448. 666 буде вмонтовано, як прихований номер в чіпі, який ви будете змушені прийняти так само, як ви змушені робити будь-яке щеплення

П’ятниця, 1 червня 2012 р. Божого, 20:15

Моя ніжно улюблена дочко, антихрист вже готує свій план миру, який він незабаром представить після того, як війни на Близькому Сході стануть поширеними і коли біль та жахливі муки призведуть до того, що не буде знаку надії.

Тоді він раптово з’явиться і представить себе світові як людина миру – яскравий коштовний камінь, який буде світитися посеред темряви.

Коли він з’явиться, то буде вважатися одним із найбільш харизматичних політичних керівників усіх часів.

Його солідна, приваблива і турботлива особистість обдурить більшість людей.

Він буде випромінювати любов і співчуття і його будуть вважати християнином. З часом він притягне багато послідовників і їхня кількість зросте, так що він стане ніби Мною, Месією.

Він буде розглядатися як проповідник єдності серед усіх народів і він буде любленим майже в кожній країні світу. І тоді він, врешті, буде розглядатися як той, хто володіє надприродними здібностями. Багато будуть вірити, що його послав Мій Отець і що він є Мною, Ісусом Христом, Спасителем світу.

Вони будуть молитися до нього, любити його, віддавати своє життя за нього, а він буде сміятися і глузувати з них, коли його не будуть бачити.

Це буде найбільшим обманом усіх часів, а його план полягатиме в тому, щоб викрасти ваші душі, щоб забрати вас від Мене.

Він і лжепророк, який сидітиме, наче цар в Столиці Петра, будуть таємно планувати Єдину Світову Релігію.

Вона буде виглядати як різновид християнської релігії, яка проголошує любов. Однак вона не сприятиме любові один до одного, любові, яка походить від Бога. Натомість ця релігія сприятиме любові і вірності до антихриста і самолюбству.

Однак мерзота на тому не закінчиться, бо коли вони спокусять Божих дітей, розпочнеться атака.

Раптово всіх попросять прийняти єдиний світовий знак вірності для об’єднаного світу, в якому будуть змушені перебувати усі люди.

В ньому буде запроваджено контроль ваших грошей, вашого доступу до їжі і того, як ви живете.

Багато законів призведе до того, що ви станете в’язнями. Ключем до ваших кліток, який триматиме вас під їхнім контролем, буде знак звіра.

666 буде вмонтовано, як прихований номер в чіпі, який ви будете змушені прийняти так само, як ви змушені робити будь-яке щеплення.

Один раз вживлений, він отруїть не тільки ваш розум і душу, але й ваше тіло, оскільки він викличе епідемію, розроблену для того, щоб винищити велику частину населення у світі.

Ви не повинні приймати знаку звіра. Натомість я поясню вам, що ви маєте зробити. Багато будуть приймати знак, тому що вони почуватимуться безпомічними.

Печать Бога Живого, Моя Молитва Хрестового Походу [№33] є вашим рятувальним канатом.

Коли ви приймете Мою Печать Захисту, дану вам Моїм Предвічним Отцем, вас не змусять прийняти знак звіра.

Ви залишитеся неушкодженими. Вашої домівки не буде видно, її не будуть обшукувати і за нею не стежитимуть, оскільки для армії сатани вона буде невидимою.

Ви повинні будете зберігати в сховку продукти харчування, які залишаться придатними до їжі кілька років. Ви повинні будете вирощувати свої власні зернові культури, зберігати свою власну воду і тримати всі посвячені речі навколо себе.

Мій Залишок Церкви буде зростати і поширюватися, і вам буде надано притулок, якщо це буде необхідно.

Велике планування потрібно робити вже тепер.

Ті, які сміються над вами, над тим, що ви робите або кажуть, що Ісус, безумовно, не міг би попросити вас про це, нехай задумаються: чи Я не нагодую всіх Своїх послідовників під час їхньої потреби?

Навіть одна хлібина і одна рибина можуть бути помножені. Тому не важливо, якщо ви маєте лише трохи їжі, оскільки Я захищу вас і ви будете в безпеці.

Посилено моліться за ті душі, які не будуть в змозі уникнути знаку звіра. Ті невинні душі, які будуть в стані Ласки, під час того, як будуть змушені до прийняття чіпа, будуть врятовані.

Решта з вас повинні планувати, як захистити свою родину та свою вірність Пресвятій Євхаристії і Святій Месі [Божественній Літургії].

Коли антихрист поглине всі релігії, тоді єдиною зброєю проти нього, проти якої він буде безсилий, буде Свята Меса і Переісточення хліба і вина в Моє Тіло і Кров у Пресвятій Євхаристії.

Мої Меси повинні продовжуватися. Ті з вас, які знають про це, повинні зараз зібратися чисельно і розпочати підготовку.

Чим раніше ви підготуєтеся, тим більше Ласк буде вам дано, щоб зростали ваші ряди в усьому світі.

Буде закладено камінь під нову будівлю, про яку скажуть, що це буде Моя нова святиня. Але це буде неправда.

Але коли переслідування закінчиться, Залишок Церкви і Мій вибраний народ будуть мати відновлену Святиню і Мій Новий Єрусалим зійде з Небес.

Він зійде у славі. Сурми буде чутно водночас і на Небесах, і на землі. І потім прийду Я. Ти, Моя дочко, оголосиш про Моє прибуття і багато впадуть на землю і плакатимуть від щастя і полегшення, з любов’ю і радістю.

Бо нарешті настане момент, на який вони так очікували. Небо спалахне, пролунає грім і хори ангелів співатимуть в солодкий унісон, коли всі Божі діти вітатимуть Правдивого Месію.

Я, Ісус Христос, прийду, щоб судити. А Небо і земля стануть одним.

З’явиться нова славна відновлена Земля і Новий Рай прийме всіх тих, чиї імена записані в Книзі Життя і які об’єднаються воєдино.

І хоч старій землі, забрудненій пороком гріха, прийде кінець, Нова Ера буде лише початком.

Це те, до чого ви маєте прагнути. Це те, на що ви маєте право як на частину вашого правдивого Спадкоємства.

Зосередьтеся лише на порятунку всіх душ.

Це те, задля чого ви повинні ігнорувати перешкоди, які з’являються на вашому шляху – переслідування, біль, жахливе зло з рук інших. Все, що зараз має значення – це порятунок душ.

Ваш Спаситель

Ісус Христос

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.