МЕРЗОТА ЗАПУСТІННЯ В КАТОЛИЦЬКІЙ ЦЕРКВІ

Trashed 1711227802 Img 20230612 163915 224

Святе Письмо:

Нехай ніхто жадним способом не бентежить вас! Бо спершу настане відступництво й виявиться чоловік безбожний, син погибелі, той супротивник, який зноситься понад усе, що зветься Богом чи святощами, так що сяде сам у храмі Божім і видаватиме себе за Бога.

І тепер знаєте, що саме стримує його з’явитись у часі своєму. Так, тайна беззаконня орудує вже тепер. Лише тепер є той, хто його стримує, аж поки не буде усунений.

І тоді й з’явиться беззаконний, якого Господь Ісус умертвить духом уст своїх і знищить сяйвом приходу свого. Поява бо того буде під діянням сатани з усякого роду силою, із знаками і з неправдивими чудами та всяким брехливим обманом для тих, які гинуть, бо вони не прийняли любови правди, щоб їм спастися. [2 Сол. 2.3-5;7-10]

Книга Істини

Тепер їхні плани, які вже відомі на найвищих щаблях церковної ієрархії, ось-ось будуть проголошені.
Вони будуть представлені разом із заявою, що Католицька Церква модернізується, щоб вона могла стати актуальною в сьогоднішньому новому, неупередженому, ліберальному суспільстві.

Вона скаже, що залишає минуле позаду, а тоді скаже, що її гаслом буде прийняття всіх віросповідань, щоб показати, що в неї не є вузьке бачення. Це оголошення буде святкуватися по цілому світі, а засоби масової інформації покриють цією чудовою новиною перші шпальти, хоч перед цим вони розглядали Католицьку Церкву з відразою.

Насіння сатани буде використане і нові обряди, в яких формат Святої Меси буде представлений навпаки, а всі вірні фрази, які стосуються Моїх Страстей, будуть замінені нісенітницею – порожніми словами, порожніми посудинами, порожніми дарохранительницями. Всі Мої Хрести будуть замінені таємними символами окультизму.

Про це запустіння було сказано пророку Даниїлу.

Це буде кінець Моєї Святої Євхаристії і кінець Меси, якою ви її знаєте, в багатьох місцях  [Ісус, посл. 881 від 17.08.2013].

 

Усунення Святої Євхаристії

Святе Письмо: Від часу скасування повсякчасної жертви й запровадження мерзенної гидоти мине 1290 днів. Щасливий, хто ждатиме й діжде до 1335 днів. [Дан. 12.11-12]

 

Отож, коли побачите «мерзоту запустіння», провіщену пророком Даниїлом, поставлену на святім місці – хто читає, нехай розуміє

[Мт. 24.15]

 

Як Я страждаю, коли бачу, як стіни Католицької Церкви розбирають, виймаючи цеглинку за цеглинкою, щоб звільнити місце для нової церкви! Нова церква, яка з’явиться найближчим часом, не буде прийнятною для Мого Сина.

Натомість вона скасує Присутність Святої Євхаристії і Мій Син ще раз страждатиме від болю Розп’яття. Та Жертва, яку Він склав, щоб дати світові цей Дар, незабаром буде проігнорована і відкинута.

І вони, ця нова церква, не розповідатимуть Божим дітям, що Євхаристія є правдивою Присутністю Ісуса, Мого Сина.

[Матір Спасіння, посл. 425 від 10.05.2012]

 

Нова інтерпретація Святої Євхаристії

Моїм послідовникам буде сказано, що Святе Причастя полягає в тому, щоб всі люди – скрізь – об’єдналися як один, щоб виявляти любов один до одного. [Ісус, посл. 832 від 29.06.2013]

 

Вони змінять Гостію для Святого Причастя і значення того, чим є Свята Євхаристія. Вони скажуть, що вона, Свята Євхаристія, представляє людство і що вона є знаком нового спілкування – зібранням всіх людей воєдино в Очах Бога. Вам, Мої діти, буде сказано, що ви всі перебуваєте у взаємному сопричасті і що це є підставою для святкування.

[Матір Спасіння, посл. 903 від 05.09.2013]

 

Невдовзі скрізь всі поганські свята і фестивалі будуть об’єднані з Католицькою Церквою. Погани і ті, які ненавидять Бога, будуть запрошені до вівтарів перед Дарохранительницями. Це святкування оголосять новою формою Причастя, в якому всі Божі діти об’єднаються між собою, щоб поважати вірування один одного і права людини.

[Ісус, посл. 928 від 28.09.2013]

 

Слова, які використають, щоб вас обманути, міститимуть фразу: «на благо всіх, задля об’єднання всіх Божих дітей». Меса набуде нового значення. Моя Смерть на Хресті буде забута і всі її причини будуть наново сформульовані. Пригадайте собі в той день ці Мої Слова, дані вам зараз. Якщо ви приймете цю підміну, то Моя Присутність зникне. Я буду з вами, але те, що ви будете споживати, вже не буде Моїм Тілом.

[Ісус, посл. 832 від 29.06.2013]

 

Повільно, але впевнено Свята Меса [Божественна Літургія] перестане бути Моєю Святою Жертвою. Натомість буде введена церемонія віддавання шани людині і ви будете введені в оману, будучи свідками конфронтації перед Моїми Святими Вівтарями та всіма Дарохранительницями у світі.

[Ісус, посл. 832 від 29.06.2013]

 

Святе Причастя – це Тіло Христове та Його Реальна Присутність. Воно не може бути двома різними речами. Окрім того, його значення буде перекручене – все, з чим вас вкінці залишать, буде шматком хліба, бо коли вони осквернять вівтарі і Найсвятішу Гостію, то Присутність Мого Сина зникне.

[Матір Спасіння, посл. 903 від 05.09.2013]

 

Наслідки втрати Святої Євхаристії

Пожива Життя помре. Божі діти не будуть живлені правдивим Тілом і Кров’ю Мого Сина.

Їхні душі стануть безплідними, порожніми, позбавленими Присутності Мого Сина і тих Ласк, яких Він уділяє тим, які Його приймають.

[Матір Спасіння, посл. 425 від 10.05.2012]

 

Тільки тоді, коли Свята Євхаристія буде повністю скасована, антихрист увійде в Мою Церкву і захопить її. [Ісус, посл. 1077 від 15.03.2014]

 

Але день, коли не стане Святої Жертви і година, коли самозванці осквернять Мій Вівтар, буде останнім списом, яким вони проколять Мій Бік. У призначений час грім і блискавка вдарять у Храм Господній і він впаде. Та горе тій людині, яка братиме участь у тому святотатстві, бо вона буде відрізана від будь-якого відтермінування щодо виконання вироку і буде вкинута у прірву, як камінь. Ніхто не захистить людину, яка осквернить Мій Вівтар, бо як тільки Рука Бога впаде, як важка сокира, вони зрозуміють Правду.

[Ісус, посл. 1306 від 03.01.2015]

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.