832. Невдовзі в Моїй Церкві буде представлено зміни до процесу Богослужінь

Субота, 29 червня 2013 р. Божого, 21:13

Моя ніжно улюблена дочко, ти повинна ігнорувати ненависть, яка виливається з уст тих, які стверджують, що вони святі люди та вірні послідовники Моєї улюбленої Матері. Знай, що ненависть, виявлена проти тебе, буде гіршою від ненависті до будь-якого іншого пророка, який приходив перед тобою. Я кажу це тобі не для того, щоб тебе залякати, але тільки для того, щоб ти прийняла цей факт, а потім ігнорувала цим злодіянням. Щоразу, коли Божа Присутність виявляє себе серед людей, вона завжди викликає брутальну реакцію звіра, який буде діяти через інших, щоб заперечити Слово Боже.

Моя дочко, невдовзі у Моїй Церкві буде представлено зміни до процесу Богослужінь. Це буде дуже заплутано і багато вірних не зможуть побачити брехню, яка буде представлена в нових молитвах. Моя Присутність буде засуджена у найвитонченіший спосіб, але ті, які будуть іти слідом за цим новим процесом, в якому Моя Правдива Присутність буде відкинута, не будуть здатними складати жертвоприношення Богові в такий спосіб, як це повинно бути. Моя дочко, вже тільки це одне одкровення призведе до того, що тебе зневажатимуть, але ти повинна знати, що це було передбачено. Моїм послідовникам буде сказано, що Святе Причастя полягає в тому, щоб всі люди – скрізь – об’єдналися як один, щоб виявляти любов один до одного. Повільно, але впевнено Свята Меса [Божественна Літургія] перестане бути Моєю Святою Жертвою. Натомість буде введена церемонія віддавання шани людині і ви будете введені в оману, будучи свідками конфронтації перед Моїми Святими Вівтарями та всіма дарохранительницями у світі.

Цей день, коли щоденні жертвоприношення припиняться, вже недалеко. Знайте, що Я прийшов попередити вас про це зараз, щоб ви не страждали від голоду. Коли ви будете позбавлені Моєї Присутності, у вас не буде Мого Духа і вам буде важко залишатися близькими Мені.

Слова, які використають, щоб вас обманути, міститимуть фразу: «на благо всіх, задля об’єднання всіх Божих дітей». Меса набуде нового значення. Моя Смерть на Хресті буде забута і всі її причини будуть наново сформульовані. Пригадайте собі в той день ці Мої Слова, дані вам зараз. Якщо ви приймете цю підміну, то Моя Присутність зникне. Я буду з вами, але те, що ви будете споживати, вже не буде Моїм Тілом.

Вам, які не вірите в цей злий план, який був створений для того, щоб стерти усі згадки про Мене, Я кажу наступне. Коли Я відійду, чи ви будете Мене шукати? Коли Моя Свята Євхаристія буде осквернена, чи ви будете шукати виправдання для тих, які будуть за це відповідальні? Чи ви підете за Мною і слухатимете Правду, коли будете оточені брехнею?

Вибір буде за вами.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.