812. Ваші поганські практики приведуть вас до Пекла

Понеділок, 3 червня 2013 р. Божого, 21: 50

Моя ніжно улюблена дочко, бичування, якого Я зазнаю у цей час, є не тільки через майбутню зраду Мене в Моїй власній Церкві, але також через фальшивих поганських ідолів, які заміняють Мене в сучасному світі.

Поганство розвивається дуже швидко і сприймається як нова популярна культура, як альтернатива до віри в Єдиного Правдивого Бога. Воно набирає багато форм. Що найважливіше, воно буде представлене як нешкідлива розвага для тих, які займаються практиками New Age, і як вагома складова особистого розвитку – форма гуманізму та самолюбства.

Це глобальне поганство було пророковане на Кінець Часів і багато людей не можуть побачити його таким, яким воно є. Воно полягає в любові до себе і до фальшивих богів, в яких багато хто вірить з огляду на так звані магічні блага, які вони мають їм запропонувати.

Багато тих, які шукають розваг, щоб заповнити порожнечу в своїх душах, роблять це через поклоніння статуям Будди, які стали центром їхнього життя, їхніх будинків та місць праці. Вони заколисані духовним спокоєм, коли практикують поганство New Age, такі як йога, рейкі і так звані медитації. Проте невдовзі після цього вони поринають в глибоку тугу та, все ж, продовжують вірити в брехливі обіцянки тих, які практикують цю мерзоту. Тому що вона є тим, чим є –
формою окультизму, яка засліплює багато мільйонів душ на Божу Правду.

Незалежно від того, чи доктрина New Age, чи інші релігійні практики обіцяють вам духовний комфорт, який призначений для розширення можливостей ваших користолюбних цілей, знайте, що такі речі ніколи не можуть походити від Бога. Ви повинні за всяку ціну уникати кожної доктрини, яка нав’язує вам обожнювання статуеток, які не від Бога чи пропонує вам взяти участь у практиці окультизму. Хіба ви не знаєте, що такі речі роблять з вашою душею, розумом та тілом? Вони їх знищують.

Так багато душ заражається такими практиками, які відчиняють двері вашої душі і дозволяють демонам та сатані пожерти вас. Вони є – і не майте ілюзій щодо цього – практиками, які дуже сильно притягують злих духів. Використання карт Таро, йоги, рейкі та деякі види медитацій, які містять в собі поганські практики, отруюють вас. З часом ви можете захворіти та наповнитись темрявою відчаю, коли духи зла увійдуть у ваше життя, від яких важко врятуватись.

Все це є ознаками сатанинських впливів у світі і багато демонів з’являються в образі ангелів світла. Саме тому ті, які стали одержимими з картами ангелів і ті, які приймають так званих вознесених майстрів в рамках цього ангельського культу, приймають духа зла, поданого їм під виглядом невинної розваги.

Інша форма поганства полягає у практикуванні атеїзму. Ті, з-поміж вас, які пишаються своїм атеїзмом і, можливо, навіть ведуть правильний спосіб життя, а також проявляють добро та любов і ставляться до своїх ближніх з повагою, все ж, знайте, що Царство Боже не належить вам. Я ніколи не зможу взяти вас до Свого Царства після вашого останнього подиху, незважаючи на те, як сильно це зранить Моє Серце. Якщо ви не попросите Мене перед смертю прийняти вас, то Я нічим не зможу вам зарадити, тому що не можу втручатись у вашу вільну волю. Будь-хто, хто каже вам, що атеїзм не має значення, є брехуном. Правда полягає в тому, що тільки ті, які приймають Мене і визнають Бога, зможуть увійти в Моє Царство.

Так багато з вас, які живуть таким заплутаним життям і вважають, що все буде добре, мають багато чого навчитись. Саме через це Мій Отець дозволив, щоб відбулось Попередження, оскільки без нього багато душ потрапило б прямісінько у полум’я Пекла.

Будьте вдячні за те, що вам було надано Правду, бо дуже небагато з Моїх покликаних слуг проповідують про небезпеку гріховного життя, яке ви сьогодні ведете і про жахливі наслідки, до яких вони призводять.

Ваші поганські практики приведуть вас до Пекла. Ваш атеїзм відокремить вас від Мене. Тільки покаяння може вас врятувати. Послухайте і прийміть Правду, навіть якщо вона буде неприємною для вас і вам буде дано Дар Вічного Життя – Життя, якого ви прагнете вже зараз, але яке ніколи не буде вашим, якщо ви будете продовжувати обожнювати фальшивих богів і відкидати Мене, Ісуса Христа. Вибір лише за вами. Ніхто інший не зможе зробити цей вибір, тому що Бог дав вам вільну волю обирати між добром і злом, і Він ніколи не забере її від вас, навіть тоді, коли ви обираєте невірний шлях.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.