1055. Коли Я прийду судити – світ здригнеться

Вівторок, 18 лютого 2014 р. Божого, 18:09

Моя ніжно улюблена дочко, коли посилюється ця битва за душі, багато людей найперше почнуть сумніватися у Моєму Існуванні, перед тим як відкинути Мене повністю.

У свідомості світу буде створений новий, фальшивий замінник Мене. Моє Ім’я буде зухвало використане, але слова, які вони припишуть Мені, не будуть від Мене. Вони заявлять, що Бог не дозволить гріхам людини затемнити Його Справедливість. Бог швидше проігнорує гріх, бо він не має великого значення, тому що людина слабка і завжди буде грішити, незважаючи ні на що. Вам буде сказано, що Ісус прощає всім, тому що Його Милосердя витісняє Його Справедливість. Це буде брехня, але багато людей повірять в неї і взагалі не відчуватимуть жодних зобов’язань, щоб уникати гріха або просити прощення, тому що відтоді вони вважатимуть, що гріха в дійсності не існує. Саме такі душі є тими, які найбільше потребують молитви. Нехай ніхто і ніколи не плутає Моє Милосердя з Моєю Справедливістю, бо це є дві різні речі.

Моє Милосердя буде виявлено тільки до усіх тих, які виявлять розкаяння за свої гріхи. Воно не буде виявлено тим, які гордо стоять переді Мною, не роблячи ніяких спроб зі свого боку шукати Мого Прощення. Коли Я прийду судити – світ здригнеться. І коли Моє Милосердя вичерпається, Моя Справедливість впаде як сокира. Я покараю нечестивих, які залишаться без допомоги.

Людина не повинна ніколи, ні на хвилину, ігнорувати Моєю Обітницею. Я прийду зібрати всіх Божих дітей, але, на жаль, багато з них ніколи не увійдуть в Мій Рай, тому що вони зречуться Мене, Мого Існування та існування гріха.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.