928. Мою правдиву Церкву проженуть з Риму і їй доведеться декілька років терпіти спустошення

cathopic_14867400185365431-e1630780143100-930x620

Субота, 28 вересня 2013 р. Божого, 15:23

Моя ніжно улюблена дочко, завжди нагадуй тим, які вірять в Мене, але які не мають уявлення про те, що Моє Друге Пришестя наближається, що вони повинні бути постійно насторожі щодо знаків, які були передбачені у Книзі Мого Отця щодо часу, який попереджує Великий День.

Велике відступництво є першим знаком. Це коли віра в Правду – Слово Боже – зникає і коли гріх прославляється в усіх куточках світу. Коли велике відступництво охопить Мою Церкву на землі зсередини – це буде знаком, що Моє Друге Пришестя вже дуже близьке. Коли ви побачите тих, які кажуть, що були призначені Мною вести Мою Церкву на землі, зайнятих тим, щоб завоювати прихильність у світському світі, то ви знатимете, що зміни вже розпочалися. Коли ви побачите, як Велика Жертва – Моє Розп’яття – стало темою дискусій, а Моїй Євхаристії присвоїли нове значення, то ви знатимете, що Моя Церква буде вкинута в пустелю.

Моєю Церквою Я називаю тих, які не відхиляються від Правди і які будуть продовжувати, як і раніше, приймати Слово Боже. Мою Правдиву Церкву проженуть з Риму і їй доведеться декілька років терпіти спустошення. Вона буде топтатися язичниками і вона страждатиме, але завдяки Моїй Ласці вона буде залишатися неушкодженою, а ті відважні душі, які відмовляться Мене залишити, отримають від Мене надзвичайні Ласки. Тоді як в оболонці Моєї Церкви ви станете свідками мерзоти, так званих «чудес», зцілень і жестів неправдивого смирення і любові до людства, тоді всі побачать Мої правдиві чудесні втручання. За допомогою Моїх Молитовних Груп Хрестового Походу Я дам пізнати присутність Святого Духа тим, які знущаються та висміюють їх. Багато чудес буде даровано Моїм Молитовним Групам і тим, які відмовляють Молитви як дар, щоб допомогти Моїм улюбленим учням впоратися з релігійними переслідуваннями.

Переслідування, про яке Я говорю, в основному є духовним. Мої правдиві учні, Я маю на увазі всіх християн, усіх конфесій, скрізь, з великим горем будуть спостерігати за великим обманом, який зійде на Католицьку Церкву. Католицька Церква обійме світський світ і оголосить, що смертного гріха більше немає. Гріх уже не визнаватимуть і для того, щоб ввести в оману невинних, їм скажуть, що увійти до Мого Царства неважко. Сповідь у теперішній формі припиниться. Людям скажуть, щоб вони просили про спокутування провин у свій власний спосіб, а відтак багато хто взагалі не буде перейматися тим, щоб просити Мого Прощення. Вони не будуть того робити, бо вони вже більше не визнаватимуть, що гріх є скоєний навмисно, а тому будуть вважати, що Бог все пробачить. Це помилка, яка була передбачена і яка приведе мільйони у вогонь Пекла, куди їх вестимуть лжепророк і антихрист.

Невдовзі скрізь всі поганські свята і фестивалі будуть об’єднані з Католицькою Церквою. Погани і ті, які ненавидять Бога, будуть запрошені до вівтарів перед Дарохранительницями. Це святкування оголосять новою формою Причастя, в якому всі Божі діти об’єднаються між собою, щоб поважати вірування один одного і права людини. Вам, Мої послідовники, буде запропоновано виявити повагу до тих, які хочуть знищити Мою Присутність у Святій Євхаристії. Ви будете звинувачені в антихристиянстві, якщо не приймете поганства. В такий спосіб ви будете обмануті. В такий спосіб Мене, Ісуса Христа, зневажать. Вони зроблять те ж саме у школах, щоб прогнати християнство. Вони зроблять те ж саме у політичних колах, коли знищать все, що пов’язано зі Мною. Жодна інша релігія не буде переслідувана з такою ненавистю. Християнство, оскільки воно є Правдою, буде знищеним.

Ви не розумієте, що коли ви станете добровільними учасниками цього нечестивого осквернення, то ваші душі стануть затьмарені і з часом ви відмовитеся від власного спасіння.

Якщо ви зрадите Мене, Я пробачу вас. Якщо ви відречетеся від Мене, Я пробачу вас. Але коли ви зневажите Мене і присягнете на вірність звірові, то ви станете цілком відокремлені від Мене і для вас буде неможливим прийняти Моє Милосердя.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.