662. Храм Божий буде осквернений до невпізнання

Вівторок, 1 січня 2013 р. Божого, 19:20

Моя ніжно улюблена дочко, настає новий світанок і розпочалися зміни в процесі підготовки до Мого Другого Пришестя.

Війни на Близькому Сході будуть посилюватися і багато вмиратимуть від рук злої групи. Але вона, ця зла група, буде зупинена Рукою Мого Отця. Кожен з них буде повалений, бо вони становлять велику небезпеку для Божих дітей.

Мої Плани виявляються і ті з вас, які були вибрані Мною, щоб вести Залишок Церкви, швидко створюватимуть бази по цілому світі. Це будуть місця, до яких ви будете ходити, щоб поклонятися Мені в мирі, коли ваші церкви не будуть приймати вас в належний спосіб.

Ваші церкви стануть не більше, ніж місцями розваг, де будуть відбуватися вишукані церемонії з поганськими ритуалами і музикою. Ці заходи наче б то повинні будуть проводитися на честь Бога, а натомість вони будуть обожнювати гріховні вчинки і будуть заявляти, що вони відповідають Моєму Вченню.

Найближчим часом багато осіб представлять себе новими Божими служителями. Багато з них ніколи не були підготовлені в християнській церкві, отож, вони не будуть здатними надавати Божим дітям Святі Тайни. Вони будуть самозванцями. Вони будуть диктувати усім таку правду, яка, згідно їхніх власних слів, є Божим вченням у сьогоднішньому світі. Їхня брехня досягне вух людства по цілому світі.

Багато будуть залучені до цього, бо вони сприйматимуть це, як свіжий, новий підхід до Мого Вчення і Моєї Божої Любові. Все це буде жахливою брехнею. Багато буде обманутих і приймуть нову Єдину Світову Релігію.

В той час як фальшива церква буде зростати і залучатиме багато знаменитостей, засобів масової інформації та політичних лідерів, водночас зростатиме Мій Залишок Церкви. Багато з Моїх висвячених слуг не будуть вірними Мені і приєднаються до нової Єдиної Світової Релігії, де їх зустрінуть з розпростертими обіймами.

Ці самозванці викличуть жахливі труднощі по всьому світу у тих християн, які не приймуть ту нову, підтриману політиками культурну організацію, яка називатиме себе Божою церквою.

Хоч християни стануть головною мішенню ненависті, проте Дім Ізраїля також буде розшукуватися і євреїв зроблять козлами відпущення у цій війні за душі.

На початках нічого з того, що ви бачите, зовні не буде відрізнятися від попередніх днів. Незабаром ви побачите, як у Римі з’явиться багата і потужна будівля, яка стане місцем зустрічей. Тут охоче вітатимуть всі релігії, поки вони не будуть змушені проковтнути брехню, яка буде представлена їм Новим Світовим Порядком.

З часом буде недопустимо відкрито практикувати деякі християнські практики.

Сюди будуть включені Таїнство Хрещення і Святе Причастя. Вони будуть вважатися неприйнятними у сучасному і секуляризованому світі і вам неможливо буде отримати їх. Таїнство шлюбу зміниться і шлюб буде доступний в іншій формі. На тому етапі єдиний спосіб отримання правдивих Таїнств буде можливий лише через Залишок Церкви.

Мої висвячені слуги, які страждатимуть в Моє Ім’я, які будуть боротися за збереження Таїнств і Святої Меси, повинні знати наступне. Ви маєте обов’язок переді Мною через ваші Святі Обіти і ви ніколи не можете піддатися спокусі відійти від Правди. На вас будуть тиснути, щоб ви покинули шляхи Господні. Ваш голос стане подібним шепоту, оскільки ворог буде намагатися заглушити Правдиве Слово Боже.

Зберіться разом. Об’єднайтеся. Тому що дуже скоро Божий храм буде осквернений до невпізнання. Все, що вам потрібно зробити, це йти слідом за Мною, прислухатися до свого серця і сумління. Завжди будьте готові до важкого шляху, який чекає на вас попереду. Ви будете потребувати всієї своєї мужності, сили і витривалості.

Знайте, що вкінці вашої подорожі Я чекатиму, щоб взяти вас у Мої Святі Обійми і до безпечного притулку Мого Нового Раю.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.