710. Шлюб перед Моїм Вівтарем є неприйнятним, якщо він укладається між двома особами однієї статі

П’ятниця, 15 лютого 2013 р. Божого, 22:10

Моя ніжно улюблена дочко, ця Місія повинна зараз іти далі, щоб заохотити і обійняти тих, які не вірять в Моє Вчення і тих, які вважають себе християнами, але визнають Мене в незначній мірі.

Їхня байдужість є болючою. Їхня інтерпретація Мого Вчення, яке було перекручено, щоб пристосувати його до їхнього світського стилю життя, є найгіршою формою зради щодо Мене, Ісуса Христа.

Молодь, люди середнього віку та літні люди, всі так звані послідовники християнства, ображають Мене власною розбавленою версією, яка, як вони вважають, є прийнятною для Бога. Вони створили нову доктрину, своє власне творіння, яке відповідає їхньому стилю життя. І при тому вважають, що вони можуть надалі бути богоугодними і що їхня доктрина є прийнятною для Нього.

Знайте, що Бог приймає тільки Правду. Спроби умилостивити Його будуть падати на глухі вуха. Бог ніколи не прийме брехні. Ніщо з того, що становить просування нових концепцій в християнстві, а також прийняття і толерантне ставлення до гріха не буде прийнятним в Очах Всевидячого Бога, незалежно від того, наскільки гарно прикрашено і красномовно сформульовано. Він ніколи не прийме нових законів, які ігнорують Таїнства, що передані Мною, Ісусом Христом, Спасителем світу.

Я врятував вас, щоб допомогти Вам звільнитися від хватки, якою сатана тримає серця людей. Я охоче віддав Моє Життя, щоб врятувати вас і звільнити від ланцюгів, якими ви були зв’язані сатаною і вогнем Пекла. Це означало, що Пекло вже не має влади над вами, бо вам була дана свобода вибору життя в Моєму Царстві або смерті в глибинах Пекла.

А що роблять люди в сучасному світі, щоб відплатити Мені за цей дивовижний Дар? Вони намагаються виправдати гріх в Моїх Очах. Вони представляють Мені образливі гріхи і просять, щоб Я прийняв брехню і неправду. Гірше того, вони хочуть в різний спосіб підлаштувати Мої Святі Таїнства під їхні потреби, а потім демонструвати їх Мені з усією їхньою мерзотою. Шлюб перед Моїм Вівтарем є неприйнятним, якщо він укладається між двома особами однієї статі. Проте вони це роблять і тим ображають Мене. Вони благають Мене прийняти гріх, виправдовуючи злочини проти Заповідей Мого Отця. Вони намагаються переконати самих себе, що це є прийнятним для Бога, але це неможливо.

Всі Закони встановлені Богом на Небесах. Гріх є гріхом в Очах Бога і ніколи не може бути виправданий людською інтерпретацією.

Це зрадливе мислення послідовників модерністського християнства, які на кожному кроці намагаються змінити і пристосувати християнське Вчення, і тим нищать Мою Церкву. Це викликає страхітливе замішання.

Вони роблять посміховисько з Бога і Моєї смерті на Хресті.

В такий спосіб християни повертаються до поганства, і цей перехід може бути блискавичним. Фальшиві боги, фальшиві церкви, фальшиві релігії мають одну спільну рису. Їхні послідовники поклоняються богу, створеному руками людини. Такі релігії є образою для Бога, і в єдиній церкві, в масонських храмах, вони взагалі віддають честь не Богу, а звіру.

Така є ціна свободи, даної світові через Мою смерть на Хресті. Ось чому світ повинен прийняти Правду і не впасти жертвою шахрайства, яке звір, з плином часу, посіє між вами.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.