1304. Єдиною небезпекою для людства є сама людина

Четвер, 1 січня 2015 р. Божого, 23:50

Моя ніжно улюблена дочко, людина, яка наполеглива у молитві, стане ближчою до Мене.

При такому великому замішанні у світі та в Моїй Церкві на землі, викликом для людства стала здатність розрізняти, що є добрим, а що є злим в Очах Бога. Багато християн відтягнуть від Мене через нову глобальну євангелізацію, яка буде зосереджена виключно на політиці. Замість того, щоб заохочувати вас залишатися вірними Мені та довіряти всьому, чим Я Є, вас будуть відривати від Мене. Ви ніколи не повинні плутати Моє Слово зі сподіваннями світського світу. Я чітко дав зрозуміти людству цю небезпеку через Книгу Мого Отця. Світський світ служить тільки своїм власним потребам, а закони, які ним управляють, створені людьми у владі, які керуються амбіціями і егоїстичними прагненнями.

Так багато дезінформації поширено про навколишнє середовище, хоч тільки Бог може наказувати землі, як вона має функціонувати. Людина може нашкодити землі, але ніколи не зможе знищити її, бо всі ці речі знаходяться в Руках Бога. Брак довіри до Бога означає, що людина вважає, ніби вона контролює Всесвіт. Обдурена людина думає, що її діяльність може змінити Божі Закони. Мудра людина знає, що Бог Всемогутній і поки Йому віддається шана та дотримуються Його Закони, життя людини буде забезпечене. Виживання землі не має жодного стосунку до смертної людини. Тільки Бог має владу контролювати повітря, яким ви дихаєте, воду, яку ви п’єте і здатність підтримувати життя. Єдиною небезпекою для людства є сама людина.

Людина буде обдурювати інших задля особистої вигоди. Вона буде брехати, якщо це в її інтересах, або коли їй це вигідно. Довіра легко розбивається і тепер ви живете в епоху, коли ви повинні знати, що земля залишиться такою, якою вона була колись і що будь-які кліматичні зрушення є в Руках Божих. Втручання людини у Боже сотворення буде дозволено тільки тоді, коли воно буде згідне з Волею Бога.

Моя Церква є Моїм Тілом. Всі ті, які вірять в Мене, є частиною Мого Тіла. А ті, які є частиною Мене, будуть дотримуватись Мого Вчення. Ті, які кажуть, що вони ведуть Моїх послідовників, повинні дотримуватися Слова Божого. Їхнім завданням є захищати Правду, а не відхилятися від неї.

Якщо вас відтягують від Мене і якщо Моє Слово відкидається світом, то обов’язком Моїх висвячених слуг є нагадати світові про те, що є вірним, а що невірним. Якщо вони стороняться питань, пов’язаних із душею, в обмін на питання, рівнозначні соціалізму, то знайте, що це є тонким і хитрим обманом. Це також зраджує всяку довіру до Мене.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.