961. Гнів Мого Отця зростатиме, чим більше Його невдячні діти будуть підніматися в непокорі до Його Всемогутнього Завіту

Понеділок, 4 листопада 2013 р. Божого, 16:00

Моя ніжно улюблена дочко, Божі діти повинні розуміти жахливість великої битви, яка відбувається між Моїм улюбленим Отцем і злим духом. Так мало з вас можуть зрозуміти інтенсивність цієї великої битви, яка вже розпочалася.

Ангели на Небі розпочали остаточну битву, щоб знищити ворогів Мого Отця на землі. Оскільки битва шаленіє, вона всюди поглинатиме душі. Зокрема, він заманить душі тих, які знаходяться в темряві і по-справжньому не знають Мене, до боротьби з тими, чиї імена записані в Книзі Життя. Ті, які не знають Мене, які не вірять в Мене, які не вірять в Мого Отця, які не вірять, що сатана існує, будуть осторонь спостерігати за зіткненням двох християнських армій на землі. Ці дві сторони будуть знаходитись в християнських Церквах. Християни з обох сторін страждатимуть від найбільших переслідувань і їх будуть тягти у різні боки, щоб спонукати покинути Мене.

Невинні душі будуть скривджені через ненависть, виявлену до них ворогами Бога, а сатана буде використовувати обидві сторони як пішаків у плані дій, повному ненависті, що призведе до жахливого запустіння на землі. Запустіння буде викликане гріхами людей та їхньою зрадою Мене. Їхня відмова від Бога, Мого Отця, стане очевидною, коли вони вирішать змінити Закони, встановлені за Його Наказом, щоб зробити їх прийнятними для свого гріховного життя. Знайте, що це призведе до страшної кари.

Гнів Мого Отця зростатиме, чим більше Його невдячні діти будуть підніматися в непокорі до Його Всемогутнього Завіту. Ті, які готуються до Мого Другого Пришестя, будуть забарикадовані у свого роду в’язницю, коли вони будуть змушені ковтати брехню. Якщо вони відмовляться прийняти єресі, які силою впихатимуть у їхні горлянки, то вони будуть викинуті зі своїх церков. Моє Слово невдовзі буде забуте. Все, про що Я вас попереджував, відбуватиметься саме так, як Я розповів вам. Ті, які сліпі до Правди, віддаватимуть перевагу життю у брехні, бо неправду буде легше прийняти, оскільки вона буде їм представлена у дуже привабливому вигляді.

Єресь буде представлена масам як частина нової конституції Моєї Церкви, яка не матиме нічого спільного зі Мною. Всі будуть вимагати прийняти її, бо вони не будуть остерігатися часів, що ведуть до Великого Дня, про які ви були попереджені. Ви повинні вже зараз підготуватися до цього Дня. Ви повинні відійти, коли Моя Божественність буде заперечуватись різними способами всередині Моєї Церкви на землі. Якщо ви будете сперечатися з Моїми ворогами, то ви не переможете. Ігноруйте їх. Моліться за їхні душі і готуйте свої власні, бо невдовзі все це закінчиться.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.