви в моїй душі.

Допоможи мені увійти у Світло Твого Милосердя.

Амінь.

Існує тільки один Бог – Отець, Син і Дух Святий в Тройці Святій Єдиній.

Будь-які інші боги походять від сатани, незалежно від того, наскільки вони є привабливими за виглядом.

Будь-ласка, не втрачайте свого Вічного Життя, обіцяючи свою вірність тим віруванням, які вшановують практики New-Age, включно з Reiki, Yoga, медитацією New-Age, картами таро, ясновидінням, читанням окультних матеріалів і спіритизмом.

Повільно, але впевнено ці окультні практики приймаються не тільки вашим суспільством, але й католицькими і християнськими церквами.

Ці фальшиві релігійні доктрини поширюються зараз настільки швидко, що поглинають мільярди Божих дітей, які знаходять в них так багато фальшивої втіхи, що вже не визнають Існування Єдиного Істинного Бога.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.