1010. Троє з чотирьох відречуться від Мене

Четвер, 2 січня 2014 р. Божого, 20:40

Моя дочко, вже майже настав той час, коли все суспільне визнання того, Ким Я Є, стане подібним до слабкого мерехтіння ґнота свічки, яка майже згоріла до кінця.

Ті, які кажуть, що вони від Мене, говоритимуть про Мене небагато. Ті, які вірні Мені, будуть шоковані, коли побачать стількох тих, які зречуться Мене. Вже майже настав той час, коли вірні будуть відділені від тих, які будуть введені у велику оману. В прийдешніх днях скупчаться мільярди сліпих, глухих і тих, які не змогли залишитись насторожі щодо Правдивого Слова Божого і приймуть фальшиву доктрину – яка не від Мене.

Коли ви почуєте розмови про нове відновлене визнання віри, яке буде формою Таїнства Миропомазання, знайте, що воно буде штучним. Воно буде безглуздим в Моїх Очах. Воно буде представлене лжепророком як частина його глобального плану об’єднання всіх релігій у світі. Моя Божественність буде зметена в сторону. Моє Слово буде забуто і поховано, тоді як Моє Вчення буде перекручено, щоб змусити вірних до прийняття нової форми так званої євангелізації.

Однак Моє Слово залишиться живим, тому що ті, які залишаться в Моїй Церкві, такій, якою вона була заснована від самого початку, не відречуться від Мене. Троє з чотирьох відречуться від Мене. Тільки Мій Залишок буде триматися Мене і буде зберігати Моє Слово, та багато з них будуть спантеличені. Ці бідні душі, які залишаться в Моїй Церкві, коли вона буде захоплена новою доктриною, не знатимуть, куди повернути. До них Я кажу наступне. Будьте сильними. Будьте непохитними. Не зрікайтеся Мене. Моліться про Мій Провід і продовжуйте служити Мені, так як ви це завжди робили. Коли ті, які стверджують, що діють на благо всіх – всіх релігій – попросять вас відкинути Мене, відверніться, бо вас попросять прийняти поганство, замасковане під християнство.

Через те, що ці самозванці, вороги Бога, заволоділи Моєю Церквою і її ієрархією, Мій Отець зішле страшне Покарання. Він сколихне світ і жоден чоловік, жінка чи дитина не зможуть проігнорувати ці потрясіння. Коли Мої вороги нападуть на Моє Містичне Тіло, вони заподіють багато шкоди, багато замішання і відведуть багатьох від Правди. Але вони ніколи не знищать Мою Церкву, бо Моя Армія Залишку ніколи не покине Правди, ані не буде примушена скласти присягу вірності сатані чи його представникам.

Багато воєн зараз буде посилюватися, здіймуться буревії та землетруси, аж поки скрізь не відчується Рев Гніву Мого Отця.

Ті Мої вороги, які вештаються серед вас і які вводять в оману Мою Церкву, нехай знають наступне. Я ніколи не дозволю вам завоювати ті душі, за які Я віддав Моє Життя. Ваша зарозумілість буде короткотривалою, ваші злі вчинки будуть зупинені і ваші спроби скривдити душі, на які ви націлились, призведуть до раптового кінця. Ви ніколи не підніметесь проти Слова Божого без того, щоб на вас не зійшло Божественне Втручання. Ваша вірність злому духові закінчиться катастрофою для вас і для всіх тих, кого вам вдасться обманути. Якщо ви спробуєте рухатись у напрямку до Небесних воріт, щоб похизуватися вашою вірністю сатані, то ви будете повалені, сковані ланцюгом і вкинуті у безодню без жодного Милосердя до вас.

Тепер ідіть, усі ви, які станете свідками тих майбутніх подій і будьте насторожі повсякчас. Ви повинні продовжувати служити Мені, бо може бути тільки один Господар.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.